Opinie o Wratislavia Cars w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wratislavia Cars. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wratislavia Cars na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wratislavia Cars w Wrocław

Michał Nowy wpis

A czy pracuje ktoś u Was na 1/4 etatu ?

Weronika Nowy wpis

A ja mam prośbę czy może ktoś usunąć tą firmę i opinie? Przecież wratislavia cars nie istnieje. Nie ma takiej firmy, ktoś się pomylił z nazwą i tak weszły opinie. A administracja nie dba o porządki. Szkoda bo tylko w ten sposób dochodzi do zaśmiecania forum.

nakg Nowy wpis

damian, obsługa klienta to chyba nie najlepszy wybór skoro nie są na tyle rozpoznawalną firmą jaką by mogli być. obiło mi się o uszy, że planują w jakiś sposób działalność swoją powiększyć, ale szczegółów nie znam. Wiadomo kto przeprowadza rekrutacje ?

Weronika Nowy wpis

Chyba ktoś tu nie rozumie ~ ...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wratislavia Cars spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Weronika

Od kiedy to praca w drb jest pracą na akord? Zarobki zależą głównie od nas samych.I nie chodzi tu tylko o drb bo i mowa też o innych miejscach pracy.

Weronika

Tyci tyci co to za nick ?

Weronika

Myślę że o zarobki należałoby zapytać dyrektora. Choć jestem przekonana że zależą one głównie od nas samych.

Weronika

Parę lat wstecz gra w monopol wyglądała następująco ja z jednym domkiem a Janek z 10 domkami:) Polecam drb bo chłopaki od bardzo młodego wieku już w samych grach mieli bardzo wiele. Ze mnie zaś się śmieli że w kieszeni chowam banknoty i ukradkiem kupuje dom:)

Weronika

Ok robię poprawke Janek drb łapię to nie praca tylko styl życia :) Nominowanych do $piewania sporo :)

Weronika

Kibic z sercem pomagamy Oli czyli wyzwanie fanów.

Weronika

Dawajcie do drb do Janka praca pewna i bardzoooooo dobrze płatna! Właśnie czekam na jego wykonanie na fb piosenki bo teraz jego kolej :) No to Janek jedziemy jedziemy pełną parą !!! Przez te oczy zielone zielone oszalałem ... hi hi Czekam ! :)

Weronika

Dajcie znać jak wskoczą nowe oferty :)

Weronika

Nikt nikogo nie oskarża tylko stwierdza fakty. Dla Ciebie @@@@@@ rami,Maciek,malinówka czy jak się nazywasz. Swoją drogą to Ty dziś od rana cały czas mnie zaczepiałeś że jakaś szczupła dziewczyna nie zapłaciła Tobie za kurs? Czy te gluche sygnały to też twoja sprawka?

Weronika

To nie jest firma godna uwagi i poswiecenia. Z taxi byly same koszmary i jeszcze problemy.Dodatkowo doradztwo finansowe co jest jeszcze bardziej smieszne przy tylu zaleglych pensjach i pustych kontach! W maliny wpuszczaja! Uciekac !

aaa

No Ciekawe....

Weronika

A o jaka robote chcesz sie starac? Co dokladnie chcesz robic? Jakie wymagania?

i

Na Placu Solnym ich nie ma

odp

No to czemu komornicy mowia ze nie ma takiego adresu??? Sama tam sie przejde i autentycznie sprawdze. Jesli komornicy tak pracuja w polsce no to mozna czekac w nieskonczonosc. Mimo wszystko dziekuje Tobie bo mnie twoj post zmotywowal do kolejnej wycieczki po Wroclawiu w celu sprawdzenia wiarygodnosci panstwowej.

pytanie

Czemu w krs sa podane bledne adresy? Plac Solny w Inter Finanse? Komornicy mowia ze to sciema z tym Solnym...

pik

I co dzwoniles do normalnych? I co powiedzieli? Jaka umowa? Zarobki? Kiedy wyplaty?

Zostaw merytoryczną opinię o Wratislavia Cars - Wrocław

Wratislavia Cars