Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

ile czasu potrzeba zeby nabrac wprawy w szyciuu??

Kamil

testy wygladaja tak ze przychodzisz biora cie na maszynie pokazuja ci jak sie szyje chwile sam pocwiczysz pote m musisz zszyc ze soba 2 elementy zeby nie bylo dziur i zeby bylo rowno i dostajesz ocene potem idziesz na krojownie tam ukladasz elementy na takimm czarnym kartonie zeby sie jak najwiecej zmiescilo a potem kontrola jakosci to tam sprawdzasz czy obszycie do fotela nie ma brakow naajpierw dostajesz dobry fotel a potem z brakami i musisz pokazac czego brakuje gdzie jest zle zszyte itp. :D

k

W ustawie jest, że jeżeli święto wypada w weekend to wtedy powinien być dzień wolnego w tygodniu i ja się pytam kiedy będzie to wolne, 3 miesiące do końca roku, jedno święto już za nami, a zbliża się 11 listopada i Wigilia, może to i dobrze, że w tym roku 11 listopada wypada akurat w sobotę, ale mimo wszystko gdzie są te dni wolne? Dadzą nam dzień przed Świętami Bożego Narodzenia i po tak jakby się to nie należało?

aaaa
@k

jeśli święto wypada w sobotę to lear zawsze oddaje dzień wolny ale to nastąpi w terminie dla nich wygodnym ;) za 11 listopada na pewno oddadzą dzień ale wigilia nie jest dniem świątecznym tylko to zwykły dzień roboczy więc za to nie ma co liczyć na oddanie

kaczor

jakie wynagrodzenie wychodzi teraz w learze netto?

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
jwpatryk

byłem dzisiaj na testach dostałem oceny -4 szycie 5 krojownia i 3 kontrola jakosci mam szanse na przyjecie?

@jwpatryk

Jak wyglądają testy?

ania

jak można zatrudnić się w learze? osobiscie trzeba pojść? Czy wystarczy wysłać CV i oddzwonią?

Ochrona 2

SUPER ZOBACZCIE TO Rozmowa kwalifikacyjna z przyszłym pracownikiem Lear Kabaret Młodych Panow "praca"

stary lear

ktos za to pieniadze wziol

MMMMMMMM

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w biurze?

MMMMMM

A co z pracą w biurze? Jak to wygląda?

Gośka
@MMMMMM

Teraz słyszałam że jest dużo przyjęć tylko należy składać CV do kadr. Na dział w zależności od zainteresowań i wykształcenia....

Ciekawa

Po ilu przepracowanych miesiącach dostaję się premie absensyjna na agencji?

Ram...
@Ciekawa

Po 9 miesiącach.

Kiwi

Na jakim dziale jest najlepiej?

Jaaaaa

Pracuje ponad rok i kończy mi się umowa na agencji tymczasowej dalej dostanę umowę na następną agencjie czy na Lear Dziękuję za odpowiedź

Patrycja

Wiem, że piszę nie na temat, ale: Muszę się skontaktować z tą firmą, niestety nie jestem w stanie się dodzwonić, nikt nie odbiera. Dzwonię na numer, który jest podany w Internecie, końcówka 5613. Czy w tej firmie jest jakiś inny telefon, który jest częściej odbierany? Sprawa jest dość pilna. Za każdą informację -szczególnie podanie innego numeru - będę bardzo wdzięczna :) Liczę na Waszą pomoc

ksyrek
@Patrycja

końcówka 622 jest na ochrone

Emil

Jak z ta praca? Warto czy nie warto? Da się zarobic?

jaaaaaa

Jak napisać podanie żeby przejść na lear???

Mili

Jak mozna do dostać na kontrole jakosci?

Julia

A te osoby które piszą że tam pracowały i to było najgorsze przeżycie w ich życiu? Ponoć były wykończone psychicznie

Julia

Dziękuję za odpowiedź. Czemu niektorzy tak bardzo narzekaja na ten zaklad? Warto pójść tam pracowac czy nie warto? Ciagle sie waham

@Julia

Warto przyjść do pracy bo pieniądze nie są najgorsze jak juz Dojdzie premia czy jakas sobota. Narzekają bo trzeba pracować a oni chca tylko plotkami się zajmować i stać i gadać. I ten system 3 zmianowy nie dla wszystkich odpowiedni.

TAK na tej zmianie to trzeba kamery założyć i byłoby wszystko jasne i oczywiste! A zmianę by rozwiązali po jakimś czasie! Za plotki w liru nie płacą tylko za poszycia!

ona07
@Julia

I ja się waham, chyba faktycznie mając tak zwane "plecy" idzie jakoś z górki, ale z drugiej strony jeśli się ich nie ma a dostosuje się do wymagań, rzetelnie wykonuje robote i myśli się o tym co się robi to nie będą mieli do czego się przyczepić :) to jest chyba bardziej satysfakcjonujące, ta świadomość, że bez pleców i znajomości masz uznanie i szacunek ponieważ wykonujesz dobrze pracę i jesteś..hm..wzorowym pracownikiem. ja mam ciągle dylemat, iść czy nie iść i to nie ze względu na rodzaj pracy ale na ludzi. pozdrawiam

@ona07

Ciężko mi podjąć decyzje. Gdyby chociaz ktos znajomy tam pracowal i powiedział jak tam faktycznie jest to nie mialabym takiego dylematu. Nie chce tyrac jak wol za marne grosze i zeby ktos mnie jeszcze opieprzal na kazdym kroku. Az tak twarda to ja nie jestem. I ciekawi mnie także czy mozna sobie wybrac prace na kontroli jakosci?

@Julia

Powiem tak stanowiska nie można sobie wybrać. Jest zapotrzebowanie na szwalni trafia się tam, jest na kontroli to na kontrol, jest na krojowni yo na krojownie. Pamiętajcie spróbować zawsze można i nie taki diabeł straszny jak go malują. W każdej pracy ludzie narzekają. Czy to Lear czy w sklepie czy gdziekolwiek.

@RAM....

Wiem, nic nie strace jak sprobuje i pewnie tak zrobie. A jak jest naprawde z tymi zarobkami? I czy jesli sie nie chce to nie musi sie pracować w soboty i niedziele? Bo mi zalezaloby na tym zeby miec te dni wolne

@Julia

Aplikuj do reh4matu - super zakład, 1 zmiana (6-14), cały dzień masz potem wolny. Człowiek ma przynajmniej czas na życie. Kasa też elegancka. Uruchomili teraz transport także bus cie zawozi pod zaklad i zpowrotem. pracuje tu od niedawna i jestem mega zadowolona :)

Jakie zarobki??

Jakie zarobki??

Mono
@Ania

Co to jest za zakład i gdzie się znajduje.

@Mono

Na widnej górze. Ale na pewno na ręke nie ma 2500. Tylko najniższa krajowa. Nie wiem w jakim celu ktoś takie głupoty pisze

ona
@Ania

Na jakiej trasie jeździ bus ?

RAM....

Nie jest ciężko. Poprostu trzeba się nauczyć operacji, która się bedzie wykonać a później skupić się na pracy i myśleć o tym co się robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II