Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Pracownik Biura

Jako Pracownik Biura powiem wam jedno pracownicy Produkcji i Obu Krojowni nie macie podejscia do higieny robicie pewnie tak samo w domach i dlatego tylu z was na chorobowym Sam Motłoch który nie potrafi się zachowac pod Czytnikiem biegną jakby się paliło Wchodzi jeden z drugim do WC i nie myje rąk poprostu Hamy z Was i tyle i nie mówcie że my z Biur tylko kawę pijemy bo my w Porównaniu do Was cos potrafimy a Wy nic nawet języka Angielskiego nie umiecie

@Pracownik Biura

IMHO twoja opinia to czysta prowokacja. Ludzie pod czytnikiem spieszą się na autobus, a zawyżone normy powodują, że ludzie nie mają nawet czasu, by umyć ręce. Co do wykształcenia również się mylisz, różnie się ludzkie losy toczą i bywa, że osoba z wyższym pracuje na produkcji. Kultura osobista nakazuje wszystkich szanować, a im ktoś jest większym burakiem, tym bardziej lubi dodawać takie posty. Nie wiem po co, chyba by się dowartościować. Polecam wizytę u psychologa.

Margolcia

Dlaczego nikt z kierownictwa nie weźmie się za plątające się audytorki na zakładzie.. Np. audytorka z Crafted Katarzyna która jest wiecznie zmęczona nic nie robi tylko ogląda tik-toki i gra na telefonie w gry a o jej godzinnej przerwie już nie wspomnę.. przecież to gołym okiem widać że audytorki w Lear nic nie robią tylko telefon i kawa nic więcej...

@Ona

I to na nic nie wpływa? Chodzi mi o to czy brak wykonywania obowiązków na tym stanowisku nie szkodzi produkcji czy czemukolwiek? Jak rozmowa z ciekawości na nie wygląda? warto starać się o prace? :D ile będą placic od kolejnego roku? są zapowiedziane podwyżki?

Bolek

Witam Jestem zainteresowany pracą w lear Jarosław, czy można liczyć na jakieś dodatki do pensji premie czy 13 pensje ??? Jeśli tak to ile wynoszą i na jakich zasadach??

Bolek

Szukam stałego zatrudnienia chce mieć zwykła umowę o pracę to jest dla mnie najważniejsze

Piszecie, że 80 % ludzi tutaj ma minimalna krajowa, czy to fakt? Nawet specjalista ds. jakości dostawcy? Jest tu taka oferta bez wskazanych widełek placowych. Dodatkowo widzę, że ma oznaczenie umowy o zastępstwo. Zastanawiam się co się dzieje z dalsza kariera takiej osoby w firmie, czy jest szansa na przejście na inny dział po wygaśnięciu?

Bolek Nowy wpis

Nie mam pojęcia czemu kolega w ten sposób zareagował ale czy można przy tym poznać powód tego zwiększonego zainteresowania? Z czego ono wynika w tym okresie? Są jakieś lepsze warunki jednak?

Bolek Nowy wpis

Pracownik Biura

...
@Pracownik Biura

A Wy "świętości" z biura musicie aż trójkami do WC iść. Obawy przed czymś? Poza tym jak się siedzi 7h (na 8 pracującej dniówki) przed monitorem komputera i słuchawkami na uszach ucząc się języka obcego, to każdy taki (usunięte przez administratora) z produkcji tez by się nauczył.

(@)
@Pracownik Biura

Hamy to się wyrażają w ten sposób o innych,bo uważają się za kogoś lepszego, żenada,brak taktu,a ponoć tacy wykształceni...

@Pracownik Biura

Hama to ty se w domku poszukaj,wielka pancia z biura co myślisz że jesteś lepsza chyba Cię pogięło bo co znasz angielski w stopniu podstawowym.Znam wiele osób z produkcji które by was pozaginały i wtedy byłby śmiech.Szkoda nawet się wypowiadać na wasz temat czysta żenada...

