Opinie o Netto Marken-Discount w Kitzingen

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Netto Marken-Discount. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Netto Marken-Discount na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto Marken-Discount w Kitzingen

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Netto Marken-Discount? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

A jak się robi normę to docenią to premią? Napiszesz coś, ile tu wynosi pensja i czy kasa wpływa na konto na czas, dokładnie wyliczona?

Witam, czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś o pracy komisjoner artykułów medycznych w Hodehagen dla dwóch dziewczyn? Jest to zatrudnienie bezpośrednie. Nigdy nie miałyśmy z taką praca do czynienie. jak to wszystko wygląda bo w ciemno aż strach jechać.

Lol

Trzeba znać niemiecki, bez niego nie trafisz do biura. Co do mieszkanie, już napisałem jak wygląda sprawa.

A czemu porażka, uzasadnisz jakoś swoją wypowiedź? Podpisujesz się jako były pracownik, więc ciekaw jestem jak przebiegło zakończenie współpracy, wypłacili Tobie całą kasę?

Ala Nowy wpis

Nie polecam firmy Netto w Thiendorf. Zwalniają pracowników z dnia na dzień, chcą tylko żeby ktoś przyszedł jak mają dużo zamówień. Chyba że chcecie być na agencji u tego pajaca Marcina, wtedy spokojnie robota będzie ale będziecie zapieprzac bo wam będzie kazał wyrabiać normę.

Likw

Kiedy podchodzi termin zawarcia umowy na czas nieokreślony, pracownicy są wyrzucane i na ich miejsce przyjmują osób na umówe na czas określony.

@Likw

Jest ze strony firmy jakaś wcześniejsza informacja, że nie przedłużą współpracy, żeby był czas na szukanie czegoś innego? I czy nie szkoda byłoby rozstawać się z kimś, kogo znają, kto potrafi wykonywać swoją pracą, przeszedł szkolenia?

Mj
@Likw

Dokładnie po dwóch latach pracy bez zwolnień lekarskich i wyrabiając normę . Bez żadnego powodu przyszedł list do domu o zakończeniu stosunku pracy

@Mj

To trochę przepracowałeś, a myślisz, że jest szansa, żeby się zatrudnić jeszcze raz czy nie biorą ludzi, którzy zostali zwolnieni albo się zwolnili? W ogóle daj też znać, czy jakikolwiek okres wypowiedzenia przysługuje. Bo jaka tam jest umowa, o pracę?

Lol

Nie ma okresu wypowiedzenia ale ja zgłosiłem wcześniej za miesiąc bo nie lubię uciekać. Są osoby które wracają, ale przyjmują z powrotem tylko tych, kto robił normę.

@ Netto komisjonowanie

są zwalniani gdy tylko przyjdą do biura z pytaniem dlaczego wypłacono im nieadekwatną ilość pieniędzy. Lub nie wypłacono wcale. Albo się godzisz pracować półdarmo albo dostajesz wypowiedzenie. Tak jest w Kitzingen, w Erfurt również. (usunięte przez administratora), brak logiki, niezgodność wypłaty - na niekorzyść pracownika oczywiście.

@@ Netto komisjonowanie

Nieadekwatną, czyli że ktoś się pomylił czy o co konkretnie chodzi? Z jakiego powodu zdarza się, że ludzie nie mają płaconej pensji, często są takie sytuacje? Nie wolno się o nic pytać czy tylko o wypłaty? Bo ja rozumiem tych ludzi. każdy walczy o siebie.

Adam Nowy wpis

@ Netto komisjonowanie

Wszyscy kandydaci trafiają do firmy przez rekruterkę Ref...ova i jej męża, parę sprytnych Słowaków. Pracownicy są (usunięte przez administratora)ze wszystkiego - nie są zapłacone składki zdrowotne, wynagrodzenie katastrofalnie niskie (mimo obietnic 2500 netto za miesiąc pracy + premię). Za tydzień pracy (po 9 godzin dziennie) dostaje się w rzeczywistości 300 eu na konto, mniej niż minimalna. Sprawa trafia do sądu. W czasie rekrutacji obiecywane są gruszki na wierzbie. Umowa po niemiecku, nawet dla rodaków nie chciało się pani Słowaczce zrobić przekładu. Umowa zawiera kary, nawet w wysokości całej pensji brutto. Wyrabianie tzw. normy (160 colli, czyli pozycji z monitora) nie jest wyborem, a koniecznością ("od jutra musicie"). Gorąco odradzam współpracę, szkoda nerwów.

