Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Emulex, Cukrownia kluczewo

Pracowałeś w firmie Emulex, Cukrownia kluczewo i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-06-11 11:57:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Słowa kojarzące się z Emulex, Cukrownia kluczewo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Emulex, Cukrownia kluczewo:
Najbardziej nie podobało mi się w Emulex, Cukrownia kluczewo:
zdjecie uzytkownika
maria7891 - 2014-03-22 09:56:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cukrownia w Kluczewie firma "Piast" zatrudnia pracowników ochrony na umowę zlecenie za błahą sumę wynagrodzenia- 3,5 zł na godzinę, aby zarobić trzeba wypracować 300 godzin miesięcznie za sumę ok. 1000 zł. Godziny nocne i świąteczne są płacone również 3,5 zł. Robiąc obchód terenu pracownik ma do przejścia 20 kilometrów w ciągu 12 godzin. Pracodawca nie zapewnia środków czystości potrzebnych do sanitarki, mamy je przynosić w swoim zakresie. Szefowa pracowników w Cukrowni "Piast" krzyczy na swoich podwładnych, co powoduje pogorszenie atmosfery w miejscu pracy. Pozwalniano pracowników z dużym stażem, którzy mieli umowę o prace bez konkretnego powodu. W grafiki są wstawione fikcyjne osoby np. mąż szefowej. W ochronie zatrudnione są kobiety i w godzinach nocnych duża część terenu jest nieoświetlona, co zwiększa niebezpieczeństwo, które zagraża pracownikom. Z czystego sumienia nie polecamy tej pracy.
zdjecie uzytkownika
woofer1234 - 2014-11-02 08:27:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [anonim - 2009-06-11 11:57:25]:
31.10.2014 byłem od 10.30 do 13. .Paniy z Ochrony była tak ograniczona z myślenien,że krew we mie się za gotowała.Wulgarna,nie niegrzeczna,beszczelna i ograniczona w rozwoju.Starsza Paniy ale bez rozumu .Na bramie na wysłodkach suchych.
zdjecie uzytkownika
bleko - 2015-09-10 20:43:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeśli ktoś się zatrudnia do firmy na ochroniarza i wie że będzie pracował za 3,5 to jest już jego problem, przecież nie musi się godzić, nikt nie zmusza do pracy, a są inne firmy gdzie w ochroni zarobi się więcej, więc w tym przypadku nie za bardzo rozumiem pretensji, firma daje ogłoszenie i widocznie ludzie chcą tak pracować.
zdjecie uzytkownika
Olek - 2016-04-21 10:57:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@bleko, zgadzam się z Tobą, osobiście nie pracował bym za 3,5 zł, ale kto inny jak nie sami przyszli pracownicy dają przyzwolenie na takie traktowanie.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Emulex, Cukrownia kluczewo!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emulex, Cukrownia kluczewo

Twoj email:
Wiadomość: