Coca-Cola

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Coca-Cola

1234 Nowy wpis

Brałem udział w rekrutacji lecz po rozmowie telefonicznej i straceniu czasu na wykonanie testów nie dostałem żadnej odpowiedzi - czy to pozytywnej z informacją o kolejnym etapie. - czy negatywnej. Nie polecam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Coca-Cola?

ChevChelios Nowy wpis

Kubek

Wiktor Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie?

Witam,w poniedzialek mam rozmowe na ph lubelskie,czy moze ktos napisac co sie teraz dzieje w tej firmie?zarobki,ilosc punktow do odwiedzeniea dziennie itd.

@Tomek

...dodam,ze rozmowa odbywa sie w Kielcach,czego tak daleko?

Szczęśliwy zwolniony:)
@Tomek

Bo nie ma juz lokacji Lublin, tylko szef buc siedzi w Kielcach

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Coca-Cola? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Colarz

No moze wreszcie przy zmianie RTM kolega "Paszczykowski " ps Pacza dostanie to na co wiele lat w pocie czoła pracował rozmontowujac oddział Lu.... Dosyć tego.

lin

@olep tego nie wiem ale stanowisko Procure-to-Pay - P2P - Specialist with Russian or Turkish ciągle jest aktualne. Taka firma oferuje oczywiście umowę o pracę, możliwości rozwoju, dobry pakiet socjalny. Potrzebne jst wykształcenie wyższa najlepiej finansowe

marysia85

ja bardzo chcę akurat dla tak duzej firmy pracować, jednak wierze w korporacje i regulaminy bo nie lubię jak w mniejszych firmach szef staje się szalonym królem. przede wszystkim jednak oczekuję stabilizacji zawodowej już, moiże jakieś umowy na dłuższy czas - napiszcie proszę czy w tej pracy odnajdę takie wartości

kulim

kto by nie chciał pracowac dla takiej duzej firmy i bardzo znanej firmy. powiem szczerze, ze bardzo mi zalezy bardzo na jakieś przyjemnej pracy. Mam ostatnio znacznie przewrocone zycie i jakby sie zmienilo i dostal bym nwoa prace to by bylo super. Prosilbym bardzo o nowe informacje o pracy w coca coli.

krold

tez jestem ciekawy jak to wygląda, dokładnie praca mobilnego przedstawiciela handlowego w coca cola??? jakieś rzetelne info typu kasa, umowa, ogólne warunki?

były

kolego z Lublina szkoda mi ciebie ze zamknięty jesteś w świecie coli i nie widzisz ze wokoło tez świat się kreci. Widocznie brak ci jaj albo masz male ambicje by zrobić coś innego w życiu. Pracuj dalej, staraj się , dostawaj za to pochwały, ale nie chce cie martwic "WYLECISZ JAK WSZYSCY" bo dla systemu jaki panuje w coli jesteś tylko (usunięte przez pracownika)cyferka i generalnie każdy ma cie w(usunięte przez pracownika). pozdro PS. Może pogadają z wujkiem jednak czy sam się nie zgłosił, bo chyba masz złe dane?

obecny

obecny - 2013-02-07 17:26:53 Mało zorientowany w tematach jesteś, "były". Mylisz się co do rzekomego zgłoszenia się, jak napisałeś, co do wielkości odprawy, oraz tzw. wykorzystywania. Nie wypisuj proszę bzdur, jeśli czegoś nie wiesz na pewno. Trzeba było widzieć jego minę, jak się dowiedział, że odpada. Bezcenne. Jeśli ktoś robi co do niego należy, to ma względny spokój. Wiadomo, że czasy są jakie są i nie sposób przykryć historię, ale podstawowe tematy trzeba ogarniać. Ja mam ten komfort, że mogę oceniać sytuację, nieco z boku, choć też wyników nie robię, kasy nie zarabiam tyle co kiedyś, to nie narzekam. Nie wychylam się in plus czy minus, coś robię, trochę pościemniam. I najważniejsze, nie mam i nie miałem w tej firmie nikogo z rodziny, co pewnie ktoś mi zaraz zarzuci. Praca stabilna, choć pewnie tylko max do czerwca. Wszyscy piszą, że wszędzie praca lepsza niż w coli, ale jakoś żaden na dłużej nigdzie miejsca nie zagrzał. Wymieńcie choć jednego, który ma lepiej i szczerze złego słowa nie powie o swoim nowym pracodawcy. Taka mentalność, żeby tylko narzekać. Pozdrawiam obecnych i niektórych byłych colarzy ;-)P.s. Jestem z Lublina ;-)

obecny

wielbiciel

OOOO!!!! JAKIEŚ POZYTYWNE INFORMACJE Z COCA COLI...

ziom

Panowie STL-owie: nie nadmuchiwujcie klat jak koguty i nie róbcie konkursów kto głośniej zapieje tylko do ROBOTY :))) Aha.. i bawta się na Mazurach za nasz socjal póki możecie, bo niedługo to i was tu nie będzie... hehe aby do września...

