Ham Logistik Musking

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Ham Logistik Musking

młoda 2011-04-26 11:21:04
Nie polecam w zadnym wypadku tej firmy zakwaterowanie w mieszkaniu u araba który mieszka pietro wyzej zero szacunku do ludzi wchodzi sobie kiedy chce sprawdza. Nowych pracowników wysyła do pracy w starchy przechodzonych butach od których grzyba mozna dostać jesteś na zawołanie tel.i do pracy a jak się nie podoba to ( usunięte przez administratora )umowie o pracę mozna pomarzyć .Bos [usunięte przez moderatora] na pracowników ma( usunięte przez administratora )a potem radz sobie sam zadnych zaliczek konto bankowe jest niepotrzebne nigdy nie doczekasz sie przelewu
jakaa 2011-04-27 19:05:37
DOKŁADNIE wszystko się zgadza w 100% !! Z( usunięte przez administratora ) co do ubrań również mogę potwierdzić;)
byly pracownik mustafy i jozefa 2011-06-04 19:56:01
Albo moze na odwrot , jedna( usunięte przez administratora ) , mi za 2 miesiace ani centa nie wyplacili wyplaty cudem przenioslem sie na inna prace , nie dajcie sie ( usunięte przez administratora ) sie w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
aminowana 2011-07-02 12:26:50
dokładnie ja tez moge wam opowiedziec duzo na ten temat moj kontakt ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-10-24 18:16:40
Wy się wszyscy ludzie w głowę puknijcie! Myślicie, że jak chcecie jechać do pracy to przyjedziecie na willę z basenem z prywatnym lokajem? Warunki są, jakie są, napewno w chlewie ze( usunięte przez administratora ) się nie mieszka! A ilu jest takich ludzi co się ogłaszają na internecie, że szukają ludzi do pracy, a potem nawet kontaktu z nimi nie ma. Tutaj przynajmniej wszystko jest czarno na białym, jeżeli to są ( usunięte przez administratora ) to dlaczego mają biuro i z niczym się nie ukrywaja? A jak tacy ludzie jadą do pracy co tylko piją i nie szanują swoich zarobionych pieniędzy to ich sprawa. Polacy (nie wszyscy) są leniwi i taka jest prawda. Wstyd mi jest za nasz naród. To jest praca dla uczciwych i lojalnych osób, a nie dla leni,( usunięte przez administratora )
anonim 2011-10-25 21:02:44
Firma mieści się na przemysłowej 15 pok 409 Gorzów Wlkp. Firma prowadzi ( usunięte przez administratora ) nie wypłacają pieniędzy ludziom do tego źle trakutją pracowników, robią umowy niezgodne z prawem. Wszystkim poszkodowanym proponuję zgłośić tą sprawe do urzędu skarbowego jak i równiez do sądu, sprawa prosi się o nagłośnienie. Ostatnio ich firma miała miejsce w Bremen, ludzie z ostatniego miesiąca nie zobaczyli pieniędzy, wcześniej była w Hamburgu, miejsca pracy ich są zmieniane po wykiwaniu ludzi. Dobre bądz pozytywne komentarze są umieszczane przez nich, więc nie nabierajcie się bo znam dobrze tych ludzi i ich ( usunięte przez administratora )

