Opinie o ELOKON Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ELOKON Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ELOKON Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELOKON Polska w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy ELOKON Polska - aktualnie poszukują osób na stanowisko Inżynier Sprzedaży. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Czy w ELOKON Polska zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

pomocny Nowy wpis

Nie i raczej nic się nie zmieni.

Czy ELOKON Polska ma ściśle ustalone godziny pracy?

pomocny

Generalnie nie ma, jedynie jest zadaniowy tryb pracy - jeśli przekraczasz godziny założone na projekt (przez handlowca, który zaniżył czas, aby tylko sprzedać usługę), ten dodatkowy czas musisz poświęcić ze swojego prywatnego czasu. Nie polecam.

Mirosław
@pomocny

Powiedz mi proszę, jak to jest z podstawą? Piszesz, że tryb pracy jest zadaniowy. Czy pensja zależy tylko od wyników? Jakaś podstawa chyba jednak jest?

pomocny Nowy wpis
@Mirosław

Jest umowa o pracę, więc podstawa jest. Jednak w rozumieniu "zadaniowy tryb pracy" mam na myśli, że obowiązki są przypisywane zadaniowo i musisz się rozliczać z każdej minuty. Jeśli nie masz przypisanego zadania (czasu na wykonanie tego zadania), to możesz się spodziewać, że usłyszysz, po np. 4h pracy "idź do domu, przyjdziesz jutro i odpracujesz brakujące godziny", czego dowiadujesz się po ok. 3h oczekiwania na zadanie (w moim przypadku przełożony przekazał mi informację, że te 3h, to jest mój prywatny czas, mimo zgłaszania, że kończą mi się zadania do wykonania. Kompletny brak szacunku do pracownika.

Wiecie czy ELOKON Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Oczywiście. Większość pracowników ma służbowe laptopy i telefony. Praca zdalna w obecnej sytuacji jest generalnie preferowana.

Czy ELOKON Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jako pracownik firmy nic nie wiem o tym, żeby był nacisk na umowę zlecenie, wszyscy raczej pracują na umowie o pracę.

Firma nie zmieniła się. Nadal badziewie. Agresywna rekrutacja i nie wiem czy nie sprawa w sądzie pracy...

ciekawy
@Tomek

co to znaczy "agresywna rekrutacja"? Jesteś pracownikiem tej firmy?

Wojtek

Pozdrawiam Adama, włączone powiadomienia pokazały mi że teraz nadszedł czas na Niego. Ale (być może) sytuacja jest odwrotna: to Adam znalazł sobie pracę i zwolnił posadę. Jeżeli jednak poszukuje się kierownika serwisu w okresie około świątecznym jest...zastanawiające. Wracam do kucharzenia (trzeba przygotować półprodukty na Wigilię Bożego Narodzenia - Święta wyjazdowe) rozwój wątku będę obserwował. Czy p. Lidia nadal pracuje we firmie? :-)

adam
@Wojtek

to chyba nie ta firma

Mirosław

Czy w ELOKON Polska pracuje Wam się tak dobrze, że przestaliście się odzywać? Napiszcie coś więcej na temat tej firmy, jestem ciekaw jaka panuje tam atmosfera i ile można zarobić.

Igor

Może ktoś nie nadaje się do pracy w firmie ponieważ nie spełnia pokładanych w nim nadziei?

były
@Igor

O to trzeba zapytać się byłych pracowników, którzy ułożyli sobie życie zawodowe poza elokonem. Odwrócę: to firma nie spełniła oczekiwań a byli pracownicy radzą sobie nieźle u konkurencji.

Szybki bili
@były

A kto jest konkurentem?

Lidia

@inny robotnik, dziękuję za sprecyzowanie poprzedniej opinii, czy umowa o pracę zawierana jest na czas określony? Jak wygląda ta kwestia na początku pracy w firmie ELOKON Polska? Firma ELOKON Polska nadal prowadzi otwartą rekrutację do pracy na wolne stanowiska https://www.elokon.com/pl/o-firmie.html#oferty-pracy Ktoś z Was wysyłał może już swoje CV, aby móc uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym do pracy w tym miejscu?

Lidia

@inny robotnik, w jaki sposób? Firma ELOKON Polska oferuje stanowiska, które są bardziej opłacalne aniżeli wyjazdy do Holandii? Sprecyzuj, proszę, to co napisałeś w swoim komentarzu, gdyż wpis jest mało precyzyjny.

@Lidia

Praca jest na umowę a nie na jakieś śmieciówki czy ryzykowne ustalenia i na pewno nie ma ryzyka że coś nie zostanie rozliczone.

