Netto Marken-Discount

Kitzingen

Opinie o Netto Marken-Discount

ZOOL 2014-10-27 13:07
UMOWA W FIRMIE POŚREDNICZĄCEJ ASL BĄDŹ VERATHERM GDZIE W OBY DWÓCH PRZYPADKACH NIE ZNASZ WŁAŚCICIELA. PENSJA W GRANICACH 900 - 1100 E. CIĘŻKA PRACA FIZYCZNA POLEGAJĄCA NA PAKOWANIU PALET Z ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI. OSTATNIO PRZYSZŁO DO ZAPŁATY ZA LECZENIE KOLEDZE 5000 EURO. KIEDYŚ ZASŁABNĄŁ W PRACY I BYŁ KILKA DNI W SZPITALU. OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE ODPROWADZANE BYŁY SKŁADKI NA UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE, ALBO KOLEŻANKA WJECHAŁA SOBIE WÓZKIEM NA NOGĘ, POŁAMAŁA SOBIE U NIEJ PALCE. WYSŁALI JĄ DO SZPITALA,A NIE WEZWALI POGOTOWIE. PO CZYM PRZYSZŁA Z L4 A ONI JEJ POWIEDZIELI ŻE OD DWÓCH TYGODNI NIE PRACUJE!! OGÓLNIE NIE CIEKAWIE!!!
twoj kolega 2014-11-05 21:57
I dlaczego klamiesz pajacu ?!
to 5000 zostalo wyjasnione i nic to nie ma do skladek....
Najlepiej spakuj sie i jedz do polski , bo pewnie tobie nie poszlo za alkohol albo kradziez i jestes zly na caly swiat ...
roland1001 2015-01-10 20:00
siemano pracuje w netto w niemczech juz 5 lat i jestem bardzo zadowolony nikt mnie w zyciu tam nie oszukal i to co piszecie to jest bzdura bo ta firma wszystko ogarnia od a do z i nie klamcie bo to udeza tez we mnie
K.P 2015-03-23 16:10
chłopak dobrze napisał Panie S :)Historia KUKUŁY jest prawdziwa!!!!
Paula 2015-03-29 11:59
Hej wszystkim. Mam takie pytanko czy ktoś się orientuje czy w netto są przyjęcia nabożeństwa chwile?? I
Paula 2015-03-30 21:44
Na obecną chwilę miało być :D
niedajcie sie w h robic 2015-06-29 14:24
Ty roland bialy murzynie jak tam jest wszystko ok to jebaj, gorzej jak zachorujesz baranie
kita 2015-08-16 07:48
odwalcie się sie od Kukuly !!!, "kukuła towar ma najlepszy..." choć ostatnio jakośc nieco spadła, cholera wie co dodaje. A na prace w netto to on ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
kochany 2016-05-06 18:33
Witam praca jest bardzo ciezka nie polecam nikomu tataj trafić zarobki nawet po 800 euro do max 1100. Nie Polecam
Wąga 2016-05-30 15:14
Szef jest najgorszy bo to Rusek glowe urwać i do wisly
Wąga 2016-05-30 15:15
Szef jest najgorszy bo to Rusek glowe urwać i do wisly
ktos 2017-01-15 19:52
kasa dobra jezeli jestes pod netto. reszta to padlo mobing mobing jeszcze raz mobing
goo 2017-01-19 14:51
Natargasz się ciężarów, jak Pudzianowski. Norma to 230 colli na godzinę, a i tak ja podniosą. Polak sam temu winny, bo tam wyścig szczurów jest. Po co z przerwy schodzą wcześniej? Tak im o te parę euro idzie? Ulubieńcy jeżdżą na jednych I tych samym regalach, wybierają auftragi i tylko dlatego robią grubo ponad 290. Z. B. Pan szanowny "Wichura". Zabierzcie mu monitor, dajcie słuchawki, włączcie wszystkie gangi i dawajcie mu losowo zamówienia. zobaczymy jaką normę zrobi. niech zaczną wszystkich równo traktować!!!
wichura 2017-01-26 20:01
To jo wichura jak jestes kozak to sie przedstaw do mnie sapiesz ze mam jeden gang jak nie wiesz nie gadaj a jak jedni i ci sami jezdza na akcjach to jest ok a po drugie ponoc na monitoze sie ciezej robi niz na sluchawkach chodzi o troso a drugie co to choc na obsta tam jest tylko monitor wiec tam mozemy sie sprawdzic kozaku maslaku
jemand 2017-02-02 21:55
Siema Wichura to nie kozak to Kozaczka :D Tylko M. Guzik gul skacze w netto... zeby ona miala dobrze i kamilek ... M guzik patrz komu co gadasz Pozdrawiam
pozdrawiam Jon-sa 2017-02-03 00:00
Jedna wielka tragedia, nie życzę nikomu tutaj trafić. Pracuję tu bo muszę, (oby jak najkrócej) jedna wielka mafia, ludzie pracują za naprawdę śmieszne pieniądze... Jeszcze raz podkreślę JEDNA WIELKA MAFIA!!
byly pracownik 2017-02-03 20:52
prawda jest taka ze asl i veratherm naleza do sikory i jonasa... a Wy zamiast sie tu napinac to zgloscie to do odpowiedniej instytucji... tak jak to chcial kiedys M. strzewiczek zrobic z M. Guzik... list juz mieli napisany a czy wyslali nie wiem...
... 2017-02-08 08:31
Ludzie przerażające jest to że to portal o pracodawcy i jego ocena, a Wy obrabianie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swoim. Najlepsze jest to każdy jest taki odważny w internecie. Czemu się nie podpiszecie? Natura "polaczka" jest silniejsza. Mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ycie, a obleje kogoś/kolegę pomyjami w internecie. Wiecie co to są oszczerstwa? Proponuje sprawdzić słownik. A jeżeli chodzi o przypalowe prawdziwe informacje to puknijcie się w głowy żeby takie rzeczy wyciągać w takim miejscu!!!!!!!!! Żal, patola wstydzę się że Was niektórych. Nie pozdrawiam.
Dorwę_cie 2017-02-08 08:49
Pojechała po wichurze i świetnie się orientuje co i gdzie robi. Kobieta z jego zmiany, zmiany Toma. Prośba o udostępnienie IP. Z którego został napisany post wysłana do gowork. Poszukiwania trwają. Miłego dnia koleżance :D
Dociebieidioto 2017-02-08 08:58
Znowu osoba ze zmiany Toma i nawet nick ``byłypracownik`` nikogo nie zmyli ;) post napisany 03.02 o godzinie. 20:52 czyli ktoś z pierwszej zmiany. W poście zostały użyte konkretne nazwiska a to już się kwalifikuje pod ochronę danych osobowych. Zgłoszenie o udostępnienie IP wysłane. Pozdrawiam!
Krzysio 2017-02-08 09:13
1) A co to, nie mozna miec Neta z komorki i z pracy pisac? Moze byc druga zmiana.
2) Ochorna danych osobowych? Chyba zartujesz.
3) Zglodzenie o udostepnienie IP :d. Nie rozsmieszaj mnie, takie rzeczy to prokuratura moze zrobic, a nie Ty swoim smiesznym e-mailem. Do kogo go napisales? "Halo? Policja? Prosze przyjechac na Gowork, bo #obrazajo!". :D

