Opinie o GE Power Controls w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GE Power Controls. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie GE Power Controls na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GE Power Controls w Wrocław

Wrocławianin Nowy wpis

Praca w szkodliwych warunkach. Nie polecam pracy przez agencję daga. Nie szanują pracownika, dają najniższą krajową. Ciągle próbują (usunięte przez administratora) z nadgodzin. Jan k. ewidentnie jest skoncentrowany na wyzysku pracownika. Łamią prawo notorycznie. Ponadto utrudniają zmianę agencji pracy. Ciągle zastraszanie i kłamanie prosto w oczy. Firma daga to totalna porażka. Zostałem uderzony przez pana Jana. Odradzam stanowczo współpracę z tymi (usunięte przez administratora).

iksiński Nowy wpis

Miła atmosfera pracy.

Tadek Nowy wpis
@iksiński

Zależy na jakim oddziale ale ogólnie jest ok ... Robisz swoje masz (usunięte przez administratora) na innych co tam mówią i po 8h idziesz do domu. A no jedyne chyba co (usunięte przez administratora) wszystkich na zakładzie to dwie panie z BHP które chyba myślą że pochłonęły całą wiedzę z internetu i są Alfą i Omegą. No ale to taki szczegół. Aaaaa no i najważniejsze. Ciekawe ile osób wytrwa do końca roku w zakładzie po przeliczeniu na nowe wypłaty?

Michał Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym miejscu zarówno przez pośrednika el- tech jak i przez ge. nie zgadzają się wypłaty co miesiąc. Stawka jest niska

Bubek

Praca ciężka, w narażeniu na chemię, fizyczna. Trzeba mieć zdrowie, żeby przyjść do takiego zakładu. A potem je stracisz.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie GE Power Controls? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Przemek

Stabilne miejsce pracy, duża możliwość rozwoju. Fajnie, ze w centrum miasta, bardzo wygodny dojazd :)

Lidia
@Przemek

Powiesz coś więcej o tych możliwościach rozwoju? Są jakieś regularne szkolenia dla pracowników? Na jakieś awanse można liczyć?

Przemek
@Lidia

Z tego co sie orientuje to sa szkolenia z angielskiego, dostęp do szkolen linkedin, szkolenia techniczne, z rozwoju osobistego itp. Jak pytasz o awanse to jest amerykańska ogromna korporacja wiec można awansować wysoko jak się zna angielski i ma się wiedzę merytoryczna.

Bubek
@Przemek

Szkolenia z angielskiego? Nigdy nie słyszałem. Pracowałem tam długo. Dopiero co się zwolniłem.

Gabor Spitek

Dobra atmosfera, fajni ludzie, godziwe wynagrodzenie, gdyby nie wyprowadza z Wrocławia, zostałbym dłużej.

Renata
@Gabor Spitek

Zaciekawiło mnie słowo "godziwe" ile można tak na prawdę zarobić? Wypłata jest co miesiąc taka sama czy można liczyć na jakieś premie?

Zmieniam prace

Witam Chciałbym się dowiedzieć jakie pieniądze można zarobić w tej firmie? Jaka praca jest wykonywana? Czy przełożeni są normalni czy typowi naganiacze? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Pragmatyk

Niestety jakość i well being mocno się pogorszyły. Czuć brak odpowiedniej kadry, a zwłaszcza braki w HR na każdym kroku. Przy inflacji i słabej ofercie firmy sytuacja nie jest dobra. Słaby kontakt z HR, brak możliwości załatwiania interesantów.

Pracodawca stabilny, o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszystko odbywa się rzetelnie i według norm. Dlatego polecam firmę

pon

Praca ciężka i mało płatna. Wykorzystują okres popandemiczny myśląc że znajdą jelonka za małą stawkę. Dla desperat lub ukraińca.

Rubens
@pon

Nie jest tak najgorzej

Halina
@Rubens

W sensie, z wynagrodzeniem? Czy że praca nie taka ciężka, jak to ktoś tutaj pisał? Jeśli chodzi o proponowane pieniądze, to najlepiej, jakby ktoś napisał, ile konkretnie płacą. I wszystko będzie wtedy jasne.

