Opinie o ELOKON Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ELOKON Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ELOKON Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELOKON Polska w Warszawa

sąsiadka

chwila zastanowienia się nad tym od razu pokazuje, że pojawia się w tych myślach jakaś głęboka pomyłka

bigosmiszcz

Elokon się skończył

Zwalniam się niedługo - dowiecie się kim jestem

Nadal jest tu kiepsko. Nadgodziny i nadgodziny... Moi przełożeni nie wiedzą wiecej niż ja i nie mają nawet minimalnego przygotowania do tych stanowisk. Podobno sa tu od kilku lat - to ich pierwsza praca. Nie mam od kogo się uczyć rzeczy technicznych tylko ocena ryzyka i klepanie raportów w Word 2010. A miałem projektowac automatykę. Nie polecam, bo sam juz szukam pracy! Zarobki - słabe. Atmosfera - zenujaca. Możliwości rozwoju i awansu - brak Nie ma indywidualnych samochodów służbowych a wyjazdów dużo. GPS pokaże jak długo procowałeś....

Automatix - inszynier bezpieczeństwa maszin
@Zwalniam się niedługo - dowiecie się kim jestem

Tak, tak, tak! Zupełnie jakbym słyszał siebie jeszcze kilka miesięcy temu :) Pracę zmieniłem, Elokon zostawiłem. Teraz robię to co chciałem robić i pracuję w konkretnej firmie, z konkretnymi ludźmi, którzy znają się na swojej robocie i mam od kogo się uczyć. Widzę dokładnie, jakim śmiesznym miejscem była moja poprzednia praca.

zwolnił się sam
@Zwalniam się niedługo - dowiecie się kim jestem

Widzę, że od lat nic się w tej firmie nie zmienia :) Dal zainteresowanych - 3 lata temu wyglądało to dokładnie tak samo i widzę że nic się nie zmieniło. Pozdro dla kierasa w rejonu Centrum :)

kocio
@zwolnił się sam

Nie będę oryginalny - 8 lat temu wyglądało jak 3 lata temu i jak zapewne wygląda dziś. Jak zobaczyłem Elokon na Automatikonie ze dwa lata temu - ominąłem ich szerokim łukiem, nie wszedłem w tę alejkę, tak mi dopiekli.

DonByku
@Automatix - inszynier bezpieczeństwa maszin

A można wiedzieć co to za super firma w której pracujesz? ;) don.byku(na)gmail.com

Automatix - inszynier bezpieczeństwa maszin
@DonByku

Nie można.

copy_paste

Witam, wszystkich. Co tutaj taka cisza ostatnio? Kiedyś aż miło było wejść i poczytać świeże komentarze, a teraz co? Czyżby już nikt nie mógł złego słowa powiedzieć o Elokonie? Aż wierzyć się nie chce.

Jonas

Widzę, że kampania kryptoreklamowa elokonu znów startuje. Sezon wakacyjny, wysyp absolwentów, gromadka CV się uzbiera.

hehehe

Przychodzi do lekarza pół baby. - Co się pani stało? - A sąsiad mnie przerżnął. - A gdzie druga połówka? - A wypiliśmy.

uhu

Prawda taka że każdy wpis na tym forum to czyta prawda. Kto tam pracował pracuje lub będzie pracował zgodzi się ze firma jest mierna.Do wszystkiego trzeba dojrzeć a czasem refleksja przychodzi za późno. Reasumując NIE POLECAM PRACY W ELOKONIE!!!!!

mhm
@uhu

Zgadzam się. Elokonik to mierna firemka. Zazwyczaj jest to tylko przystanek (dłuższy lub krótszy) w karierze inżyniera. Wpis w CV z Elokonem innym pomaga, a inni woleliby zapomnieć o tym epizodzie. Nie mniej jednak jest to niezła szkoła, która prędzej czy później daje efekt.

uhu

huh
@uhu

Zacząłeś zapominać o różnych rzeczach? Kiedy rozmawiasz, zdarza Ci się, że masz lapsus pamięciowy? Jeśli tak, to Twój mózg potrzebuje Twojego wsparcia by mógł prawidłowo funkcjonować.

hehe
@huh

Elokon to niezły lapsus

michał archanioł

mi też

ikar

skrzydła mi się odkleiły

Obserwator

Mnie wciąż zastanawia rosnąca liczba ocen. Ktoś wie o co chodzi? Czyżby masowe zatrudnienia? Nowi pracownicy wystawiają wysokie oceny? A może taki przemiał pracowników? Ale skoro przemiał to wychodzi na to, że byli pracownicy wystawiają pozytywne oceny! Cud nie firma!

kolega

Kolego A, daj sobie spokój. Firma jest OK natomiast prymitywów którzy będą robili tępe wpisy nie brakuje. Dobrze że są tylko na tej stronie a nie z nami.

