Opinie o Antidotum w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Antidotum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antidotum o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antidotum w Cieszyn

Bartek Nowy wpis

Uwaga dłużnik ! Nie reguluje Faktur w terminie ! Jeśli ktoś chce odzyskać środki zachęcam polecam kontakt 517 036 113. Szybko radzą sobie z tematem

Darek Nowy wpis

Uwaga na ta firmę braciszków , (usunięte przez administratora) ja do tej pory ( 3 lata ) mam nie zapłacone 70 000

Dawid

Jeśli komuś źle proszę zmienić firmę. Obrażanie innych sprawia że źle myślimy ale o osobach obrażających.

Zdzisław
@Dawid

Cóż to za dziwna porada? Nikt już nie musi niczego zmieniać. W tej firmie już nikt nie pracuje, jej już nie ma. Zostali tylko właściciele.

Rysiu
@Dawid

Kiedyś robiłem w antidotum ale zobaczyłem że lecą w chu.a na materiałach które używają. Farby które zabezpieczały konstrukcje przeciwpożarowo były rozcieńczane z tanimi nie sprawdzonymi produktami. Dosypywanie czegoś białego do farby np mąki żeby było tego więcej. Organy tego państwa miały to w d. . Nawet jak zginął człowiek w pożarze hali którą ta firma zabezpieczała przeciw ogniowo. Jak oni jeszcze istnieją to znaczy że mają mocne plecy i dla własnego dobra lepiej nie zadzierać ale i lepiej nie korzystać z usług.

Krzysztof
@Rysiu

Mają kolegę w Straży Pożarnej w Krakowie, który za kasę robi odbiory państwowe. Ręka reke myje. A inwestorzy ładują kolosalne pieniądze na zabezpieczenie p-poż. którego tak naprawde nie ma. To jest (usunięte przez administratora) przykre. Całe Centrum Kongresowe w Krakowie, Kraków Arena nie posiada zabezpieczenia p poż. Wystarczy zrobić test farby, którą firma pomalowała konstrukcje. Juz nie wspomne zachowanych grubościach. Budimex został wydymany książkowo.

Były pracownik tej chorej firm
@Dawid

Jesteś taki sam jak Twój ojciec!

Piotrek H.
@Dawid

Bardzo słusznie Panie Prezesie powiedziane prosze o kontakt mail do mnie piotrhwastek0103@gmail.com

Lidia Nowy wpis
@Dawid

Witam, czy orientujesz się ,czy obecnie firma Antidotum poszukuje nowych pracowników? Niestety na stronie nie ma żadnej informacji o nowych wakatach, więc może jako pracownik masz jakieś informacje na ten temat? Liczę na odpowiedz.

Dzoan Nowy wpis
@Rysiu

Potwierdzam wszystko co napisałeś. Pracowałam tam kilka lat temu. Szefostwo wali w ch*** z wypłatami dla pracowników, oszukują na farbach zamiast farb flame control w puszki których na magazynie było po dach lana była zwykła farba. Tam gdzie miały być kołnierze ognioodporne w stopie kazali betonowac i nie wkładać kołnierzy. Szefostwo dobrze o wszystkim wiedziało bo to były ich decyzję.

jozef

szkoda sie wypowiadac .ludzie sa winni jak by mogli zjedza sie wzajemnie.takze antidotum klamcy zamnie byla telewizja spytaniem dlaczego oklamujecie .nieplacicie polakom za prace traktuja wszystkich i samych siebie jak szmate

Piotrek H.
@jozef

Ja tam pracowałem i szanuje tą prace,firme,kierownictwo pracowałem jeszcze za czasów Hali widowiskowo sportowej Gdańsk-Sopot i ludzie dbają o siebie wzajemnie, kierownictwo o pracowników też i TO JEST JEDNA WIELKA RODZINA!!! NIE DAM ZŁEGO ZDANIA POD TOM FIRMĘ POWIEDZIEĆ

Lidia
@Piotrek H.

A jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie Antidotum? Czy prowadzi jeszcze działalność? Jeżeli tak, to jestem ciekawa czy poszukują pracowników?

Misiu Pysiu
@Piotrek H.

Piotrek musiałeś być pracownikiem pijącym alkohol jak 90% tej brygady. Bawiłeś się dobrze i dlatego tak piszesz. Niech antidotum będzie nadal Twoja rodziną. Niech dbają o Ciebie:)

Monter

Spotkanie rekrutacyjne odbyło się w restauracji,

Czy potrafi Pan to zrobić? Odpowiedź: jeszcze nigdy tego nie robiłem, odpowiedź Prezesa, to się nauczycie...

Wojciech

Nie ma w internecie zbyt wielu informacji na temat firmy Antidotum. Czy zmieniło się coś od ostatniego czasu? Jakie macie obecnie doświadczenia związane z pracą w Antidotum?

Igor

Może wybór pracy nie był odpowiedni i stąd niezadowolenie niektórych osób?

Czarek

Jeśli ktoś widział nieprawidłowości w firmie powinien od razu zgłosić doi szefostwa. Czyli też postępował nieprawidłowo?

Misiu Pysiu
@Czarek

Czarek co by dało zgłoszenie czegokolwiek do szefostwa jak od szefostwa zaczyna się oszustwo.

Agata

@Krzysztof, masz pewność? Prosimy o niezamieszczanie podobnych komentarzy - gowork.pl jest forum wymiany opinii o pracodawcach, nie o usługach. Ponadto na forum dokładamy wszelkich starań aby zamieszczane tutaj komentarze były rzetelne i zgodne z prawdą, a Twój komentarz w świetle prawa może być uznany za pomówienie. A kto z Was ma informację jak można aplikować od firmy? Nie widziałam na stronie Antidotum żadnej zakładki o rekrutacji.

Agata

Proszę o nieobrażanie się nawzajem. Wasze opinie powinny być merytoryczne, takie które mogą pomóc innym użytkownikom podjąć słuszna decyzję o nowym pracodawcy. Wszystkie kwestie, które są niezgodne z przepisami BHP powinny być zgłoszone do odpowiednich organów. Napiszcie proszę jaka panuje atmosfera między pracownikami? Na jaka umowę można liczyć? Jak przebiega proces rekrutacji?

Kaziu
@Agata

Tutaj nie ma co pisać o rekrutacji. Stojąc pod sklepem jako bezrobotny nawet pijący znalazł miejsce i został zrekrutowany jako specjalista. Firma Antidotum została sama sobie z długami kosmicznymi. Nie ma firmy w Polsce, która by wypożyczyła im podnośnik niezbędny do wykonywania prac na wysokości.Sami się wykończyli. Teraz tylko sądy im zostały i wydawanie pięniedzy na adwokatów. Myślę że i papugę będą chcieli oszukać na kasie nawet jeśli wygra cokolwiek. Toną bracia :)

Oleksy

Może ktoś miał przykre doświadczenie z firmą. Zdarza się ale ja słyszałem sporo dobrego.

zadowolony z siebie
@Oleksy

Zauważyć należy znaczną różnicę między "słyszałem", a "miałem do czynienia". Opinie niżej napisali raczej ludzie, którzy mają własne doświadczenia z tą firmą. A te jak widać nie są miłe.

@Oleksy

Dla wszystkich zainteresowanych. Firmę Antidotum już dopadł czas, w którym już nikogo w ch... nie zrobi. Szanowny P Artur W, Krzysztof W osobiście pracują fizyczne nocami robiąc dylatacje w Krakowie. Teraz między sobą będą się robić w ch..... Na doczepkę jest tam też Jurek S. facet, który przesiąkł tymi ludźmi i dał sobie na głowę wejść tak mocno,że sam ich nie zrzuci. Chłopaki no cóż życzę wam wszystkiego złego. Aby wasze najbliższe rodziny pokarał los za wasze przekręty, oszustwa i cwaniactwo. Mnie nauczono abym źle nie życzył nikomu, ale wam życzę samych najgorszych dni, zdarzeń.Aby wymiar sprawiedliwości się zabrał za wasze łby i oby was dymali w więzieniu. Na mszę za to dam.