Nowa

Czy pracował ktoś w Netto w Guteborn przez agencję sprint power?Jak praca wygląda?

Kk
@Nowa

Będę pracował od poniedziałku

@Kk

Daj znać, jak z wprowadzeniem do firmy ok? Możesz też napisać wokół jakich spraw była rozmowa o pracę i jaką umowę oraz stawkę Ci zaproponowano?

Czy jest możliwość pracy w Netto Marken-Discount na część etatu?

Dawid

Witam. Czy ktoś pracuje bądź pracował w Netto w Hamm? W jakich godzinach pracują?

@komisjoner
@Dawid

Talcajt na suchym , dwie zmiany , rano od6:00 do 13:00 popo od 15 do 22 Ogólnie nie polecam xd

Omssk
@@komisjoner

Praca jest od 6do14;30 albo od 5 do 14;30 jak jest więcej pracy a popołudniu 14;30-23

Fabian
@@komisjoner

Są jakieś szczególne powody, które złożyły się na tę ogólną ocenę? Jeśli tak, to może warto je poznać przed podjęciem pracy?

Xxx
@@komisjoner

Od poniedziałku do piątku? I czemu nie polecasz? Zarobki vs. trudy pracy się nie zgadzają?

Czym w Netto Marken-Discount zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

@Marta

Jak macie zapewnione mieszkanie, to jest ok. Jak nie, to będzie bardzo trudno coś znaleźć i będzie co dziennie dojeżdżać z Honoveru.

Maja
@Lol

A firma nie zapewnia jakiegoś zakwaterowania? Może masz kogoś kto pomoże w ogarnięciu tematu? Za dojazd, o którym piszesz firma oddaje kasę? Oczywiście po pokazaniu biletów lub rachunków.

@Maja

Mieszkanie zapewnia agencja pracy, a wy będziecie pracować bezpośrednio u pracodawcy, a oni nic oprócz umowy o pracę i wynagrodzenia nie zapewniają. Już na miejscu trzeba zapytać u innych pracowników gdzie oni wynajmują, na pewno coś poradzą, całkiem tam jest spoko ekipa oprócz tych, którzy marzą trafić do pracy w biurze, ale ich z daleka już wydać.

@Lol

Każdy ma szansę na pracę w biurze, bo chodzi mi o to czy można awansować i co trzeba zrobić żeby jakoś się wykazać? Jest szansa ma mieszkanie jedno lub dwuosobowe?

Maja

No a żeby pracować jako sprzedawca to trzeba mieć jakieś doświadczenie na podobnym etacie? Jak ktoś jest bez doświadczenia, to prowadzone jest dla niego szkolenie z obsługi kasy fiskalnej ? Jak tutaj wygląda socjal, jest bogaty?

Czakuria

Netto to magazyny oparte czasach dawnego DDR. Pracowałem w Hodenhagen oraz Ganderkesee, i tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, że taka sieciówka nie powinna istnieć, choć w sklepie jest tanio i fajnie, ale... Jako komisjoner masz zawsze jakiś problem, ale zacznijmy od sposobu pracy, bo ten o "normach" nigdy nie słyszał. Rozwalone komputery, ciężko robić zamówienia, albo w ogóle nie działają, co też dzieje się z wózkami, "pick by voice" z kolei to technologia prymitywna, często szwankuje, nie rozpoznaje bo ktoś obok też gada do mikrofonu. Polacy są różni, ale ci, co są pod firmą to istoty pozbawione kręgosłupa moralnego, w biurze nie liczą się z tym, że źle się czujesz, a pójście do lekarza na zwolnienie w Netto równa się wyrzuceniu z pracy, Ja z Hodenhagen wyleciałem bo wziąłem trzy dni wolnego po wypadku w domu. Płacić płacą dobrze, ale to jedyna zaleta, zarobić możesz nawet 1500€ za miesiąc. Netto to miejsce ro retuszu, obecnie stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa rynku pracy, czego o Edece powiedzieć nie można ;)

@Czakuria

Każdego zwalniają kto weźmie L4? Przecież to musiałyby być ciągłe rotacje wtedy...

Like

Oni cięgle są

@Like

Ale kto oni?

Like

rotacje

Małgorzata
@Like

No nie wiem czy tak ciągle są skoro rotują. Ale jak to jest, że stale znajduje się na luzie ktoś nowy?

Luk
@Małgorzata

Bo w Polsce jest lipa.

Małgorzata
@Luk

Czyli koniec końców w firmie porównywalnie nie jest jednak źle?

Czakuria
@Honorata

Tak, Ja po Hodenhagen jeszcze wyjechałem do Netto w Meerane (Okolice Lipska), tylko że tam to dopiero było, pomijając już firmę która mi nie wypłaciła ani grosza, to tamtejsze Netto przebiło wszystko, w biurze mi sami powiedzieli bym poszedł do domu bo spytali co ze mną a wyglądałem źle w dodatku ząb mi spuchnął i musiałem czekać, zgodzili się po czym bez słowa wyjaśnienia w ten sam dzień otrzymałem wypowiedzenie umowy o pracę, u nich jest wieczna rotacja bo ciągle kogoś wywalają a firm chętnych przyjąć do takiego czegoś nie brakuje bo wielu po kilku dniach rezygnuje, bo szefostwo Netto kłamie odkąd przekroczy się próg magazynu, obiecują jedno stanowisko ale bez wyjaśnienia rzucają na coś na co nie było nawet mowy, z takim przekrętem tam się ma do czynienia :)

Nonegro

2 tyg tam pracuje i stwierdzam że to magazyn nastawiony na etatowych polaczkow- cebulaczkow co ludzie nią zasuwać tak że pot cieknie po kaja h - szybciej więcej dłużej- tok myślenia mentalnego (usunięte przez administratora) Z ukrami to samo. I nie brakuje tu patologii,agresywnych przygłupów itp umysłowo pokrzywdzonych- jeszcze praca przez agencję na tempo za minimalną krajowa- nie polecam....

Jaki jest styl zarządzania w Netto Marken-Discount?

Luck

Niemiecki

Zbigniew
@Luck

To dobrze czy źle, bo sam nie wiem co mam o tym myśleć....

Labos

Witam wszystkich. Czy pracuje ktoś obecnie lub pracował w magazynie Netto Ganderkesee? Mam propozycję pracy tam i bardzo proszę o opinie na ten temat. Pozdrawiam

pyjter
@Labos

Pracujesz tam? bo tez mam tam jechac

Wróbel
@Labos

Bardzo zła atmosfera ludzi spod light firm traktują jak (usunięte przez administratora) ile nie zrobisz to za mało.. już nie wspomnę ze pare lat temu pobili dziewczynę

Irena Bogusz
@Labos

To zależy czy pod magazyn odrazu

@Wróbel

Co? Jak to pobili dziewczynę? Kto pobił? :O nic z tym nie zrobiono? Nie chce mi się wierzyć, że ktoś pozwolił na przemoc w firmie...

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Netto Marken-Discount?

Mishaa

Dwa lata

Po dwóch latach a na godzinę trzeba robić 220 coli bo jak nie to pretensja odradzam

***

Ludzie przychodzą i odchodzą masakra jakaś. 2 lata czeka się na umowę o prace na stałe. Na początku mowia ze nie ma normy później się 9kazuje że jest i to duża

