Opinie o ELOKON Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ELOKON Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ELOKON Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELOKON Polska w Warszawa

baca

a nie bede

baca

witojcie

j23

Mam do ciiebie sprawę ale nie wiem czy mogę tak oficjalnie

Nieudacznik Jonasz Lebiega

Z tego co widzę to mimo iż psy szczekają głośno, to karawana jedzie dalej.

Leszno
Poszukujący

Ze strony internetowej wynika, że Elokon poszukuje pracowników. Czy ktoś z was wie, czy są jakieś plany otworzenia oddziału w okolicach Łańcuta ? Za rok kończę studia w Rzeszowie o profilu BHP i zaczynam się rozglądać za dobra firmą.

informator
@Poszukujący

W okolicy Łańcuta chyba nie będzie nowego oddziału, ale z tego co wiem są plany otworzenia nowych oddziałów w Szczebrzeszynie i Wąchocku. Ogólnie tam gdzie przemysł kwitnie

Poszukujący
@informator

A gdzie jest Wąchock ?

geograf
@Poszukujący

niedaleko Starachowic

zalogowany jako gość

Pewne dylematy są szczególnie przytłaczajace! Robisz w jakieś firmie i myślisz, że jesteś w czepku urodzony... bo robota jest, umowa, kasa na czas, czasem coś mądrego do zrobienia. Niby specjalista z ciebe, z-ca kierownika się nawet przytrafiło.... kurczaki... a na studiach nie szło, na warunkach do 5 roku. Dobrze, że nikt nie pyta o liceum - tam prawdziwa trauma - ani polski ani matematyka ci nie wchodziły do głowy... Koledzy z roku biedę klepią a ty...specjalista a może nawet i kierownik.... Fajnie nie? Ciakwe kto cię zatrudni jak w cv wpiszesz elokon... Trzymaj sie chłopie tej firmy bo w innych nawet na rozmowę cie nie zaproszą... czar pryska w elokonie

wylogowany jako gość
@zalogowany jako gość

Automatyki, kierowniki, audytory, dyrektory - tam same specjalisty, od wszystkiego i od niczego, w każdej dziedzinie. Siedzą po kilka lat w tej firemce, karierę robią, awansują. Elokon jest dla nich krainą mlekiem i miodem płynącą. O innym życiu nie mają pojęcia, może nie chcą o tym wiedzieć, tu im dobrze. Choćby miał nastąpić koniec świata to nie opuszczą Elokonu, swojego najlepszego przyjaciela.

milord

Hurrraaaa, na Wałbrzych!

jurek

I w Wałbrzychu

jurek

I w Wałbrzychu

licznik

PREZES

Będę wdzięczny za pomoc. Proszę podesłać swoje cv.

Znachor

Polecam swoje znachorskie usługi dla firmy Elokon Polska sp. z o.o Postawię ją na nogi w mgnieniu oka. Mógłbym nawet trochę tam popracować, nauczyłbym się audytować maszyny i pisać raporty. Byłbym potem maszynowym znachorem.

PREZES

Proszę opozycję o 100 dni spokoju

eniu

Od wczoraj przybyło 12 ocen. Albo Elokon zatrudnia z każdym dniem nowych pracowników, albo ktoś tu na siłę próbuje zmienić ogólną ocenę firmy. PS. Pracowałem tam, już nie pracuje - słabe zarobki.

zeniu
@eniu

Siedzi taki Kusiak czy inny Pietrzak i klika całą noc te gwiazdki.

były robol

Samo to, że wokół tak małej firemki jaką jest Elokongównokon rozpętała się taka dyskusja, musi oznaczać, że jest tam coś nie tak. To forum raczej nie ma służyć do wylewania swoich żali, bo każdy mądry już dawno z tej firmy odszedł. To forum ma zniechęcić innych ludzi poszukujących pracy, aby firmę Elokongównokon omijali szerokim łukiem. Firma ta, nie cieszy się zbyt dobrymi opiniami również wśród swoich (byłych i obecnych) klientów, tak więc nie tylko pracownicy narzekają.

Elokon to ***** gwiazdki

troll

Marka Troll powstała w 1993 w Łodzi. Od 2003 roku jest podmiotem zależnym spółki Redan, notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie marka posiada ponad osiemdziesiąt sklepów w całej Polsce i nie tylko, bowiem jest obecna również na rynku litewskim, słowackim i czeskim. Troll swoją ofertę kieruje do młodych kobiet w wieku od 15 do 22 roku życia. Ubrania są bardzo kolorowe, młodzieżowe, adekwatne do mentalności dziewcząt w tym wieku. Poza ubraniami Troll w swoim asortymencie posiada również dodatki, takie jak: paski, portfele, torby, czapki a także buty. Swoje produkty Troll oferuje w krótkich seriach, które bardzo szybko znikają ze sklepu. Dzięki temu młode klientki czują się oryginalnie i niepowtarzalnie.

ha ha ha ha ha .....

Qwerty

Z dwoch gwiazdek w szybkim czasie zrobily sie trzy. Nagly wysyp pozytywnych komentarzy. Chyba pracownicy dostali nowe rozporzadzenie. :)

g o w o r k
@Qwerty

po wykasowaniu złych opinii automatycznie się podnosi

Elokon to firma w której pracuje. Priorytetem działalności firmy Elokon jest problematyka kształtowania bezpieczeństwa w zakresie budowy i obsługi maszyn, dlatego specjalizuje się ona w kompleksowych pracach na rzecz dostosowania użytkowanych maszyn do wymagań minimalnych i zasadniczych, a także w zastosowaniu zaawansowanej techniki bezpieczeństwa w przemyśle. Zajmuje się również Bezpieczeństwem Procesowym oraz Automatyka Przemysłową. Ze strony internetowej można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Np. co to jest maszyna: Maszyna (machinery) - zespół, wyposażony lub przeznaczony do wyposażenia w mechanizm napędowy inny niż bezpośrednio wykorzystujący siłę mięśni ludzkich lub zwierzęcych, składający się ze sprzężonych części lub elementów, z których przynajmniej jedna wykonuje ruch, połączonych w całość mającą konkretne zastosowanie.

inny pracownik
@pracownik

Ja też pracuję w Elokonie. Kolego zapomniałeś dopisać: Powyższa definicja, zgodnie z najnowszą dyrektywą dotyczącą maszyn 2006/42/WE, jest jedną z kilku która dotyczy „maszyny”. Przy występowaniu wątpliwości warto sięgnąć do przywołanego dokumentu. Na uwagę zasługuje również definicja „maszyny” jako zespołu maszyn, które w celu osiągnięcia określonego efektu końcowego, zostały zestawione i są sterowane w taki sposób, że działają jako zintegrowana całość (tzw. „maszyna zespolona” – ang. „assembly of machinery”).

Zostaw merytoryczną opinię o ELOKON Polska - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELOKON Polska?

Kandydaci do pracy w ELOKON Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELOKON Polska
2.5/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Tytoniowa 22
    04-228 Warszawa