Jan-Sped Transport-Spedycja

Trzebnica

Opinie o Jan-Sped Transport-Spedycja

anonim 2009-06-11 15:38:19
Słowa kojarzące się z Jan-Sped Transport-Spedycja (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Jan-Sped Transport-Spedycja:
Najbardziej nie podobało mi się w Jan-Sped Transport-Spedycja: spóźnianie z terminem wypłat
darek 2013-10-12 08:28:08
Chcialbym odradzić wszystkim kierową pracy w firmie jan-sped ta firma jest newyplacalna obiecują wielkie pieniądze a co pszychpdzi do wyplaty to placą w ratach wogule jak by mogli to zajechali kierowców
Jan-Sped 2013-11-13 12:44:09
Darku, najpierw radziłbym skończyć szkołę, a później wypowiadać się na temat naszej firmy, a co do płacy to nikt nie narzeka, ponieważ wszystko jest wypłacane w biurze. A jeżeli żal Cię ściska, że Ci się nie udało to już nie nasza wina.

Pozdrawiam
Yakuza 2015-03-17 10:24:35
Są nie wypłacalni a ten prezes ich to taki cwaniaczek ze szkoda gadać, szukają fra***ów ale nie dawajcie się im, zajeżdżają ludzi, naliczają jakieś kary Bóg wie za co , mało płaca i wgl odradzam wszystkim tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!
Szeryf 2015-05-15 23:12:22
Kopią krety!!!!!!!!!Znajde kórwa kreta,jak Bóg Da,ciebie gnoju JAK UROŚNIESZ TEż,.Osoby niepowołane podkopują reputacje Pana firmy Jan Sped.
Victor 2016-06-21 11:48:00
Witam,
najlepsza firma w której do chwili obecnej pracuję,wypłata po rozliczeniu
zakończonego kursu,spedytorzy bardzo pomocni i władający językami obcymi,bez nacisków,ogólnie super współpraca od pięciu lat,a pracowałem już w wielu firmach
/doświadczony kierowca, zawistnych i ich opinie nie oceniam/
Zostaw swoją opinię o Jan-Sped Transport-Spedycja - Trzebnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jan-Sped Transport-Spedycja