Robert Kornacki Meble na zamówienie

Sosnowiec

Opinie o Robert Kornacki Meble na zamówienie

Barbara Łagowska 2016-09-24 16:39
Polecam, polecam, polecam. Projekt zgodny z oczekiwaniami, realizacja solidnie i terminowo. Efekt końcowy WOW :) Kontakt bezproblemowy, obsługa miła i profesjonalna. Raz jeszcze dziękuję za moją piękną kuchnię :)
Zasmucona 2017-04-09 19:45
Niestety jestem ogromnie rozczarowana realizacją, za taką krotę spodziewałam się lepszych materiałów a tu niestety zawiasy słabej jakości samodomykajace tylko z nazwy uchwyty po najmniejszej linii oporu o frontach nie wspomnę. Bardzo mi przykro, że się zdecydowałam na tą właśnie firmę
Niezadowolny 2017-07-13 22:17
Zasmucona dobrze mówi! Też zdecydowałem się na kuchnie u Kornackiego z Sosnowca, co siedzibę ma w Europie. Pani która pracuje w siedzibie nie podpowiada żadnych rozwiązań, oczekuje że klient przychodzi do niej z gotowym projektem, który ona tylko wrzuci w swój program, bo ten z pewnościa umie obsługiwać. Meble takie same dostaniesz w innych firmach, a pewnie i na targu, a zaoszczędzisz bardzo dużo!! Nie tylko kasy, ale nerwów! Komunikacja w tej firmie nie istnieje, szefowie nie rozmawiają z pracownikami, pracownicy nie przekazują szefom twoich uwag co do wykonania montażu. I potem możesz sobie czekać do końca życia aż łaskawie przyjdą i wykonają poprawki, które muszą zrobić, bo są przecież w umowie!! Sami nie zadzwonią, musisz do nich dzwonić, kase wzięli, to już ich nie interesujesz. Z taką obsługą klienta powinni już dawno zbankrutować!! Nie dajcie się nabrać tak jak ja!! Idźcie do firmy, gdzie już od początku was potraktują dobrze, a nie z góry, jak pani w siedzibie u Kornackiego. Zdecydowanie nie polecam!!!
Zostaw swoją opinię o Robert Kornacki Meble na zamówienie - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robert Kornacki Meble na zamówienie