anonim 2011-10-25 21:16:43
( usunięte przez administratora )nie czaruj tutaj ludzi tylko wypłać zaległe pieniądze, a nie wykiwaliście ludzi w Hamburgu i w Bremen. Zyjecie kosztem ludzi, kosztem ich ciężkiej pracy i nadal czujecie się bezkarni. Nie zwalajcie winy na ludzi czy na naród bo każdy wie w jaki solidny sposób podchodzi polak do pracy, macie szczęście, że jeszcze wam się udaję żyć kosztem ciężkiej pracy innych. Nikt nie jedzie do pracy z dobrobytu tylko dlatego, że ich sytuacja zmusiła, a wy to w sposób nieludzki wykorzystujecie. Mam tylko nadzieję, komentarze dotrą do nowych osób czytających i nie darzą się nabrać ja my wszyscy, ale jak ktoś chcę się przekonać na własną rękę to nie pojedzie, ale później niech nie płaczę, za naiwność czasami trzeba zapłacić tak jak my zapłaciliśmy...Przyjdzie czas, że znajdzie się w końcu ktoś mądry i nie pozostawi tej sprawy po prostu tak.
anonim 2011-10-25 23:46:34
Proszę prześlijcie jakieś nagranie z miejsca pracy lub zakwaterowania na pewno ktoś coś ma, bo nie wierzę że pojechaliście tylko z kalkulatorami liczyć pieniądze. I tak macie szczęście bo niektórzy za poniżanie i życie w spartańskich warunkach płacą duże pieniądze a wy mogliście to przeżyć za darmo.
anonim 2011-10-27 00:26:24
( usunięte przez administratora ) niech nie umieszcza komentarzy typu\"cytuje\" puknijcie się wszyscy lub przynieście nagranie, bo Pani nie zdaje sobie sprawy jaka ciąży na Pani odpowiedzialność karna za tego typu( usunięte przez administratora )oni z czasem wykiwają pracowników przede wszystkim kiedy kontrakt będzie dobiegał ku końcowi, bądź nawet wcześniej i wtedy Pani również zostanie pociągnięta do odpowiedzialności, więc na Pani miejscu bym się zastanowiła co w tym momencie jest najważniejsze, własna reputacja czy problemy które prędzej czy później nastąpią bo u nich to norma, wystarczy, że wcześniejsza powiedźmy sekretarka miała z tego tytułu dość duże nieprzyjemności i nie miłe telefony z groźbami,( usunięte przez administratora ) miał to wszystko gdzieś, kłamiąc bezczelnie i zaprzeczając wszystkiemu. Niech Pani uświadomi sobie bądź ktoś kto ma o tym pojęcie czym grozi dla Pani podpisanie takiej umowy niezgodnej z rzeczywistością, więc proszę podpisywać coś z czego będzie się mogła Pani wytłumaczyć no i powiedźmy usprawiedliwić bo zdaję sobie sprawę, że jest Pani ich kolejną ofiarą tak jak poprzednia i skoro Pani prosi o te nagrania może się Pani ich doczeka. Miłej współpracy życzę:) do momentu otwarcia sobie oczu z kim tak naprawdę ma Pani do czynienia bo książkę można o nich napisać...
anonim 2011-11-01 18:33:30
To prawda, wykiwali nas, zrobili z nas ( usunięte przez administratora )czeba cos z tym zrobic, kazali nam pracowac po 12 godzin, normalnie jak ( usunięte przez administratora ) nawet musielismy spac na brudnych materacach, okradali nas na karzdym kroku, wypłaty nikt z nas nie zobaczyl z nie calych dwuch miesiecy. teraz pracuje w niemieckiej firmie ludzie szacunek i kultura. ta sprawe nie podarujemy( usunięte przez administratora )
bartek 2012-02-28 13:39:32
witam wszystkich czy aby napewno jest tak jak mowicie bo zastanawiam sie nad wyjazdem wlasnie przez ta firme i widze same negatywy na jej temat... co wam mowil mustafa na rozmowie przed wyjazdem bo dla mnie to wazne ... i co wam wiadomo o brygadziscie slawku odpiszcie bo pilne
michał 2012-07-14 01:14:10
prosze o kontakt od ludzi oszukanych przez mustafe sam mialem zamiar jechac do pracy ale ten koles przesadza bo od 2 tygodni obiecywal ze juz jedziemy a dalej czekam muj meil mttarant@wp.pl w poniedzialek bede u niego w biurze to sobie z nim porozmawiam
michal 2012-07-14 01:16:50
a z tego co sie orientuje to mozna zrobic drupowy pozew do sadu i wykonczyc ciapatego są [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie tak zeby juz nie oszukal zadnego polaka
Piotr 2012-07-29 10:49:21
[usunięte przez moderatora], to kompletny naciągacz, on nic nie załatwi, bo kto będzie się liczył z facetem, który dawno winien mieszkać pod mostem. Dajcie sobie spokój z tym krętaczem, który kłamie i kłamie. W efekcie twierdzi, że jego oszukują. Mieszka i biurze i kompletnie wygląda na dziada. Niech już spieprza do swojego kraju Algierii. Ostrzegam wszystkich przed tym gościem.
ham!!! 2012-07-31 16:13:33
ten koleś bierze siano 100zł daje ci kartke z pieczątką i podpisem i pózniej masz wyjazd do pracy w poniedziałek pózniej zmienia dni mi już zmienia 2 miesiące i wyjazdu jak nie było tak nie ma a jak do niego dzwonie to nie odbiera nie odpisuje smseów szkoda prądu na gościa!!!
mieliśmy jechać na regipsy gdzie praca jest w srodku a on sie tłumaczy że pada deszcz no żal mustafy!!! wielki biznesmen a prosi o papierosy skończony koleś (dno)!!!
władysław 2012-10-31 21:35:54
[usunięte przez moderatora]! skończony durniu i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u. Twój czas w Polsce już się kończy, lada dzień zostaniesz aresztowany, a następnie odesłany tam skąd trutniu przybyłeś. Tam w Algierii szybko z tobą skończą
Boss 2013-01-24 14:29:58
Mam pytanie.
Gdzie można znaleść tego oszusta?
Ludzie to oszust jakich nie znacie
mixer 2016-05-11 21:47:17
szkoda, że nikt się nie wypowiada na ich temat. Firma znajduje się w Gorzowie, tyle wiem. Moźe warto popytać mieszkańców z okolicy co sądzą o tej agencji.
Zostaw swoją opinię o Ham Logistik Musking - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ham Logistik Musking