Opinie o Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o. w Łomianki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jaki jest okres rozliczeniowy w BOHLER UDDEHOLM POLSKA SP. Z O.O.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pracownik Nowy wpis

Wynagrodzenie przelewane jest zawsze ostatniego dnia miesiąca, w pełnej kwocie bez opóźnień.

Wkurzona ekipa

Zakończyłem swoją współpracę z tą firmą w maju bieżącego roku... Pracowałem tam trochę ponad rok... Niestety szczerze nikomu nie polecam tej pracy... Początek pierwsze dni pracy są fajne kiedy mamy jedną pile do obsługi... Ale im głębiej w las tym gorzej... Praca przy obsłudze 3 pił do cięcia metalu, na których często trzeba dźwigać ciężary ważące około 30 kg i więcej, chore wymagania od kierownictwa żeby robić więcej i więcej kiedy piły już nie wyrabiają, chore układy między pracownikami magazynu... Brygadzista Pan na J... Szkoda wgl gadać na jego temat... A mimo wszystko z miłą chęcią pozdrowie Wojtka i Waldka z magazynu i panów z hartowni!

@Wkurzona ekipa

Polecam jak najbardziej,tylko jak ma się plecy (układy) można walić w h...i nikt nic nie powie bo robota zostanie zlecona innym a Ty przychodzisz tylko na sztukę No i po kase.Do osób bez układów Ogolnie fajna atmosfera zwłaszcza kiedy zlecają Ci robotę za osoby które są chronione a potem śmieją Ci się w twarz bo robota zrobiona i (usunięte przez administratora) mają bezpieczną każdy zadowolony Tylko nie Ty

@Wkurzona ekipa

To jak się nie ma znajomości trzeba zasuwać za innych? I kierownictwo na to przywala? Przcież to jawne wykorzystywanie. Powiesz jaką płacą stawkę, bo może dobrą i opłaca się tu robić.

Zorro
@Wkurzona ekipa

Jaką to trzeba czuć nienawiść, żeby pomimo zakończenia stosunku pracy ponad rok temu nadal pluć nieuzasadnionym jadem? Co cię Kolego spod Lublina boli?

Firma Nowy wpis
@Zorro

Zorro chyba nie wiesz jak wygląda sytuacja na magazynie albo nie chcesz wiedzieć nic się nie zmieniło są wybrańcy i robole, warto się dowiedzieć więcej

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w BOHLER UDDEHOLM POLSKA SP. Z O.O.?

Wkurzona ekipa

Nie polecam współpracy chore układy z wybranymi ludźmi

Firma Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym w weekendy ŁOMIANKI
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Łomianki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy INŻYNIER REALIZACJI PROJEKTÓW
Adal Sp. z o.o
logo firmy Piekarnia - krojenie ciast
Golden Serwis Sp. z o.o.
Wkurzona ekipa

Welp, plotka się rozniosła Chmielewski z Łomianek ma podobnież dodatni wynik testu na covid-19... Ciekawe co teraz?? Powtórzy się sytuacja z wakacji że nikt nie będzie miał z tym panem kontaktu i on sam odbędzie izolazje a reszta pracowników na kwarantannę?? Welp wkurzona Ekipa trzyma kciuki za chłopaków z Łomianek i śle pozdrowienia w tej ciężkiej sytuacji

Daniel

Nie przesadzajmy, wszyscy uczymy się co robić żeby max. zmniejszać ryzyko. Ogólnie firma robi wszystko aby uniknąć dodatkowych problemów.

@Daniel

My jako pracownicy produkcji tak tego nie widzimy... Może, coś się nam myli myślimy w dziwny sposób... Ale niestety lekcje z czegoś takiego wyciąga się szybko szczególnie przy obecnych "prawdziwych lub fałszywych" liczbach zarażonych

Wkurzona ekipa

Welp, firma w trakcie trwania epidemii covid 19 najpierw obcięła pracownikom wynagrodzenia, a teraz kiedy sytuacja się komplikuje z dnia na dzień coraz bardziej wprowadza się fajne rozwiązanie dbając o be,pieczenstwo pracowników tylko co z tego jeśli pierwsza zmiana zaczyna pracę 5.45 a kierownictwo i księgowy zachaczaja zmianę od I i II zwiększając ryzyko ekspozycji na covid-19?? Pracując 8-16 i znajdując się między obiema zmianami... Że już o zarobkach nie wspomnę, kompletny zart

Bioreg

Witam,odradzam,niskie zarobki,ludzie sami odchodzą szukając lepszego zajęcia,praca na 3 zmiany plus 2 Soboty w miesiącu ,0 nadgodzin goła pensja :( lepiej poszukać sobie coś poważniejszego niż tracić czas dotyczy oddziału mysłowice (voestalpine)

shark

Trzeba było siedzieć i robić swoje,a z pani B każdy klient się śmieje,jak i z jej podchodów i dziwnych metod pracy handlowców-desperatów.Paaanowie takimi sposobami to się relacji nie buduje... Kłamstwo i nierzetelność mają krótkie nogi.To tak do wiadomości tylko... Dziadek wszystko wie.

brudny harry

Bohler Uddeholm Polska Sp.zo.o. odział Mysłowice. Firma generalnie bardzo dobra, wypłata na czas, pensja przyzwoita. Wszystkie działy tj.Bohler, uddeholm, Welding polecam natomiast Uważać na dział Buderus!!! Bardzo nierzetelna szefowa, mydli oczy. Na rozmowie o prace obiecuje "gruszki" na wierzbie a w rzeczywistości okazuje się zupełnie inaczej. Niestety przeszedłem do tej firmy na lepsze a po 3 miesiącach okazało się że wszystko to jedna wielka ściema. Okazało się że rzuciłem dobrą pracę dla Buderusa, a kiedy upomniałem się o swoje to usłyszałem " czy mam to na pismie" zatem proszę uważac, natomiast firma jako całość bardzo solidna.

Zostaw merytoryczną opinię o Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o. - Łomianki

• Jak się pracuje w Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o.?

Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kolejowa 291
    05-092 Łomianki

Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o.