@Pracownik Fizyczny

Zgadzam się z kolegą. Artek czas Ci zabierze nie tylko BMW czy majątek. Ty dokładnie wiesz co. Już sam nie zarobisz na ten wydatek. Pazerny chamie.

Artek
@Oleksy

Zatrudnij się tam to zobaczysz dobro!!!!!! Baran słyszał....

Leszek
@Oleksy

Złodzieje i oszuści. Kwadracioki:)

Pracownik Fizyczny

Uwaga!!!Nie płacą!!!Nie polecam firmy Antidotum, Artek Pan Prezesik z BMV, ciekawe w jaki sposób je zdobyłeś, chyba za te zaległe wypłaty których nie wypłaciłeś pracownikom, udaje poważnego Biznesmena, ale nim nie jest i nigdy nie będzie, ciągłe problemy finansowe z którymi na co dzień się boryka, nie wróżą mu dobrej przyszłości, często byli pracownicy próbują się z nim kontaktować w ciągu dnia, ws zaległych wynagrodzeń, ale on udaje jest na spotkaniu, nie może teraz rozmawiać, później oddzwonię, i nie oddzwania, do dnia dzisiejszego nie dostałem swojego wynagrodzenia, poprosiłem kancelarię prawniczą, która zajmie się tą sprawą, może w końcu doczekam się sprawiedliwości i upadłości też nie rzetelnej firmy która oszukuje biednych rodaków,

jacek z warszawy

słaba firma. na kase czekałem ponad rok opóźnień. pomogła kancelaria finansowa i nagle pieniądze sie znalazły i na faktury i na odsetki,

Henryk
@jacek z warszawy

Jaką kancelarie możesz polecić?

LL

Witam! Wszyscy, którzy są niezadowoleni z pracy w tamtej firmie a lubią prace przy zabezpieczeniach zapraszam do kontaktu ze mną od pon do pt w godzinach 8- 16. Jestem wykonawcą zabezpieczeń głownie na terenie łodzi i ludzi z łodzi poszukuje. Wyjazdy u mnie są sporadyczne. materiały daje takie jak trzeba bez kombinowania. Jeśli chcecie zarobić normalną kasę za normalną pracę w normalnych ludzkich warunkach zapraszam do kontaktu 696_473_706 www.stawoz.pl

Agata

@Pracownik od wszystkiegona forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam, aby zapoznać się z regulaminem forum, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat firmy Antidotum. Czy zgłosiłeś gdzieś to, że nie dostałeś pieniędzy od firmy?

