Antidotum

Cieszyn

Opinie o Antidotum

anonim 2009-06-11 08:14:56
Słowa kojarzące się z Antidotum (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Pracownik 2009-09-07 09:15:29
Fajna firma fajna praca rowniez :):) fajni ludzie i wogule ale sa tacy na kazdej budowie co lirza dupe innym to uwarzajcie pozdro
widmo 2009-10-06 20:17:23
Firma do [usunięte przez moderatora]!!!DyrekcjA W [usunięte przez moderatora] CIAGLE WALI I KAŻE PRACOWAĆ W NIEDZIELE! Tyrka od rana do wieczora i na dodatek wypłata nigdy się nie zgadza!nie polecam!
anonim 2009-10-24 19:47:04
fajna firma idzie w dobra strone mam nadzieje ze sie im uda
Flubber 2010-03-01 23:24:24
Praca ok. Nie jest ciężko, tylko przeszkadza ciągłe przebywanie w oparach farb i rozpuszczalników (zwolniłem się tylko z tego powodu), no i jak ktoś ma lęk wysokości to może mieć ciężko ;). Zarobki na średnim poziomie, nie ma co narzekać, praca 7 dni w tygodniu, średnio po 10-12godzin. W weekendy stawka godzinna 2 zł większa i najczęściej krótsza dniówka.
Gal anonim 2010-04-08 07:43:09
No to jak jest? dobrze czy źle?
Obrabiają przecież duże budowy, więc powinno być dobrze, przynajmniej finansowo.
anonim 2010-04-24 01:55:25
...a czym malujecie Flame Stal czy podkładami różnych typów!Masakra ta firma nie powinna istnieć!
anonim 2010-05-21 19:47:07
'>Pracownik - 2009-09-07 09:15:29

Fajna firma fajna praca rowniez :):) fajni ludzie i wogule ale sa tacy na kazdej budowie co lirza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innym to uwarzajcie pozdro

praca ok ale stawka godzinowa pozal sie boze nie p�ac� diet ani 50 i100 za nad godziny praca 7 dni w tygodniu za 230godzin dostalem 2.500z�
mlarz 2010-06-22 21:50:13
powiem tak firma jak kazda kasa jes dla tych co skonczyli szkołe i nosza garniaki a my robole nie wiemy co nam wolno ...ani nie wiemy co powinnismy dostac i czym to grozi jak nie spelnia tego ale jak ktos sie dowie co tu robia to firma sie nie pozbiera
brak 50 100 i co naj warzniejsze DIETY bo to sie nam korwa nalerzy!!!!
pozdrawiam szefostwo z powarzaniem pracownik
a tak w nawiasie to to kiedy wyplata????
tomasz kościan 2010-06-24 22:47:04
Panie pracownik wszystko co piszesz to masz racjie ale popraw gramatyke bo aż przykro czytać i moje pytanie do właścicieli firmy antidotum.jak wy będziecie tak szanować pracowników to jak długo pociągnie firma? Zaczynacie zatrudniać ludzi mało myślących w pracy każdy patrzy aby dzień zlecial.Pozdrawiam pracoenik z wytwurni poznań
koleś 2010-07-19 20:38:11
Bardzo dobra firma. Miła atmosfera i spoko kierownik Pan [usunięte przez moderatora]. 8 zł/godz, realna możliwość podwyżki, praca 7 dni w tygodniu, w delegacji głównie. Polecam ludziom którzy chcą zarobić i się nie narobić;-)
oświecony 2010-08-01 18:37:14
syf kiła a w konsekwencji mogiła, perspektywy na przyszłość "tak tak oczywiści będzie wszystko" słyszałem to non-stop brak rejestracji, brak wypłat (kilku tygodniowe opóźnienia, obcinane godziny) brak dodatków za nadgodziny, soboty,niedziel,diet delegacyjnych dodatku szkodliwego wysokościowego(badania i uprawnienia ma każdy pracownik tylko, że nikt ich nie robił i nie widział) brak odpowiednich ( nieodpowiednich też nie ma:) środków ochrony zdrowia, zauważyłem pewną zależność kto ma jakikolwiek szacunek do siebie to ucieka, kto może niech się trzyma z daleka
malarz 2010-08-01 18:41:13
>widmo - 2009-10-06 20:17:23

zgadzam się w 100%
anonim 2010-08-01 18:52:22
anonim - 2009-10-24 19:47:04

fajna firma idzie w dobra strone mam nadzieje ze sie im uda

według Ciebie lewa strona jest dobra komuna jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

"pracowaliśmy w wolne soboty,
pracowaliśmy w wolne niedziele,
robotnicy dawali z siebie wszystko,
oszukiwali ich partyjni złodzieje."