Lady Culture
@Pracownik Biura

Jesli jezyk angielski znasz tak samo jak jezyk ojczysty ,,to proponuje wrocic do nauki bo jeszcze daleka droga przed toba "chamy"!

robol
@Pracownik Biura

chamy tak się pisze baranie z biura,pewnie z BHP...

bjurotochooje
@Pracownik Biura

A Ty (usunięte przez administratora) potrafisz angielski? Przestań dodawać co chwile ten sam post, jeśli nie potrafisz nic innego pisać to po prostu nie pisz.

Blondi
@Pracownik Biura

Taki wykształcony a znaków interpunkcyjnych nie potrafi używać.

Kogut
@Pracownik Biura

To czy rece myjemy to jest nasz sprawa , stoj dalej i podgladaj ale tobie napewno reki nie podamy , wiec o zarazki sie nie boj. Angielskim sie nie chwal bo tym normy nie wykonasz jesteś kanalua i tyle no może jeszcze cep

Kogut
@Pracownik Biura

Jak jestes inteligetny to sie przedstaw , kultura tego wymaga a niebtylko mycia rak , baranie i cepie

Biurowiec
@Młody

Młody, dlaczego Ty do każdego piszesz per ona? Jakieś kompleksy?

Roznosząca
@Pracownik Biura

Ja jako pracownik produkcji powiem Ci jedno...uważacie sie za lepszych a my za was robote musimy wykonywać i wasze błędy wychwytywać na produkcji. Co do języków to nie jeden na produkcji umi i się tym nie chwali, napewno nie tylko łacinę tak jak Ty.... A paniusie z biura jak chodzą i zostawiają swoje kubeczki w łazience na blacie to jest higieniczne Twoim zdaniem???? A i niech buty ubiorą robocze jak chodzą po produkcji bo im się opcasy rozjezdzają na tej podłodze ???????????? bhp obowiązuje wszystkich.

@Biurowiec

On czy ona jeden ciul,i tak matoły z biura

@Pracownik Biura

Każdy z nas tu wpływa na funkcjonowanie firmy i nie ma znaczenia czy pracujemy w biurze, na produkcji czy sprzątamy. A to że są ludzie niektórzy niechlujni to nie znaczy że wszyscy z niższego szczebla równie dobrze i Pani z biura może mieć takie cechy.

Zyta
@Roznosząca

Ty na pewno "umisz", ale obrabiac tylek , jako roznoszaca nic nie robisz , tylko zazdroscia patrzysz na lepiej ubrane dziewczyny z biura , ale to nie one maja problem tylko ty , trzeba bylo sie uczyc a nie rzucac kamieniami na szkole . One spia spokojnie , ale za to ty nie bo masz bol (dlaczego one a nie ja ) , wylecz kompleksy a poczujesz sie lepiej i zrobisz sie ladniejsza , moze wtedy przestaniesz byc przezroczysra dla otoczenia :D

Roznosząca
@Zyta

Ale ja nic o ubiorze nie wspomniałam tylko o butach roboczych.... Zresztą niektóre Panie przy maszynach się lepiej ubierają do pracy niż te z biura ????

Biurowiec
@Młody

to czy masz matkę i ojca czy dwóch ojców to jeden ciul? Miło wiedzieć że masz bardzo postępową rodzinę

Giovanna
@Pracownik Biura

Widać jacy wyuczeni. Żal ogarnia. Angielski wyuczony ....szok.... Kultura i wysoka aparycja...:-D Najwyższy poziom.....

Mgr.
@Pracownik Biura

Taki cwany/a w biurze siedzisz a palcem bym pokazał kto ręce myje a kto nie tylko gacie na tyłek i uciekacie z kibla bo smród po sobie zostawiacie i zapominacie rąk umyć ???? Niby w biurze siedzicie a samochodami za 5tysiecy jeździcie już pracownicy z produkcji mają lepsze fury..????

Racjonalny
@Mgr.

Fura jest dla Ciebie jakimś wyznacznikiem? :) zastaw się a pokaż się przed "somsiadem" - drzwi rdzewieją, szpachla pęka ale ważne że be-em-ka. Bieda umysłowa straszna rzecz...

@Biurowiec

Może ty masz dwóch tatusiów albo jednego listonosza,zapytaj się swojej mamusi .

@Mgr.