Mieczysław

Przeczytałem, że pracując w tym miejscu pracownik narażony jest na kontakt ze szkodliwymi czynnikami (chemia) oraz pracą na wysokości. Czy w związku z tym pracodawca zapewnia pracownikowi jakiekolwiek środki ochrony?

Tadek
@Mieczysław

Z chemią? Farba na malarni, kleje w tubkach, brilux. Chyba cała chemia Aaaa no i automaty z napojami to największa chemia. A praca na wysokości to na magazynach. Potrzebny jest do tego własny sprzęt alpinistyczny

Kamila
@Tadek

Trochę mnie dziwi, że drwisz, bo w 2019 dokładnie to pisali o pracy przy generatorach. Może pracujesz w innym dziale, może w administracji, więc Ciebie to bawi, a innych nie musi.

Eleonora
@Mieczysław

Oczywiście, że zapewnia.

Weronika
@Eleonora

Tutaj chodzi jedynie o te wspomniane farby? Czyli rękawice i tyle czy coś jeszcze?

Teresa

Piszecie że zarobki sa bardzo niskie i nieadekwatne do obowiązków. Jestem ciekawa ile mniej więcej wynosi wynagrodzenie w firmie? No i czy zdarzają się nadgodziny?

Remigiusz

Przede wszystkim jest to dobry pracodawca, firma dobrze oceniana więc co jeszcze można wymagać.

Zadowolony

Ja jestem zadowolony. To dobra firma.

Jak długo trwa proces awansu w GE Power Controls?

GPS

W power controls nie wiem, w generatorach... aż nie zmienisz pracy

Małgosia

@mimochodem a co dzieje się na magazynie?

Mimochodem

Proponuje zainstalować kamery w magazynie, pamiętając o l. management i 6 Sigma

Heherbatamiatygnie

Ciągła presja, wyzysk, ciśnienie na cele i płaca nieadekwatna do wykonywanych obowiązków(pozycja wymuszona, chemia, praca na wysokości i wiele innych SZKODLIWYCH czynników). Praca na 3 zmiany. Jeśli nie robi się nadgodzin to zapomnij o godziwej pensji. Nadgodziny są NAGRODĄ. Firma nieumiejętnie zarządzana :) jeszcze rok/dwa i będą tu hodowane pieczarki. Jeśli ktoś chce się zatrudnić to najpierw musi robić na zlecenie/pseudo umowę o pracę ładnych parę lat, a być może zostanie przyjęty do GE. Lepiej zatrudnić się w Lidlu czy gdziekolwiek indziej, bo tu nie ma co liczyć na karierę/rozwój/cokolwiek. Pozdrawiam.

Ringhalz

Stanowisko uzwajacza praca w chemi oraz wymuszone pozycje. Zarobki nieadekwatne do warunków oraz ryzyka stanowiskowego. Malowanie generatora odbywa się bez żadnej kabiny i wyciągów nie wspomnę o grzaniu stojana. Już wielu kolegów z tego działu szuka innej pracy niedługo kierownictwo przejmie nasze obowiązki najlepsze jest to że w zarobkach biedronka oraz lidl nas doganiają a donako już dawno nas zrobiło pozdrawiam serdecznie nierobów z uzwajalni bo tak się o nas mówi generatory robią się same ????

jestem pracownikiem.To dobra firma,choc zarobki sa raczej malo atrakcyjne.Niemniej jednak dobrze sie pracuje. Moje sugestie dla GE Power Controls: podwyżki płac jeśli firma chce zatrzymać ludzi. Lubię atmosferę w GE Power Controls za: wzajemny szacunek i współpraca kadry oraz kolegów

Zostaw merytoryczną opinię o GE Power Controls - Wrocław

• Jak się pracuje w GE Power Controls?

Zobacz opinie na temat firmy GE Power Controls tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GE Power Controls?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GE Power Controls