Korporacja dość brutalnie obchodząca się z pracownikami. Nie wywiązują się ze zobowiązań. (np.na urodziny brak ustalonych prezentów). Dostawy tragedia,nie mama możliwości wyrobienia targetów. A jak do klienta raz czy dwa nie do jedzie towar,to już ma handlowca w [usunięte przez administratora] . i kupi od hurtowni która jest zawsze z towarem,na dodatek tańszym niż u handlowca. A aktywni uciekają,a budżety coraz wyższe. Oczywiście co niektórzy mają odpowiednie względy i robią duże górki....

Właśnie że filia Lublin ma się dobrze, zwolnienia doleciały niewygodnych pracowników, bo w Lublinie rządzi zamknięta klika i oni mają się swietnie... Poprostu STL-y nie pozwolą na normalność bo przecież terror jest kluczem do budżetu:)

Obecnie trwają negocjacje kadry zarządzającej odnośnie lokacji Lublin. W skrócie przedstawię najważniejsze decyzje ... Likwidacja magazynu w Lublinie ( osobowo -> budynek i kierownictwo pozostanie, ktoś musi pilnować palet ... ) . Ponadto , likwidacja transportu prywatnego, zakup 5 samochodów dostawczych . Zwolnienia prawie wszystkich handlowców ( zostanie 5 osób ze ścisłego grona .. ) . Przyjęcia około 8-10 kierowników ( tu trwają negocjacje co do ilości bo jak wiadomo roboty dużo trzeba ludzi przypilnować a obsada kierownicza jest niewystarczająca ...). Rozbudowa siedziby biura o kompleks wypoczynkowo - rekreacyjny. Dodatkowa ochrona ( około 3 pracowników - dochodziły sygnały, że w godzinach pracy zwykły obywatel zwraca 3 litery kierownictwu .... sytuacja taka nie może mieć miejsca ! stąd decyzja o dodatkowej obsadzie w postaci ochrony ). W godzinach od 7 do 15 pięciu handlowców będzie obsługiwało cały region z zamówieniami ( były głosy by czas ten rozciągnąć do godziny 18 ale upadły ze względu na przeprowadzone badania które wykazały, że 80 % czasu handlowca zajmują mu darmowe rozmowy telefoniczne ze służbowego telefonu z rodziną , więc czas zostanie bez zmian - odebrane zostaną telefony ) , od 15 do 16 godzinna przerwa na wypoczynek. Od 16 do 18 załadunek przez zaufanych. Od 18 do 24 tych pięciu zaufanych będzie przesiadało się na samochody dostawcze i rozwoziło towar. ... Zostaną podniesione zarobki: Kadra kierownicza - 45% , handlowcy -> 0,45% ( ponadto od każdej wywiezionej zgrzewki dostaną 5g o ile posortują butelki zwrotne ... ) Ktoś wypominał o gratisach dla klienta ... - tu tez planuje się rewolucję - ponieważ coca cola jest produktem luksusowym którego wyprodukowanie kosztuje coś koło 50 gr za litr a sprzedaż jest za kilka złotych, to nie może być mowy o jakichkolwiek gratisach dla klienta ! - czy to instytucja charytatywną ??/ chyba nie . To klient powinien być świadom tego luksusu i dopłacać do każdej zgrzewki .. jeśli chce ja dostawać , wszak każdy che pić coca cole ...

słyszałem że planują zlikwidować magazyn zaraz po sezonie a magazynierzy na bruk murzyn zrobił swoje a teraz won podobno to pewne na 100% wczoraj zjechali się niby na wizytę a to początek czy może ktoś wie coś na ten temat

tomek

po prostu zrobił się w polsce jeden wielki [usunięte przez administratora], gdzie ora się ludzi a jak się zajadą sami lub przez kierowników to poproszą o następnych poprzez rekrutację :) pozdrawiam wyzwolonych z tego syfu !!!

prawda jest taka ze ci co pozytywnie wypowiadaja sie na temat pracy w coca coli sa mocno zwiazani z ta firma (np:kierownik,pracownik majacy plecy krecacy walki) i dlatego pisza pozytywy.ja tez spedzilem troche czasu w coca coli i to co wyrabiaja z ludzmi jak ich traktuja poprostu przechodzi ludzkie pojecie wiec nie wypisujcie glupot ze w coca coli jest oki.Dziwi mnie jdeno dlaczego prawa nie wyjdzie niech w koncu ludzie ,media dowiedza sie jak traktuja ludzi w coca coli w lublinie jak sie zwracaja do pracownikow jak psychicznie morduja ludzi ile to bedzie trwac ?

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola - Lublin

• Jak się pracuje w Coca-Cola?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Coca-Cola