Mosiek

Widze że nic tam się nie zmieniło. (Pewnie i kierownictwo?: wciąż rudy i haku??) Firma totalne dno. Miałem 10 na godz. No niemal miód jak na ruszanie wałkiem, tylko takie drobnostki: Niby um. zlecenie ale kilka miechów bez umowy bo "umowy za mną nie nadążały" (ciągłe delegacje, wyjazdy ni z gruchy ni z pietruchy, przychodzisz do roboty a ci każą wsiadać do auta, gnać na gwałt do domu i zabierać rzeczy na wyjazd pół kraju dalej) Albo kończysz 10 godzin roboty myśląc tylko o tym by się "nażreć, wykasztanić, uwalić na wyro" a tu niespodzianka: za godzine macie wyjazd 300 km dalej na inny obiekt. Szczęśliwej drogi już czas!... Zajeżdzasz o północy na kwatere. Firma istnieje głównie dzięki swoim stałym parobasom wynagradzanym nie wypłatami ale jakimiś zaliczkami tygodniowymi 300 zł :-DDDDDD (żeby z głodu nie zdechli, cóż im więcej potrzeba?) i szoferom-nadzorcom ganiającym 24h/7 dni w tygodniu. Godziny kompletnie się nie zgadzają z wypłatą (na niekorzyść wypłaty). Wyjazd na delegacje - wyjazd w niedziele w południe, 200 km dalej ładujesz materiały na auto, 100 km dalej przeładowujesz je na inne auto, na kwatere zajeżdżasz przed północą. Zagadka: ile (jeśli w ogóle) za to płacą??? Kompletne "nic nie wiadomo" odnośnie wymagań danej pracy i oczekiwań: raz każą "szybko, nie spuszczać się" bo termin goni. No to okey, a tu na drugi dzień słyszysz "dokładnie, dokładnie to bo niedługo odbiór", na trzeci znowu: "kończymy to raz dwa, dobre jest, zamaluj szybko. Co? no i ch... że dziura jest, zamaluj ją tylko i gra". I bądź tam k... mądry i zdrowy. Na jednym z obiektów w jednym kontenerze obiadek wpieprzają rudy z haku a w drugim parobasy na podłodze siedzą bo nie tylko ławek ale nawet gwoździ w ścianach brak by gdzie ciuchy powiesić. Jak w sowieckim gułagu.

BylyZatrudniony

Szkoda czasu na ta smieszna firme . Nic co mowia nie pokrywa sie nie mowie juz o warunkach i sprzecie. Praca jako taka nie jest tragiczna ale ciagla rotacja ludzi i dziwny sposob wyplat o ile wogole komus wyplacaja za pare dni robisz za wolno itp wylatujesz ,nie spodobasz sie wylatujesz.

Pupil

Uwaga uwaga uwaga wedlug obietnic platne tygodniowki stawka 12zl . Po przepracowaniu 1tygodnia tygodniowka.wyplacona przez antidotum 300zl reszty brak ,przepracowany 2tydzien calkowity brak wyplaty no i rodzynek przepracowane 3tygodnie znow brak pensji pytanie pada gdzie sa pieniadze. Odpowiedz kierownika nie mial przelewu a tydzien wczesniej mowil ze juz mu wyslali i musi podjechac pod bankomat . Ha ha ekipa zmienia sie dnia na dzien nie raz tygodnia na tydzien stawka dobra szkoda ze nie na reke a tak mialo byc tygodniowki hmm gdzie one sa pytam gdzie odpowiedzi nie dostaje. Ciagle ogloszenia o prace kazdy slyszy lodz kilinskiego budowa mbank .kur....oszusci ciagle szukaja ludzi i ich oszukuja. I niech.ktos napisze ze.ludzie nie chca pracowac chca ale gdy nie dostaja pensji co maja zrobic zebrac czy harytatywnie robic na zlodzieja. Ciuchy robocze kazdy swoje nozyki miarki kaski itp ciagle im.brakuje wstyd rok2017 a warunki bez zmian.Nie Polecam narobicie sie za darmo tak jak ja 3tygodnie pracy 300zl wyplaty ehhhh

Kogucik

Praca smieszna ..... nic nie pokrywa sie z prawda nic. Obiecuja stawke 12zl na reke przychodzi co do czego dostajemy nie spelna 10zl ale odciaganie odbywa sie bezprawnie zero umowy ,badania fikcyjne. Firma taka super ze na wyposazeniu nawet drabin nie ma o pozostalych tzeczach nie wspomne haha. Kierowniczek rekrutujacy na lodz chodzi o budowe mbank na kilinskiego cwaniak i picer . Ludzie kiedy wkoncu upomnicie sie o umowe itp . Firma dziad i zlodziej

Agata

@jan zapłacili ?jak się sprawa potoczyła? Na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś?

jan

Mi też nie płacą. Oddałem do kancelarii. Jak nie zapłacą to złożymy im wniosek o upadłość.

Zostaw merytoryczną opinię o Antidotum - Cieszyn

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antidotum?

Kandydaci do pracy w Antidotum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antidotum
  • Pikiety 7