ANTIDOTUM=PARTIA
anonim 2010-12-08 19:11:12
ta firma to jest totalna porarzka
wiesław 2012-08-05 12:08:03
czasy krytyki i niezadowolenia z antidotum powinien minac, teaz pracuje na buowie w ostrolece i wszytko jest ok. sprzet, wyplaty i komfort pracy na dobrym poziomie. ja polecam, jesli komus zalezy na porzadnej pracy to ta firma jest dobrą propozycją. a prawda jest tylko jedna jesli ktos chce pracować i ma chęci to nie mpzna tylko narzekać tylko trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!!! :)
krzysztof 2012-12-10 11:03:40
Siemka --nie wiem dlaczego tak polowa narzeka na Antidotum pracowalem tam troche czasu fakt faktem nieraz trzebabylo gonic sie z czasem itp ale to praca godzinowa i idzie zarobic jesli robisz co trzeba nikt do nikogo nic nie ma .Byly dni ze trzebabylo wniesc troche towaru na pietra ale satysfakcja byla bo wynagrodzenie bylo dobre .Moim zdaniem tam nie powinni robic ci co chca tylko zarobic a nic z siebie nie dac.
Pozdrawiam bylego( usunięte przez administratora )
zadowolony 2013-01-09 18:18:50
Narzekacie narzekacie. A może trzeba przyznać że w prywatnej firmie nie uznaje się ( usunięte przez administratora )olewania roboty i chlania. Robię w tej firmie już ponad rok fakt robota jest daleko od domu i rodziny. ale taki mamy czasy. Niełatwo o robotę, a jak już jest to nie płacą. Ja narazie nie nażekam. Dla chętnych do roboty jest kasa i możliwe warunki. Ogólnie jest ok.
polak 2013-01-10 10:49:34
Robota nie jest zła. Da się możliwie zarobić i nie dorobić się garba. Nie ma gonitwy, jest w miare lajtowo.
edek 2013-09-30 10:47:05
Witam. Ja również chciałbym się czegoś dowiedzieć na temat tej kasy w tej firmie. Możecie tutaj napisać?
kejo 2014-10-01 08:22:46
tez tam pracowalem w krk bonarka co z tego ze fajnie heeeeeeeeee jak kwit jak smiec dajcie spokuj kierowniki zlodzieje
derek 2015-03-21 02:57:22
Firma Pożarnicza ANTIDOTUM powstała w 1994 roku w Cieszynie. Wiem , że wyspecjalizowali się w ostatnich latach w kierunku kompleksowego zabezpieczenia konstrukcji stalowych i to własnie jest obecnie najbardziej znana z ich usług. Szczycą się współpracą i dobrymi referencjami od tak znanych firm jak Knauff czy też Baril
ziom 2016-01-20 17:43:03
Rudy i ten z krzywą ręką powinni sie zastanowić po co żyją?Chciałem sprostować że to nie pracownicy antidotum tylko podwykonawcy którzy dla nich pracują.Więc muszą chodzić po budowie w kamizelkach Antidotum.Jest tam jeszcze Iwonka która gdyby była facetem to za jej gadanie i robienie ludzi w ch...ja powinna codziennie z samego rana dostawać z liścia.Nic warci ludzie.Obecnie ta firma podwykonawcza nosi nazwe M+M.Pod Bogiem wolałbym byc bezrobotnym niż mieć z nimi coś wspólnego.Samo antidotum opiera się tylko nad podwykonawcach więc jeżeli pracujesz w Antidotum to pracujesz u podwykonawcy któremu Antidotum dało zlecenie.M+M nie tylko ludzi robi w ch....Zleceniodawce też.Nauczyli sie kombinowania ale kiedyś zobaczą jak wygląda świat z kratą w oknie.Stapaja po cienkim lodzie...Ja osobiście czaekam na roztopy.Tą Iwonkę tez powinni zamknąć.Wszystkich razem w jednym kwadracie.
maks 2016-01-25 10:36:48
a wermiplastr to knauf,dla zainteresowanch moge pow.gdzie i czym bylo robione
max 2016-03-23 00:44:23
pozdrawiam włascicieli. oraz dyrekcje mr.mroza jesli jeszcze pracuje i kw i oczywiscie pania age .. stary zapomniany pracownik
33 2016-05-11 18:26:53
hej widze ze rekrutacja u nich nadal trwa..szukaja na przyklad na stanowisko kierowcy C+E w Poznaniu oferuja zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po miesięcznym okresie próbnym)
POSZKODOWANY 2016-12-09 12:31:20
Brak kontaktu , nie odbierają telefonów , nie odpisują na email , UWAGA !!!NIE ZWRACAJĄ PIENIĘDZY ZA WYRZĄDZONE SZKODY , w umowie ubezpieczeniowej FRANSZYZA .
Zostaw swoją opinię o Antidotum - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antidotum