Netto
@Kasia

Nie prawda jeśli jesteś pod agencja to każą Ci robić 220 żeby mieć lepsza stawkę a jak robisz 190-200 to są zadowoleni i nie mają pretensji. Na umowę z netto można przejść już po 6 miesiącach zależy czy dużo robisz normy. Przeważnie jest to że po 9 miesiącach przechodzisz na umowę z netto. Norma netto to 130 coli na godzinę. A wszyscy co mówią że trzeba robić 220 pod netto to niech przeczytają dobrze umowę bo netto daje normę 130. A te 220 to robisz tylko dlatego że ci koordynator mówi że tak powinienes/powinnaś robić dzięki temu on i agencja więcej zarabia. A jeśli chodzi o zarobki to pod agencja wychodzi ok 1300 euro przy normie 170-200 jak zrobisz więcej to zarobisz więcej ale dopiero od 221 coli na h. A jak jesteś pod netto to wychodzi 1800 euro podstawy plus premia wszystko co zrobisz więcej powyżej 130 coli na h to twoja premia. Ja robię 170 na godzinę i wychodzi 2100 na rękę. I nie wierzcie ze jest inaczej. Oczywiście jestem już na umowie z netto. Jak byłem pod agencja to najwięcej wyszło 1400.

Patrycja84
@Netto

Hej. Chciałabym pracować w Netto niedaleko polskiej granicy. Proszę o odpowiedź w jaki sposób można to zrobić - nie zadzwonię ponieważ mój niemiecki nie jest na tyle dobry bym mogła rozmawiać swobodnie przez tel. Czy można podjąć pracę np. na magazynie bądź przy układaniu towaru? Pozdrawiam

Sławomir

po 2 latach

Luck

Zależy w jaki sposób zatrudniaś się. Jak od agencji, to w całe możesz nie dostać. Jak bezpośrednio, to od razu.

Obywatel

Irytujące reklamy, market jak market każdy jeden taki sam :) czego sie spodziewasz czytając ten komentarz?

Romek

Witam, aktualnie szukają osób do magazynu w Kerpen, Netto. Ma ktoś jakieś zdanie o tym magazynie? Praca jako komisjoner. Pozdrawiam

Byzon
@Romek

Witam i jak tam w kerpen da się żyć robić

Leszek

@Ktoś czy dobrze rozumiem, że problem wynika z tego, że według prawa, żeby wynająć mieszkanie w Niemczech, należy przepracować minimum trzy miesiące w tym kraju? Wiesz może jak sobie z tym radzą osoby, które znalazły się w takiej sytuacji? Czy można liczyć na jakiekolwiek wsparcie firmy w tym zakresie? Proszę również inne osoby, które pracowały w Netto Marken-Discount o informację na ten temat. Zakwaterowanie to jest jedna z podstawowych kwestii, informacje na ten temat są na wagę złota dla osób, które wybierają się do pracy za granicę.

Darko
@Leszek

Witam. Mieszkam w Coswig Anhalt i próbuję dostać się do Netto na jakikolwiek dział...mimo rozmów ciągle zbyt wysokie doświadczenie..nie rozumieją że w PL jako logistik manager na wózku nie siedziałem...baedzo proszę o kontakt kogoś kto w netto pracuje... darek1de@interia.pl

Darek
@Leszek

Witam. Mieszkam w Cosqig anhalt. Mam wlasne mieszkanie. Próbuję dostać się na magazyn netto jakiekolwiek stanowisko. Ogólnie 18 lat doświadczenia w logistyce i magazynach. Niemiecki komunikatywny uprawnienia wózko-suwnica. Gotowy dobpracy od zaraz. Proszę o jakiekolqiek info i pomoc (usunięte przez administratora) dzięki za pomoc.

Justyna
@Leszek

Mogę Ci prosić o kontakt jeśli wciąż mieszkasz w coswig Anhalt? Justyna Radecka.83@wp.pl

Sławomir
@Leszek

Ja wynająłem mieszkanie po 2 tygodniach od podjęcia zatrudnienia. Musiałem pokazać zaświadczenie od pracodawcy.

On

(usunięte przez administratora) nic więcej. Chcesz stracić zdrowie to przyjedź. A pensje przez Zeit firmy to około 1100 euro więc powodzenia.

anon

Jezeli ktos lubi miec problemy z policja i psychika, to serdecznie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Netto Marken-Discount - Kitzingen

• Jak się pracuje w Netto Marken-Discount?

Zobacz opinie na temat firmy Netto Marken-Discount tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto Marken-Discount?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto Marken-Discount?

Kandydaci do pracy w Netto Marken-Discount napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto Marken-Discount