Wojtek

Lidia, Cieszy mnie że zdecydowałaś się wyjść z cienia i stanąć jako rekrutant. Powtórzę: wszystkie informacje, niezbędne do zawarcia umowy o pracę znajdują się w notkach, które upublicznili byli bądź obecni pracownicy firmy Elokon. I to na tych notkach a nie na Twoich sugestiach potencjalni przyszli pracownicy firmy Elokon winni podejmować decyzję o podjęciu pracy w tej firmie. Wojtek

Lidia

@Wojtek, dziękuję za odpowiedź, gdybyś zdecydował się na podzielenie swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie ELOKON Polska to pamiętaj, że w każdej chwili możesz to zrobić. Obecnie firma ELOKON Polska poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk do pracy w swojej firmie https://www.elokon.com/pl/o-firmie.html#oferty-pracy Ktoś z Was rozważa aplikowanie na wolne stanowiska?

Lidia

@Wojtek, fajnie, że zdecydowałeś się wrócić wspomnieniami do pracy w firmie ELOKON Polska. Chętnie poznamy również Twoją opinię na temat tego miejsca pracy. Jak Ci się pracowało w tym miejscu? Czy przez czas Twojej pracy na rzecz tego pracodawcy udało Ci się nabyć umiejętności, które okazały się przydatne w Twojej późniejszej przygodzie na rynku pracy? Zachęcam Cię do opisania swoich doświadczeń.

@Lidia

Czas, w którym pobierałem wynagrodzenie za pracę w firmie Elokon uważam za zamknięty. Opinia miejsca pracy będzie, moim zdaniem, bezsensowna, opiniowanie pracodawcy również (to można ująć podczas spotkania z pracodawcą w trakcie trwania umowy o pracę) Ludzi, których poznałem podczas pracy podzieliłbym na tych, z którymi poszedłbym na piwo i na takich, z którymi na piwo bym iść nie chciał. A umiejętności, o których piszesz, nabywasz od ludzi, z którymi pracujesz.

Wojtek

Zerknąłem z ciekawości na wpisy dot. firmy, w której kiedyś pracowałem. Dziwna sprawa: wszystko jest w notkach, które zostawili byli pracownicy firmy Elokon. Wszystko, czyli od wynagrodzeń poprzez fluktuację kadr do zmian w głównych kierunkach działalności. Sympatyczne: a kuku, które co chwila podnosi p. Lidia jest miłym wtrętem podczas tej lektury. Oby tak dalej, p. Lidio (byle bez powtórzeń) .

Lidia

@inny robotnik, skąd takie przypuszczenia względem użytkownika @robotnik? Może, Ty posiadasz jakieś informacje, na temat pracy w firmie ELOKON Polska, którymi możesz się podzielić? Każdy merytoryczny wpis będzie pomocny, dla osób, które rozważają podjęcie pracy u tego pracodawcy.

@Lidia

Jak ktoś chce w elokonie zarobić to nie musi wyjeżdżać do Holandii

inny robotnik

kolego robotniku podaj nazwę firmy w której tak płacą chętnie się też tam zatrudnię

robotnik
@inny robotnik

Holandia, znajomość języka niezbędna, weekendy w co drugi w Polsce.

@robotnik

Kolego, to ty nie jesteś już robotnikiem tylko robolem

Lidia

@robotnik, pracowałeś wcześniej w firmie ELOKON Polska, że zdecydowałeś się na porównanie warunków płacowych z pracą zagraniczną jaką w chwili obecnej wykonujesz? Jeżeli pracowałeś, to czy możesz napisać coś więcej na temat wspomnień, jakie posiadasz z okresu zatrudnienia w tej firmie? Twoje doświadczenia przekazane w temacie forum, będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie.

robotnik

3.700 + od 2 do 3 tys. premia z nadgodzinami, razem mam ~ 6 do niecale 7 tys/mies. Ile jest w elokonie?

Lidia

@logistyk, może jesteś w stanie w sposób bardziej szczegółowy przybliżyć czytelnikom obecną sytuację jaka panuje w firmie ELOKON Polska? Czy firma mimo konkurencji, o której wspomniałeś w dalszym ciągu jest firmą stabilną, do której można z powodzeniem aplikować? Wyraź, proszę, swoje zdanie na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o ELOKON Polska - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELOKON Polska?

Kandydaci do pracy w ELOKON Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELOKON Polska
2.5/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Tytoniowa 22
    04-228 Warszawa