Opinie o Komandor w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Komandor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komandor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komandor w Kielce

Dawid Nowy wpis

Jaki jest powód ciszy na forum ?

Odradzam Nowy wpis

A co jesteś tą grubą córką że tak zazarcie bronisz? :P Ludzie mają rację i ślepi nie są. Komandor nie jest firmą rodzinną jak np Blikle. Komandor składa się z wielu udziałowców, ma też odzdziały na świecie a od ludzi wymaga CV, dlatego powinny tam istnieć uczciwe zasady zatrudnienia, na podstawie CV a nie bycia czyjąś córką. Bo to jest nepotyzm. Porównywanie kupna somochodu do zatrudnienia po znajomośći w nie rodzinnej firmie, jest jakimś absurdem.

a ja ide tam do pracy Nowy wpis

A ja wlasnie bylam na rozmowie i sie zastanawiam jak czytam ten komentarz - jak ktos ma firme to chyba nic zlego ze swoja rodzine zatrudnia w niej, albo ze ktos z tej rodziny tam pracuje? Moi rodzice firmy nie maja ale kupili mi stary uzywany samochod, pomogli oplacic studia i jakos nikt mnie za to z uczelni albo z uczestnictwa w ruchu nie wyrzucal. Jesli beda mnie chcieli wiac tam do pracy to pojde.

kar Nowy wpis

Ja znam poprzedniego kierownika. Zarobki slabe mozesz sprobować skaldać CV roboty w ciul. Jak cie przyjmą do pracy szukaj ordazu czegos lepszego bo tak dlugo nie wytrzymasz w firmie straszna rotacja !!!

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.
ONA

Pracowałam kiedyś jako sprzedawca. Na szczęście pracowałam krótko. Warunki pracy nie były tragiczne ale zarobki to już szczyt bezczelności. Naprawdę nie polecam

zalamana

Praca w komandor to jakas masakra. Pracowalam kilka tygodni naprawde nie warto. Lepiej mozna zarobic w jakimkolwiek butiku w kielcach i miec spokojna glowe nie urzerac sie z wlascicelami

xxx

Problem jest w tym że firma komandor zeruje na pracownikach jak tylko sie da i to jest problem placa grosze a mysla ze sa zbawcami swiata i Panami a w rzeczywistosci pracownikom nie dorastaja do piet :) ja tej firmy nie polecam malo jest takich zakladow ktore oferuja tam malo a wymagaja wiele i traktuja pracownika jak zlodzieja !!

xxx

rejczel co ty wogole pierdo...... firmy ktore daja umowe zlecenie nie powinny funkcjonowac na rynku. Kim ty jestes czlowieku ? pracuj najpepiej na czarno i zarabiaj 5 zl brutto hahaha. Boże dzieki takim ludziom ten kraj tonie

HEHE

Ludzie omijajcie ta firme szerokim łukiem!!!!! Ja tam pracowalam i nie polecam. Pracowalam w punkcie sprzedazy nie oplacalo sie nawet wstawac zarobek jak dla zebraka i jeszcze łaske robia ze prace daja !!!!! Piszecie ze mozna nabrac doswiadczenia a ja wam powiem ze nie mozna. Mozna wpasc tylko w depresje pracujac w tej firmie. Wszystkie pozytywne komentarze o tej firmie pochodza pewnie od córeczki albo synka prezesa. Niech mi nikt nie wmawia ze ta firma jest ok bo nie jest. W życiu pracowalam w kilku firmach a Komandor byl najgorsza z nich. Ogólnie podsumowujac TRAGEDIA !!!!!!!!!!

AXEL

Jedyny plus to ze ci zaplaca na czas. Dnem jest podejscie do pracownika oszukiwanie go na każdym kroku. Szef traktuje cie jak zero i robi ci łaskę ze masz prace wynagrodzenia bardzo słabe od umowy zlecenie -zarobek max 1000 i umowa o prace max 1800 na reke. Szefostwo miesza cie czlowiekowi w robote a nie ma zielonego pojecia o czym mowi i to jest najgorsze a i jeszcze traktuja cie jak zlodzieja a sami oszukuja jak tylko sie da

AXEL

Dno, wodorosty i 10 metrow mułu. Szczerze odradzam zarobki slabe prezes i rodzina nie do wytrzymania. Praca ok ale pracujac razem z szefostwem nic tylko spierd.... jak najdalej !!!! Placa mniej jak w bangladeszu

Daj sobie spokój najnizsza krajowa a wymagania jak byś pracował za 10 tyś. Prezes bedzie ci obiecywal zlote gory i wielka kariere ale nic z tego nie bedzie:) A i jeszcze dzieki nadludzikm zdolnoscia menadzerskim prezesa i dzieci :) zaklad niewypłacalny wiec moze przyjsc dzien ze po przepracowanym miesiacu nie bedzie kasy:) A i jeszcze po miesiacu sam sie zwolnisz :) tam nie da sie pracowac

ALE SYF !!!!!!!!!!!! COŚ STRASZNEGO !!!!!!!!!!

Pracowałam tam przez pewien krotki okres czasu i naprawde ODRADZAM !!!!!!!!!!! Ta firma bardzo wyzyskuje ludzi za ta pensje nie da sie wyzyc nawet nie starczalo na zrobienie oplat a gdzie mowa o kupnie jedzenia!!!!!!! Ludzie szanujmy sie i nie pracujmy u takich wyzyskiwaczy bo prez takich ludzi w naszym kraju zyje sie tak jak sie zyje a zyje sie zle.

klient

No ceny to mają wysokie sa najdrożsi w Kielcach i okolicy. Podobno pracownikom płacą bardzo kiepsko.

O widze ze dobrze trafiłam byłam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie to co mi zaproponowali przeszło moje oczekiwania 6zł brutto za godzinę !!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy nie spodziewałam sie że można ludziom zaproponować takie psie pieniądze. Szefostwo nastawia sie na [usunięte przez admina] pracownika NIE POLECAM

axel

zgadzam się, komandor to wielka lipa!!! szafy ceny kosmiczne a jakos pozostawia wiele do zyczenia... a pracownik jest smieciem zatrudnianym na umowe zlecenie za 5zł/h!!!! skandal!!

Wszystko bardzo ładnie. Ale zabudowy - ceny kosmiczne. U konkurencji identyczne 40-50% tańsze. I [usunięte przez admina] firmy jeślicchodzi o pracowników. Nie polecam tej firmy, żal mi tych ludzi którzy tam cokolwiek zamawiają-chyba że mają zbyt dużo forsy. KOMANDOR-ODRADZAM!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Komandor - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komandor?

Kandydaci do pracy w Komandor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komandor