prymityw
@kolega

A Ty kto? Kolega kogo? Pana prezesa? Jeśli odchodząc z firmy awansuje się na prymitywa to ciekawe kim się było wcześniej.

geniusz
@prymityw

było się geniuszem

Były

to samo

Znachor

Pozdrawiam wszystkich. Czy wydażyło się coś ciekawego ?

filozof

Ocenianie ludzi przychodzi nam tak łatwo… Lubimy myśleć, że wiemy wszystko o innym człowieku… Uważamy, że mamy prawo oceniać… Że możemy wskazywać palcem za popełnione grzechy… Czujemy się lepsi… Nie rozumiem skąd w ludziach tyle złych, negatywnych uczuć dla kogoś, kogo często nawet nie znają… Chociaż nie, chyba rozumiem – bo tak jest przecież najłatwiej

tak i nie

wiem ale nie powiem

gość

@Adrian z oddziału kaszubskiego? Sądząc po godzinie wpisu pewnie nad ranem kończył projekt w domu!

pan kanapka

Spółka sama się zniesławiła, swoim podejściem do ludzi, do klientów, do usług które świadczy. Kolega @Adrian chyba sam jest nieźle sfrustrowany skoro pisze posty o 05:29:27. Aktualna sytuacja na rynku pracy nie ma tu nic do rzeczy. Elokon jest słabą firma, źle prowadzoną, bez perspektyw na rozwój, po prostu zwykłym gniotem.

bla bla bla
@pan kanapka

Masz swoje racje ale one ograniczają się do poletka które zapragnąłeś sobie pielęgnować. Po czasie kiedy okazało się ze masz szklany sufit, zatwierdziłeś iż pora ponarzekać. Dobrze ponarzekałeś, zdecydowałeś ze najlepiej obejść szklany sufit. Aczkolwiek to nie zmienia nic w twoim sposobie percepcji. Dlatego moja propozycja jest taka "weź drewnianą deseczkę do mięsa i pacnij się w nią w te łepetynke". Jeżeli usłyszysz głuchy odgłos , co nie powinno być zaskoczeniem licz na to iż wszystkie części zaskoczą na miejsce lub znajdź powód dlaczego się tam nie znajdują. Podpowiem ci , traktowanie emocjonalnie pracy prowadzi do rozczarowań. Weź sobie drugą deseczkę do mięsa przybij do tej pierwszej , kup 4 kółka za 20 złoty i zrób sobie deskorolkę. W ten sposób będziesz miał hobby. Potraktuj to jako wartość dodaną, która będzie procentować w czasie.

pan kanapka
@bla bla bla

Dobre rady pokroju tych umieszczanych w raporcikach bezpieczeństwa elokonu. Inżynierskie podejście

bla bla bla
@pan kanapka

To jest podejście praktyczne. Jeżeli masz coś do zaoferowania to oferuj to tam gdzie jest na to zbyt. Skoro target jest zły ,sytuacje można ująć też jako marnotrawstwo zasobów. Oczywiście te marnotrawstwo przechodzi niezauważone w sytuacji gdzie głównym akcentem sporu jest tzw "walka klasowa". Tak wiec technicznie rzec biorąc nie stawia cie na podium efektywnych pracowników. Ani byłych ani przyszłych. Poczytaj sobie jakieś elaboraty na temat life work balance. Możesz powiedzieć pies jest zły bo szczeka albo jestem zły bo pies szczeka lub pies szczeka bo jestem zły. Twoja wersja tej historii jest mało obiektywna, z gruntu zła ze tak powiem. Życzę owocnej pracy aczkolwiek powątpiewam czy będzie ona efektywna oraz czy jej ocena będzie obiektywna. Tu w zasadzie następuje powrót do początku problemu. Jak możesz się zorientować to Ty jesteś problemem. Moje gratulacje.

dobry nos
@bla bla bla

kanapka z tej strony jest posmarowana gównem

Adrian

Firma jest okay. Wiele negatywnych komentarzy jest po prostu krzywdząca a część zniesławiająca spółkę. Myślę że są to osoby sfrustrowane niewielkimi możliwościami znalezienia pracy na rynku. Polska gospodarka jest jaka jest i niestety w niektórych specjalizacjach inżynierskich na jedno ogłoszenie o pracę przychodzi ponad sto aplikacji. W podobnej sytuacji są też inne przedsiębiorstwa. Wszelkie pretensje proszę kierować do rządzących krajem a nie do nas.

praktyki

dzięki za pomocną informację

Zostaw merytoryczną opinię o ELOKON Polska - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELOKON Polska?

Kandydaci do pracy w ELOKON Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELOKON Polska
2.5/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Tytoniowa 22
    04-228 Warszawa