Mądry człowiek nie musi się przechwalać zasobnoscią portfela tylko głupi człowiek za wszelką cenę chce pokazac co posiada , bo nigdy tego nie posiadał i tak sie chce dowartosciowac.

Js
@Pracownik Biura

Mów o sobie, nie oceniaj wszystkich tak samo. A pozatym pewny jesteś że języków obcych nie zna ktoś nie tylko chwalisz się że znasz ,,ANGIELSKI,, są osoby na produkcji, które znają więcej języków od ciebie buraki!!

Nwo
@Pracownik Biura

Niezła podpucha nie zamierzam komentowac pozdrawiam kumatych ludzi Jarosławskiego oddziału tych fizycznych i biurowych także

NoName
@Pracownik Biura

Kultura osobista i szacunek do pracowników widze że na najwyższym poziomie. Pozdrawiam, były pracownik który zna angielski :)

Kayahhhhhh
@Pracownik Biura

A czy to ma jakieś znaczenie czy człowiek z biura czy z produkcji?Człowiek to człowiek. Wszyscy powinni być na równo traktowani i z szacunkiem, a praca to praca, każdy powinien ją wykonywać najlepiej jak potrafi. Nigdy nie wiadomo co kogo czeka, człowiek na wyższym stanowisku może upaść a na niższym wyjść po szczeblach, także nie warto się wywyższać. Praca w biurze odgrywa podobną rolę jak i praca na produkcji. Znam 5 języków obcych i szyję na produkcji i co w związku z tym? Lubię szyć, sprawia mi to przyjemność. Wszyscy powinni być traktowani po równo, bez względu na kolor skóry, pochodzenie, grubość, chudość, odmienność!

'ribertoo
@Kayahhhhhh

Takie pytanie retoryczne i dlaczego pomimo wielu zachorowań oraz kilkunastu potwierdzonych przypadków w biurach i na produkcji nikt nie reaguje wielu pracowników chodzi chorych do pracy brak reakcji że strony kierownictwa i bhp dlaczego nie izoluje się osób z kontaktu? Kierownictwo udaje że nic się nie dzieje ludzie stoją przy maszynach w czescowo zdjętych maseczkach ludzie opamiętajcie się zanim dojdzie do tragedii tylko robić zdjęcia jak wygląda sytuacja w zakładzie o wysyłać do sanepidu!!!!!

Ja wiem
@'ribertoo

Takich mamy Szefów że mają gdzies że ludzie się zarażają co nie którzy chodzą do pracy bo ich przełożone im każą żeby nie dzwonili nigdzie na Senepid bo wiadomo kwarantanna a ludzi brakuje i taki jedrn z drugim zaraża innych ja już to zgłosiłem nie do Jarosławskiego Sanepidu bo on nic nie może przyjedzie inny i zobaczymy czy dalej będzię tak im wesoło a co do przypadków to jest już ponad 220 i nikt z tym nic nie robi bo po co

Pro
@Ja wiem

Bo co tam ludzie!liczy się ilość i wydajność

JA.
@Mgr.

W biurze nie siedzę , a nawet będąc pracownikiem biura , wolę kasę na podróże wydać niż na super furę ... Auto ma mnie przetransportować i być sprawne. Lepiej kolekcjonować piękne wspomnienia , peace ????️✌️

Cafe latte
@Pracownik Biura

Tak potraficie...nawalić liści z herbaty do umywalek..."inteligencja i kultura na wysokim poziomie"...

@Pracownik Biura

Polecam lekturę słownika ortograficznego i zasad pisowni polskiej, zanim zarzucisz komuś nieznajomość języka. Bo sam ojczystego nie znasz. Nie chciałabym usłyszeć twojej angielszczyzny! Jest w języku polskim takie ładne przysłowie, by nie użyć słów brzydkich, trochę je sparafrazuję: wyżej robi kupę, niż ma pupę

Rrrrr
@Cafe latte

Wiecznie o ten kibel kłótnie.

Blaszko
@Pracownik Biura

A ty na (usunięte przez administratora) się udzielasz biurowy (usunięte przez administratora)który nie masz pojęcia co dzieje się za drzwiami pokoiku w którym siedzisz?! Widzisz tylko dywanik wokół swojego biureczka. (usunięte przez administratora)!

