ADEMBUD

Opinie o ADEMBUD

anonim 2011-04-26 09:48:48
UWAGA!!!!!!!!!!![usunięte przez administratora],WERBUJĄ LUDZI DO PRACY NA BUDOWE WIADUKTU POD DĘBICĄ,KAMIENICA DOLNA.OGŁASZA SIĘ [usunięte przez administratora],CWANIACZEK Z W-WY,KTÓRY MUŚLI ŻE MOŻNA BEZKARNIE OSZUKIWAĆ LUDZI.DRUGI:[usunięte przez administratora](NAZWISKA NIE ZNAM)[usunięte przez administratora],TEŻ CWANIACZEK,ŻONKA PRACUJE W KARMARZE(TA FIRMA BUDUJE TEN WIADUKT)ONA CHYBA ZAŁATWIŁA IM TĘ ROBOTĘ PO PROTEKCJI,BO ONI KOMPLETNIE SIĘ NIE ORIENTUJĄ.DWÓCH PATAŁACHÓW NIEZORGANIZOWANYCH,NAOBIECYWALI KATERING,PŁATNOŚCI CO DWA TYGODNIE,STAWKI MIN.16PLN/GODZ,WSZYSTKO KŁAMSTWO.OMIJAJCIE TYCH [usunięte przez administratora] I KRĘTACZY.MAJĄ KOMIS SAMOCHODOWY W W-WIE NA CZARNOMORSKIEJ.OGÓLNIE ODRADZAM,[usunięte przez administratora] KRĘTACZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-04-27 23:40:47
Nic podobnego pracowałem z tym ( usunięte przez administratora ), ładnych parę lat, jak znasz się na robocie i dobrze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to wszystko jest w porządku, jak się opierdalasz to sory nie ma litości, tak jest dzisiaj wszędzie nikt nie będzie Ci płacił za wczasy.
ian 2011-04-29 13:01:51
dolaczam sie do tych opini chociaz jeszcze tam robie,ale jak cos znajde to sie zmywam,zmieniaja decyzje co godzine co innego mowia a co innego robia ogolnie dwa dupki
anonim 2011-04-29 15:39:57
PRACUJE U NICH DO PIATKU,ROZLICZA MNIE TYLKO DO WTORKU( usunięte przez administratora )
roman 2011-05-03 11:46:23
ludzie im sie wykruszają to zaczynają sprowadzać ukraińców cwaniaczki,żeby sie na nich nie przejechali.myślą że z nimi będą tak pogrywać jak z polakami [usunięte przez administratora]
omam 2016-05-19 18:03:12
Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Od ludzi słyszałem , że całkiem przyzwoicie tutaj płacą stąd moje zainteresowanie firmą.
Zostaw swoją opinię o ADEMBUD - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADEMBUD