Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ZEMAR

Międzyrzecz

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ZEMAR

nieznajomy 2012-01-07 12:32:30
nie polecam tej firmy
zwolnilem sie z tamtat i sa mi winni kilka tysiecy zlotych
jedyne wyjscie to do sadu
zenada
nieznajomy 2015-01-15 19:20:07
Ktoś tam jeszcze pracuje? Widzę tyle ogłoszeń o pracę. Jakie są opinie na temat tej firmy?
blady 2016-01-26 15:36:44
Witam, nie polecam tej firmy, warunki pracy okropne, zimno, praca w stresie, częste nadgodziny, pracodawca mówi jedno a robi drugie, pieniądze żadne.
Brak kultury osobistej u pracowników firmy. Pracownicy na hali traktowani jak nic nie warci ludzie...
Jeżeli macie podobne odczucia to piszcie, niech przyszli pracownicy dwa razy się zastanowią zanim tam trafią, przecież nie muszą przeżywać rozczarowań i stresów. Po to w końcu jest ten portal!!
blady 2016-10-13 12:50:38
Tak fałszywych ludzi to ja jeszcze nie widziałem i z takimi nie pracowałem..Ta firma woła o pomstę do nieba..na hali -20 ludzie w kurtkach i rękawiczkach, wszyscy batem poganiani do pracy..a prezesowa w ciepłym biurowym pokoju handluje swoimi znoszonymi butami na OLX...ŻENADA!!
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ZEMAR - Międzyrzecz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ZEMAR