QQRYQ
@Pracownik Biura

Może nie potrafią posługiwać się Angielskim, ale z ortografią jest lepiej niż u Ciebie. (usunięte przez administratora) przez "CH" :D

????
@Pracownik Biura

Witam wszystkich ---czy nadal szaleje covid w pracy ????

Rysiek
@Pracownik Biura

Biurowy pisze się Chamy a nie Hamy ! :) Sami widzicie że u nas w biurze pracują analfabeci hehe

Stary dobry
@Pracownik Biura

Wiesz. Na zmianie B pracowałem na krojowni skór. Mam mgr i inż. Jestem auditorem zintegrowanych systemów jakości. Byłem w Lear chwilę, w myśl zasady z szuka się pracy dobrej, mając jakąkolwiek. Powiem od siebie organizacja leży, naprawdę ogarnięcie języka z netflixa i filmów z napisami uznajesz za znajomość. Higiena, tak wielkorotnie spotykałem się z sytuacją fusuf z kawy w zalewach, na podłodze, w toalecie. Czytnik, przepraszam czego nie rozumiesz- zmiana Koczy się 6.00 -6.07 odjeżdżają pierwsze busy, busy z tymi którzy są wartością dodana dla tej firmy. Z tymi którzy pracują na pensje administracji. Zaprzeczysz- więc odpowiedź jaką wartością dodaną jest pracownik biurowy w firmie produkcyjnej? Od początku zmiany czekalismy 2 godziny na plany krojenia, potem godzinę na skóry które są za ścianą w magazynie. Ustalacie katalogi jakościowe nie mając pojęcia o kontroli i zarządzaniu jakością. O Parreto i 5W to gdzieś kiedyś czytaliście ale po co wam statystyka i przyczyno skutkowa analiza. Obrastscie w samouwielbienie na statku który powoli tonie mając gdzieś innych. Jesto to subiektywna opinia, opinia gościa który był pracował, od szeregowca.

Ciekawy
@Stary dobry

Piszesz że jesteś audytorem zsj, jednocześnie twierdzisz, że pracownik biurowy nie jest wartością dodaną - hipokryzja, głupota czy twoja analiza przyczynowo-skutkowa? 2 godziny na plany czekaliście, a wiesz jaki był powód opóźnienia -przyczyna skutek? A co ma higiena do fusów z kawy w zlewie - że ktoś niezbyt dokładnie po myciu kubka popłukał? Przyznaje się, to moglem być ja. Skąd masz informacje, że "statek tonie" - z twoich danych statystycznych czy narzekania innych ludzi jak to jest źle, ale samemu nic nie robiąc żeby poprawić obecną sytuację? Na tym forum sam eksperci się wypowiadają, wszyscy z produkcji, nie okropnego biura. Szkoda, że jak chce się rozwiązać jakiś problem, wtedy tych anonimowych ekspertów brak, opinii i pomysłów 0. Pozdrawiam I miłego dnia życzę.

@Pracownik Biura

Odezwal sie czyscioch. Nie laduj wszystkich do jednego wora.. Motloch? Pasozycie to produkcja zapierd, iela ciezko na was biurwy, nie macie pojecia o pracy wiec nie obrazaj ludzi bo kiedys stoleczek spod dupci ujechac moze i znajdziesz sie posrod motlochu... Pewnikiem praca zalatwiona po znajomosci. Czlek inteligentny ludzi nie obraza w tak prostacki sposob. Wyksztalcenie nie idzie w parze z inteligencja...

Wiola
@Pracownik Biura

To prawda. To same brudasy. W domu się nie myją. Aż mnie na wymioty (usunięte przez administratora) jak mysle jak takie brudasy uprawiają sejks. Tu widać podział w bjurze są ludzie z klasa. Rezztta to brudasy. Pewniebw domu pakują w anal a później robią loda. DobrE ze pracujemy w bjurze jesteśmy lepsi.

Ja.
@Wiola

Jeśli reszta biura jest Twojego pokroju , to nie mam więcej pytań.

Nostro
@Pracownik Biura

Widzę że w każdej fabryce laer tak jest. Byłem w Anglii i tam podobnie motłoch niestety nie tylko na produkcji ale szczególnie w biurach..

Typek

Chwalisz się czy żalisz?

Fad
@Pracownik Biura

Ale buc z ciebie,oby życie cię kiedyś pokarało i sam musiał (usunięte przez administratora) na produkcji.

Ji
@Pracownik Biura

Sam nie masz higieny i jakbym cię spotkał to bym cię (usunięte przez administratora) połamał daj adres odezwij się pozdro

Magister
@Pracownik Biura

Oj z pisaniem widzę, że są problemy, "po prostu" piszemy osobno, a nie razem, nie wspominając o innych błędach. Nie pracuję w waszej firmie, ale takiego poliglotę jak Ty bym nie zatrudniła. Naucz się w pierwszej kolejności pisać po polsku, bo skoro masz takie zdolności do ojczystego języka, to strach się bać jak potrafisz speak english or spanish.

I

I

@(@)

Panu z biura polecam poduczyć się języka polskiego, zasad pisowni i interpunkcji. Później dopiero można się wymądrzać, bo teraz się ośmieszasz.

@Pracownik Biura

No i potwierdziłeś właśnie pracowniku biurowy jakie macie zdanie na temat pracowników fizycznych. Przepraszam ale sami takich przyjmujecie. Ci co się potrafią zachować i dbają o higienę już tam nie pracują albo są na wypowiedzeniu

@Wiola

Jesteście lepsi i to nie ulega wątpliwości. I masz racje, same brudasy i śmierdziele, alkoholicy i złodzieje. Ale Lear sam takich przyjmuje, nie robią żadnej weryfikacji, ważne żeby pracownik miał 2 ręce zdrowe do pracy w zasadzie małpy by mogły tam robić, ale na szczęście są ukraincy i oni ich zastępują

Kryśka

To swoją drogą. Zastanawiam się teraz jednak na których stanowiskach ten język byłby wręcz konieczny? Co z innymi kompetencjami? Bez jakich nie zostanie się przyjętym?

max
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Witam mam pytanie czy ktoś pracuje albo pracował w Lear przez agencje pracy OTTO?? Widze ogłoszenie i zastanbawia mnie ile po odliczeniu kosztów agencji wpadnie na rękę....

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Jarosław
ACTION Poland Sp. z o. o.

Jak wyglądają zarobki w lear ? Chce iść tam do pracy na szycie na jakie zarobki mogę liczyć miesięcznie ?

Nela

Chcesz powiedzieć wprost, że to na każdym stanowisku tak? nawiązujesz przy tym jednak bezpośrednio do samej podstawy a co w innych przypadkach? Jakieś dodatki i premie podbijają zarobki? co może się składać na aktualny pakiet benefitów?

@Nela

Tak najniższa krajowa to w 80% stanowisk tam to podstawa. Ci wyżej mają więcej ale 80% to pracownicy fizyczni i ci mają najmniej. Premie ? Hahaha

Spytano jakiś czas temu o postojowe w zakładzie w Jarosławiu, teraz to zastanawia mnie faktyczna przyczyna i czy to taki problem. Chodzi o to, że parę dni temu wystawili ofertę dla elektryka tam do siebie, na spokojnie wszystko przywrócą?

Kwiatek65

Czy to prawda że zakład w Jarosławiu ma postojowe. Jaka teraz jest sytuacja. Czy wiecie coś więcej. Co z learem w Mielcu?

Obiektywny
@Kwiatek65

Nie tylko na Wiązkach jest taka Sytuacja na całym Zakładzie jest dziwna Atmosfera robi się z ludzi którzy tu pracują po kilkanaście lat głupich że nic nie umieją, dziś jest Wizyta to jak zwykle panikę sieją.Pasuje tu zmienić w pierwszej kolejności Kierownictwo bo robią co chcą a pózniej się dziwią że nikt tu nie chce pracować.

Faktycznie występują jakieś różnice w traktowaniu ludzi? Napisano tu jakiś czas temu na temat magazynu. w jaki sposób należy rozumieć to stwierdzenie, że ktoś jest traktowany jak dziecko? nie ma kompletne własnej decyzyjności?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lear Corporation Poland II?

Zarządzał ktoś łańcuchem dostaw tutaj? Interesuje mnie ta oferta, która widnieje na takim portalu na Serdeczną. Widzę ze ludzie głównie zadają pytania o różne stanowiska lecz nikt nie jest w stanie udzielić odpowiedzi, dlaczego? może jest tu ktoś kto chociaż kandydował i by mi opowiedział w jakich warunkach prowadzona jest teraz rozmowa? W jaki sposób wiedza z logistyki jest testowana?

Wiedźmin

Witam Chciałem przedstawić problem na wiązkach w Lear , z powodu postoju ludzie wysyłani są na urlopy płatne lub bezpłatne .Mam pytanie jak oni uczciwie pracując ,przychodząc do pracy mają zorganizować święta skoro pracują za najniższą krajową .To co im zostanie jak wysyłają ich na urlopy zamiast zapłacić postojowe . Menedżerka zakładu wysyła ludzi na urlopy ,śmiejąc się że posprzątają sobie w domu przed świętami . W zakładzie notorycznie łamany jest kodeks pracy ,nie ma odstępów między zmianami ,ludzie przychodzą z 2 zmiany na pierwsza lub pracują po 7 dni w tygodniu. Normy produkcji są przekraczane zamiast planowanych 60 wytwarza się po 73 sztuki ,co wiąże się bylejakością ,byle sztuka zeszła i ktoś wziął premie a ludzi w nagrodę posłał na bezpłatny urlop.

Stażystę tu może jakiegoś spotkam? :) albo byłego nawet? Chodzi mi po prostu o te ofertę do działu finansowego. Dosłownie wczoraj ja wystawili. Chce się dowiedzieć pisząc wprost czy warto według was się zgłosić co o tym sadzicie? Piszą o tym, że to płatny staż od miesiąca do 6ściu. Od czego to zależy na jaki okres mnie będą wezmą? I czy ludzie decydują się potem na stale zostać?

Domi

Siemka, nie widziałem aby ktoś w ostatnim czasie pisał o młodszym konstruktorze narzędzi a właśnie ta oferta mnie zainteresowała, zwłaszcza ze piszą tu o hybrydzie. Nie jestem doświadczony w tym zakresie ale nie piszą by było to wymagane. Czekam na porady co do rozmowy. macie jakieś? No i z czego już na boku teraz się przygotować?

majki

Witam czy są przyjęcia na wiązki elektryczne? I jak tam można się dostać tzn. gdzie aplikować CV?

Margolcia

@Margolcia

Nie wiem na ile w tej opinii jest prawdy ale jeśli już to jak oni badają wyniki z pracy audytorów tutaj? Sa jakieś picki czasowe czy cokolwiek? Jak za pracę się rozlicza na tym stanowisku?

@Joanna

Niczego nie rozliczają, są takie co przez 8h raz wejdą w linie niby sprawdzając proces szycia a tak naprawdę idą plotkować o avonie. Z przerwami to prawda, siedzą ile chcą i kiedy chcą.

@Ona

Od czego uzależniona jest premia w firmie Lear Corporation Poland II? Jakie są progi premiowe? Dodali 29 sierpnia na Praca.gov.pl ogłoszenie na stanowisko Technik utrzymania ruchu.

Jeśli już o zarabianiu mowa to kiedyś pisali cos o podwyżkach w biurze, ale nie wiem jak ostatecznie tamten temat się skończył. Ale co przy tym wszystkim z perspektywa od nowego roku? z jakim wyprzedzeniem zazwyczaj pracownicy otrzymują tego typu informację?

Nocna zmiana w ...UJ zimno ! Nic nie można z tym zrobić? nie można wytrzymać!

Tylko na tej zmianie jak się robi? A o pozostałych co można powiedzieć? I generalnie to do kogo chodzi się z takimi zgłoszeniami? Co kierowco na to dla przykładu mówi? Czy wpływa to bezpośrednio na normy?

Rozczarowany

HA HA HA jakie podwyżki, Biura przez dwa lata nie miały podwyżek 3000 na rękę żenada a w tym roku całe 4%

@Rozczarowany

Hahaha to na co czekasz!? Rozpocznij strajk,!!!?

@Ona

mam pytanie, tu w firmie ludzie często strajkują? bo tego co widzę już kolejna osoba o tym pisze.

@Joanna

W tej firmie ludzie nie strajkują!! Wiadoma sprawa dlaczego..brak pracy na Podkarpaciu . Mamy teraz czasy podwyżek,więc logiczne to ,że i wynagrodzenie też wymaga podwyżek.Dlatego pracownicy Lear powinni się zmobilizować i domagać się adekwatnego wynagrodzenia co do wykonywanej pracy jak i stażu pracy.Przeciez w tej firmie pracują ludzie z dorobkiem stażowym co najmniej 10cio letnim.Na dodatek wszystko poszło w górę 100%,więc i poszycia też poszły w górę.proste rozliczenie,że jesteśmy przez firmę nie doceniani .Tak powinno być? Siła w kupie,obudzimy się i zacznijmy domagać się o to co się każdemu należy..bo się należy jak "psu buda"

Dawid
@Ona

To prawda należy w końcu coś zrobić a nie tylko mówić i czekać a z może coś się wydarzy ...ludzie powinni w końcu się postawić całej kadrze łącznie z mistrzami którzy nie szanuja pracowników ciągle poniżają ludzie obudźcie się i pokazcie na co was stać każdy powinien zawalczyć o swoją godność i szacunek

Krystyna
@Ona

Dlaczego tak jest ze jedną osobą łata się wszystkie dziury jeden pracownik potrafi być szwaczka na wielu operacjach jednocześnie a nawet kJ potrafi przeskakiwać z modelu na model czy jeden pracownik ma płacone za wieloopertywnosc?czy jest nagradzany stosunkowo odpowiednim wynagrodzeniem dlaczego jedną Roznosząca może pracować na kilku modelach nawet jednocześnie czy za to ma dodatkową złotówkę? DLACZEGO NA JEDNYM MODELU JEST PO 2 MAJSTROWE I BRYGADZISTA DO POMOCY A PRZY KAZDEJ ZMIANIE OD RAZU DOSTAJA DEPRESJI ?DLACZEGO ZWYKŁEGO PRACOWNIKA ROZLICZA SIE CO DO MINITY Z PRZERWY CZASEM KAWĘ CIEZKO WYPIC BO ZA GORĄCA A DOZÓR NA STOŁOWCE SPĘDZA NIERAZ GODZINE I WIELOKROTNIE KILKA DODATKOWYCH PRZERW NA KAWE I NIKT TEGO NOE WIDZI MOZE KTOS ODPOWIE NA PYTANIE CZYM RÓŻNI SIE CZŁOWIEK OD CZŁOWIEKA

Andzia
@Dawid

To prawda

Seba
@Krystyna

To prawda ludzie powinni się postawić tak dłużej być nie powinno brak szacunku dla pracownika ale jak to mówią przykład idzie z góry

Ja.
@Krystyna

Jak to wszystko pięknie ujęte. Nie odpowiem starym przysłowiem. Każdy wie że tam jest kolesiostwo. Byłam taką osobą która miała sobie dać radę wszędzie , jak mój model nie miał pracy , to majstrowie z innych modelów mnie wybierały. Co mi to dało ? Na pewno nie większą kasę . Na pewno większe wyczerpanie organizmu. Nie oszukujmy się, praca w Lear jest ciężka. Majstrowie jednak tego nie widzą i potrafią stać jak gestapo nad człowiekiem ( A.Ch. ) Nie żale się . I pozdrawiam osoby które zmieniły już pracę :)

Pracownicy Leara obudźcie się czasy są po Waszej stronie, śmiechu warte zarobki po 18 latach, niby 5 kategoria, a my prawie na najniższej krajowej. Wycyckać ludzi z sił dać im marne kilka groszy niech się cieszą, że w ogóle mają pracę.

Andzia

No coś w końcu trzeba zrobić wszyscy razem w grupie siła

@Andzia

I co, udało się coś konkretnego zdziałać albo chociaż wstępnie ustalić, skoro tacy zmobilizowani byliście? Tak wgl 18 lat stażu to by było dość sporo, ludzie odchodziliby po takim okresie czy raczej już na stałe zostają?

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042