komandor

Kielce

Opinie o komandor

anonim 2011-04-27 09:51:41
Wszystko bardzo ładnie. Ale zabudowy - ceny kosmiczne. U konkurencji identyczne 40-50% tańsze. I [usunięte przez admina] firmy jeślicchodzi o pracowników. Nie polecam tej firmy, żal mi tych ludzi którzy tam cokolwiek zamawiają-chyba że mają zbyt dużo forsy. KOMANDOR-ODRADZAM!!!!!!!!!!!!
axel 2011-05-05 20:48:29
zgadzam się, komandor to wielka lipa!!! szafy ceny kosmiczne a jakos pozostawia wiele do zyczenia... a pracownik jest smieciem zatrudnianym na umowe zlecenie za 5zł/h!!!! skandal!!
anonim 2011-05-10 22:05:18
O widze ze dobrze trafiłam byłam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie to co mi zaproponowali przeszło moje oczekiwania 6zł brutto za godzinę !!!!!!!!!!!!!!!!
Nigdy nie spodziewałam sie że można ludziom zaproponować takie psie pieniądze.
Szefostwo nastawia sie na [usunięte przez admina] pracownika
NIE POLECAM
klient 2011-05-16 21:13:09
No ceny to mają wysokie sa najdrożsi w Kielcach i okolicy. Podobno pracownikom płacą bardzo kiepsko.
anonim 2011-05-28 15:05:39
Pracowałam tam przez pewien krotki okres czasu i naprawde ODRADZAM !!!!!!!!!!!
Ta firma bardzo wyzyskuje ludzi za ta pensje nie da sie wyzyc nawet nie starczalo na zrobienie oplat a gdzie mowa o kupnie jedzenia!!!!!!!
Ludzie szanujmy sie i nie pracujmy u takich wyzyskiwaczy bo prez takich ludzi w naszym kraju zyje sie tak jak sie zyje a zyje sie zle.

anonim 2011-12-08 19:48:35
ALE SYF !!!!!!!!!!!! COŚ STRASZNEGO !!!!!!!!!!
anonim 2013-08-25 19:52:37
Daj sobie spokój najnizsza krajowa a wymagania jak byś pracował za 10 tyś.
Prezes bedzie ci obiecywal zlote gory i wielka kariere ale nic z tego nie bedzie:)
A i jeszcze dzieki nadludzikm zdolnoscia menadzerskim prezesa i dzieci :) zaklad niewypłacalny wiec moze przyjsc dzien ze po przepracowanym miesiacu nie bedzie kasy:)
A i jeszcze po miesiacu sam sie zwolnisz :) tam nie da sie pracowac
AXEL 2015-10-22 12:32:17
Dno, wodorosty i 10 metrow mułu. Szczerze odradzam zarobki slabe prezes i rodzina nie do wytrzymania. Praca ok ale pracujac razem z szefostwem nic tylko spierd.... jak najdalej !!!!
Placa mniej jak w bangladeszu
AXEL 2016-02-19 14:57:30
Jedyny plus to ze ci zaplaca na czas.
Dnem jest podejscie do pracownika oszukiwanie go na każdym kroku.
Szef traktuje cie jak zero i robi ci łaskę ze masz prace wynagrodzenia bardzo słabe od umowy zlecenie -zarobek max 1000 i umowa o prace max 1800 na reke.
Szefostwo miesza cie czlowiekowi w robote a nie ma zielonego pojecia o czym mowi i to jest najgorsze a i jeszcze traktuja cie jak zlodzieja a sami oszukuja jak tylko sie da
HEHE 2016-02-24 07:33:26
Ludzie omijajcie ta firme szerokim łukiem!!!!!
Ja tam pracowalam i nie polecam. Pracowalam w punkcie sprzedazy nie oplacalo sie nawet wstawac zarobek jak dla zebraka i jeszcze łaske robia ze prace daja !!!!!
Piszecie ze mozna nabrac doswiadczenia a ja wam powiem ze nie mozna. Mozna wpasc tylko w depresje pracujac w tej firmie. Wszystkie pozytywne komentarze o tej firmie pochodza pewnie od córeczki albo synka prezesa. Niech mi nikt nie wmawia ze ta firma jest ok bo nie jest. W życiu pracowalam w kilku firmach a Komandor byl najgorsza z nich. Ogólnie podsumowujac TRAGEDIA !!!!!!!!!!
xxx 2016-03-01 10:14:25
rejczel co ty wogole pierdo...... firmy ktore daja umowe zlecenie nie powinny funkcjonowac na rynku. Kim ty jestes czlowieku ? pracuj najpepiej na czarno i zarabiaj 5 zl brutto hahaha. Boże dzieki takim ludziom ten kraj tonie
xxx 2016-03-11 14:52:19
Problem jest w tym że firma komandor zeruje na pracownikach jak tylko sie da i to jest problem placa grosze a mysla ze sa zbawcami swiata i Panami a w rzeczywistosci pracownikom nie dorastaja do piet :) ja tej firmy nie polecam malo jest takich zakladow ktore oferuja tam malo a wymagaja wiele i traktuja pracownika jak zlodzieja !!
zalamana 2016-04-21 21:54:51
Praca w komandor to jakas masakra. Pracowalam kilka tygodni naprawde nie warto.
Lepiej mozna zarobic w jakimkolwiek butiku w kielcach i miec spokojna glowe nie urzerac sie z wlascicelami
ONA 2016-05-30 20:44:17
Pracowałam kiedyś jako sprzedawca. Na szczęście pracowałam krótko. Warunki pracy nie były tragiczne ale zarobki to już szczyt bezczelności. Naprawdę nie polecam
kar 2016-06-29 12:55:00
Ja znam poprzedniego kierownika. Zarobki slabe mozesz sprobować skaldać CV roboty w ciul. Jak cie przyjmą do pracy szukaj ordazu czegos lepszego bo tak dlugo nie wytrzymasz w firmie straszna rotacja !!!
a ja ide tam do pracy 2016-07-12 15:26:42
A ja wlasnie bylam na rozmowie i sie zastanawiam jak czytam ten komentarz - jak ktos ma firme to chyba nic zlego ze swoja rodzine zatrudnia w niej, albo ze ktos z tej rodziny tam pracuje? Moi rodzice firmy nie maja ale kupili mi stary uzywany samochod, pomogli oplacic studia i jakos nikt mnie za to z uczelni albo z uczestnictwa w ruchu nie wyrzucal. Jesli beda mnie chcieli wiac tam do pracy to pojde.
Odradzam 2016-07-12 17:04:24
A co jesteś tą grubą córką że tak zazarcie bronisz? :P Ludzie mają rację i ślepi nie są.
Komandor nie jest firmą rodzinną jak np Blikle. Komandor składa się z wielu udziałowców, ma też odzdziały na świecie a od ludzi wymaga CV, dlatego powinny tam istnieć uczciwe zasady zatrudnienia, na podstawie CV a nie bycia czyjąś córką. Bo to jest nepotyzm.
Porównywanie kupna somochodu do zatrudnienia po znajomośći w nie rodzinnej firmie, jest jakimś absurdem.
Zostaw swoją opinię o komandor - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie komandor