POSZUKIWANIA TRWAJA :D Niezla komedia.

Nikt nikomu nic nie obrabia, piszemy jak jest! A to, ze jest lipnie, to trzeba zmienic prace. Nikt nikogo nie zmusza. Jak zle, to spadasz i sw. spokoj.

Rzeklem!

I

Paduem ze smiechu :].
Ktoś... 2017-02-08 09:15
Kto wam każe tam pracować ...jak się nie podoba pakować zabawki i wy$&#&$dalac do innej piaskownicy...nikt nikogo na sile nigdzie nie trzyma...natura Polaków się odzywa, tylki obrabiać za plecami to umie co drugi a żeby cos w oczy powiedzieć to nieeeee bo jaj brak...
Najlepiej to by się w domu siedziało i żeby kasa na konto przychodziła...Nie pasuje to wy....proste
Dociebieidioto 2017-02-08 09:29
Krzysio, Krzysio. Jak zwykle najwiecej udzielaja się ci którzy mają najbardziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jeżeli piszesz jak jest to używaj nazwiska lub przynajmniej ksywy z magazynu ;)
BylyAlkus 2017-02-09 14:47
Niechlubne wypowiedzi dotyczace pracodawcy i kolegow z pracy przewaznie naleza do odrzutkow typu alkus, mam wyjxxxxxne, za te pieniadze nie bede pracowal itp.
Nieudacznicy ktorym sie nic i nikt nie podoba to grono zazdrosnych polaczkow ktore sobie poprostu w zyciu nie radza...
Mysla ze stac ich na wiele a tak naprawde reprezentuja soba jedno wielkie nic - zero :)
Ludzie - czepiacie sie kolegow z pracy ale po co ?!
Jaki w tym ses i logika ?!
Bo on, ona ma lepiej....
Zalosne - ukladaj sobie zycie tak aby i tobie bylo dobrze a jak nie potrafisz bo jestes ciucma zyciowa to zamknij sie i rob co ci karza.
Jezeli nie chcesz to nikt nikogo nie trzyma - droga wolna - tylko co ty innego potrafisz - oto jest pytanie - moze zagraj w lotto bo w tym twoim marnym zyciu skazanym na zazdrosc itak juz nic lepszego nie osiagniesz haha
anonim 2017-02-09 15:21
Ludzie, jaka siara. Przyjechali do pracy Polaczki z wykształceniem średnim z religią i wyższym z korytarzem. Chcą zarabiać miliony a dobrze podpisać się nie umieją. Języka zero. A wymagania fiu fiu. Co wy robicie? jeden drugiemu opierdziela " szanowną" a potem razem wódkę piją.
Szkoda słów. Pokażcie Co potraficie?? Skoro potraficie zazdrościć komuś innemu to postarajcie się tak robić aby mieć to samo!!!!!
Kitzi 2017-02-14 16:18
Jakieś 7,20/h na rękę to mało? Jak się nie podoba to do Polski
Marta 2017-02-15 10:15
Powiedzcie mi czy i po jakim czsie pracy i jak dlugie są przerwy. Czy kobieta sobie poradzi przy komisjonowaniu ?
Netto KT 2017-02-16 11:22
Są dwie przerwy po 30 min, pierwsza po 3h pracy i następna po 2,5h. Dla kobiety która będzie robiła 230 / h trochę ciężko w kompletacji
byłemwidziałem 2017-04-23 17:20
Typowe polaczki już nawet Rumuni się z was śmieją."Pracujecie"(celowo w cudzysłowiu) po parę lat w niemieckiej firmie,w Niemczech a nawet dwóch zdań po niemiecku nie potraficie skleić.Plujecie na Tomka,a jak macie problem urzędowy i nie tylko to do kogo uderzacie.śmieszni ludkowie.
:) 2017-05-05 23:28
ooo ktoś się pod Wichurkę podszywa ??
zawiedziony 2017-05-08 22:26
umowa na 9 miesiecy a co potem ?co z ludzmi ktorzy tu na stałe sa co sobie maja zrobic 3 miesieczne wakacje błagam :) juz nie chodzi o tych obiboków co tu przyjezdzają poimprezowac i zeby tylko na przezycie było ale o ludzi którzy uczciwie pracuja tyraja za te badzco badz psie pieniadze w podfirmach a jak juz dostaniesz sie pod netto to umowa na teilzeit 6 godzin
Magdalena 2017-05-15 20:52
Cześć wszystkim! Pisał do mnie pan w sprawie tej pracy i kazał zapłacić z gory za rezerwację zakwaterowania. Czy możecie mi coś napisać o tej pracy i firmie ? I czy jest ktoś z was tam aktualnie? Zawsze to raźnie.Dziękuję z góry. Proszę napisać na e-maila mr.magdadarek@interia.pl
Prosze o pomoc. 2017-05-19 12:47
Witam.
Mam pytanie
Potrzebuje pracy wraz z mężem, czy może mi ktoś podać numer telefonu lub jaki kolwiek kontakt do osoby z którą mogę sie skontaktować w sprawie pracy w Netto Kitzingen?
kamila957@interia.pl
juras 2017-06-04 21:25
Byłem pracowałem 3 miesiace ...przelew miesięczny to 1000Euro
praca dwuzmianowa tydzien dniówki tydzien nocki.
nie polecam.
Szczerbaty jeszcze tam robi?
Zostaw swoją opinię o Netto Marken-Discount - Kitzingen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netto Marken-Discount