greta

Brzeziny

Opinie o greta

Gość 2011-04-25 17:18:27
Czy ktoś zna firmę o nazwie Greta.Wywodzi się z okolic Olsztyna.Zajmuje się sprzataniem obiektów.Ostatnio głośno o niej w Grudziądzu.Niestety niezbyt pochlebne zbiera opinie.
gość 2011-05-06 22:18:48
o tak dała się Pani haha poznać z najgorszej strony żmija jakich mało z pracowników robi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cały czas [usunięte przez moderatora] zwolnieniem z pracy na żadna karę nie może sobie pozwolić bo jest tak biedna a ponadto swoich pracodawców próbuje sobie ustawiać .
Kłamie na każdym kroku ciągle opowiada o premiach, których nikt na oczy nigdy nie widział , środków do pracy ilości takie że brak słów pracują z Nią tylko Ci którzy naprawdę muszą
Pomimo tego że niby sama sprzątała o sprzątaniu nie ma pojęcia o organizacja pracy taka że niestety trzeba robić po godzinach za które nie płaci A PONADTO JAK KTOŚ SIE POSTAWI TO NAWET DZWONI DO PRACODAWCÓW I DONOSI WYMYŚLA TAKIE RZECZY ŻE BRAK SŁÓW OSTRZEGAM OSTRZEGAM [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Anonim 2011-05-06 22:26:39
no na opinie w Grudziądzu to sobie nie zapracowała przetarg wygrała na rok a po czterech miesiącach rezygnuje to świadczy o tym co reprezentuje totalne dno
anonim 2011-05-07 11:52:01
dziekujemy osobom ktorzy odwazyli sie opisac zle traktowanie pracownikow przez pracodawczynie danej firmy jestesmy pracownikami ale nie w Grudziadzu i zgadzamy sie z zarzutami jestesmy tez wykorzystywani w pracy mamy do sprzatania hektary a premi o ktorej jest mowa nikt na oczy nie widzial.Dziekujemy osobie ktora zdecydowala sie na otworzenie strony nieuczciwej pracodawczyni.Pracujemy bo nie mamy innego wyjscia.
uratowana 2011-05-07 15:05:46
Jestem zaskoczona.Po raz kolejny opatrzność boska miała mnie w swej opiece.Pracowałam w firmie Greta ,aż jeden dzień.I podziękowałam.Szefowa najlepiej chciałaby bym pracowała za 4 osoby ,kupiła sama potrzebne środki i pewnie jeszcze charytatywnie.Nasłuchałam się jak jej jest ciężko bo ona dopiero rozkręca firmę.Trafia na pracowników którzy mają tylko roszczenia ,a było to w związku ze środkami które ona powinna zapewnić.Na koniec jeszcze dodała,że osoby które jej "PODPADNĄ" to ją popamiętają bo ona jest mściwa.Niestety nie chciałam mieć mściwej szefowej powiedziałam jej to prosto w oczy i podziękowałam za pracę.
anonim 2011-05-07 23:41:24
Widzę,że zaczynają pojawiać się opinie o mojej byłej pracodawczyni.My na terenie Grudziądza mamy zamiar wnieść przeciwko niej sprawę do sądu.A nazbierało się jej kilka zarzutów pomimo krótkiej współpracy.Mam propozycję do osób pokrzywdzonych.Można wnieść przeciwko niej zbiorowy pozew.Roszczenia odnośnie płac można wnieść w przeciągu trzech lat.Ja bywam często w Olsztynie i Lidzbarku Welskim Przy kontakcie osobistym można ustalić szczegóły.Opinie na tej Pani temat można też pisać na stronie Tutaj pracuj.
Gość 2011-05-14 07:11:37
Cóż,ta Pani za długo nie podziałała na terenie Grudziądza.Poznano się na niej bardzo szybko.Jakość jej usług pod wszelką krytyką.A jest to efekt oszczędnosci na środkach czystości a także na etatach.Po 4 miesiącach podziękowano jej za współpracę.
Ala 2016-04-22 09:57:45
Dzień dobry, chciałabym przyjąć się do firmy Greta na staż, koleżanka była u nich w zeszłym roku i bardzo sobie chwaliła, czy wiecie może coś o obecnych przyjęciach? A może ktoś mógłby się ze mną podzielić informacjami o atmosferze jaka tam panuje? :)
Zostaw swoją opinię o greta - Brzeziny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie greta