Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

neis

Czy jest tu jakaś dziewczyna ,która tak jak ja szuka pracy i planuje zgłosić się do leara? niech napisze na maila: kubus_512@wp.pl :)

Ona

Pisz na beatka25-1981@o2.pl

@neis

Szukam kogoś z kim mogłabym iść do leara spróbować :) razem raźniej :)

czarna

Hej dawaj ze mna jutro jade moj e-mail krejzolka20156 gmail.com

@czarna

napisałam do Ciebie :)

Madziks
@neis

Ja też bym chciała pójść:)

@Madziks

mi się już udało się :)

@neis

Ludzie pracowałem w tym kołchozie 7 lat i odradzam prace w tej szmaciarskiej firmie która ma za nic ludzi przyjdziecie za chwile sami się zwolnicie Miodu tu nie ma i nigdy nie będzie jest terror i wyzysk co sobota i niedziela pracująca majstrowe zarabiają kokosy na naiwnych ludziach tak jest cały czas i mówię wam Opamiętajcie się pracy jest dużo dookoła

tyryty

pracowałeś 7 lat i jakoś przeżyłeś,jeśli ktoś nie ma pieniędzy i potrzebuje pracy to jakoś nie narzeka,mój kuzyn tam pracuje i też nie słyszałam żadnej złej opinii.

Ktos

Nie ciesz się za 8

Asmodeusz
@tyryty

Drogi kolego Lear to jeden Wielki (usunięte przez administratora) nie wiem co robi twój kuzyn ale z roku na rok jest coraz gorzej praca jest wszedzie ten kto wraca do Leara to albo Desperat który nie daje sobie rady albo człowiek który lubi byc poniżanym i gnojonym kokosów tu nie ma i nie będzię

Rekrut

Zostałem zaproszony na rozmowe ws. pracy jako Magazynier. Jak wygląda taka rozmowa w Lear? Co powinienem wiedzieć idąc na tą rozmowe? Na rozmowach zazwyczaj pytają o zarobki. Ile zarabia Magazynier w Lear. Pytam, bo nie chciałbym się wygłupić mówiąc za dużo, albo powiedzieć za mało w stosunku do tego co mogą dać. Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.

TOLA@wp.pl

Podobno na krojowni są jakieś egzaminy. Czy żeby tam pracować trzeba je zdać ?

YaNS
@TOLA@wp.pl

Tak, aczkolwiek są bardzo proste, w jeden dzień można się spokojnie nauczyć :)

Czarna

A czy w ten sam dzien sie do pracy idzie czy na drugi

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Czarna

Czesc wszystkim chcialam sie dowiedziec dostalam sie do Lear w poniedziałek mam jechac na badania, czy w ten sam dzień sie idzie do pracy czy na drugi? Z Góry dziękuję za odpowiedź

Bsbsbs
@Czarna

Badania są obok leara,idziesz o 10,lekarz przychodzi o 12 ja byłam w piątek to pani z recepcji mówiła ze na poniedziałek i wtorek jest 30 osób :)

Tramal

ta stara wapniaczka pani stasia z szycia jeszcze żyje czy już zdechła przez te cygary? cały ten (usunięte przez administratora) powinni zaorać.

Aa

Jest możliwość załatwienia sobie pracy tylko na jedna zmianę?

...
@Aa

Jak masz znajomości.U ,,matek,, ostatnio mało szycia i też będą oddawane na inne modele tak ze tam raczej tez ciężko będzie (chyba ze wracasz po macierzynskim)

Szakal2018

Witam :) czy wiadomo już kiedy będzie w pełni funkcjonowała Lectra na magazynie? No wiecie, operator, premarking i kajotki...

Calkiem nowy

Siemaa,ide oddac lrew dzisiaj Czy bede miec za to urlop płatny okolicznosciowy?Bo nie wiem czy isc czy zostac w domu.troche oslabiony bede

Krojownik

Ile wynosi stawka za dzien dla pracownika nowego a ile wynosi za urlop.Wszystko netto oczywiscie,bo nie wiem...

Kuła
@Krojownik

Nie masz dniówek, a stawkę miesięczną 2000 zł i dzielną to przez dni pracujące w miesiącu, im mniej dni pracujących, tym większa kwota za godzinę i większa wypłata.

Nowyy

Czy nocka z soboty na niedziele to jest pewne 200% czy jednak 100% Bo to 6h w niedziele.

CCC
@Nowyy

Tak

aaaaaaaaaaaaaa
@Nowyy

nocka z soboty na niedzielę zawsze jest 200% ale mam nadzieję ze ta sobota będzie wolna

Jolcia

Czy ktos wie o co chodzi z tymi bonami świątecznymi??? Kto miał najniższe dochody dostał niewiele ponad 3 stówy a ci z wyższymi dochodami prawie 400 zł. Czy nie powinno być odwrotnie? Bo ja czegoś tu nie rozumie.

zapaleniec
@Jolcia

Bony sa na wódkę!! Kto wypije więcej dostał większy bon a kto mniej....

KTOS
@Jolcia

Już drugi rok z rzędu tak jest. W tym roku przekonałem się na własnej skórze. Ale co tu gadać. Sprawiedliwości w Lear nigdy nie było i nie będzie.

Ludzie omijajcie Zmianę C na krojowni skóry idzcie na inne zmiany bo to co się dzieje na tej Krojowni przechodzi ludzkie pojęcie Majstrowa Magda sieje terror ma zgraję pupilków i podpierdalaczy którzy donoszą na wszystkich dookoła na szkoleniu BHP mówiono nam że soboty nie są obowiązkowe a gdy się nie zapisałem to już majstrowa chodzi zła i prowadzi jakies chore obserwacje od razu widac że jest chora na umysle ...Ludzie nie pchajcie się na zmiane C bo nowy ma (usunięte przez administratora)

Liderka
@Nowy

Nowi pracownicy powinni wykonywac polecenia Majstrowej ale że wam Lenie Smierdzącące nie chce się nic robic to idzcie się zwolnic do działu kadr

Dział

Karda

Dział
@Liderka

Kobieto widzimy się w poniedziałek w kadrach

Liderka
@Liderka

Każdy Nowy mysli że przyjdzie na krojownie to będzię się lenił ale niestety trzeba pracowac a ty kolego zamiast układac tą swoją grzywkę przy stole to powinienes słuchac co do Ciebie mówi przełożona bo wylądujesz na Szwalni

Chodzę kiedy chce
@Nowy

Nowi mają na każdym kroku przewalone w tydzien mają umiec wszystko a tak nie powinno byc tak samo co nie którzy chodzą cały tydzien kto wam broni róbcie aż garba dostaniecie z tej roboty kto może ten chodzi kiedy mu pasuje ale żeby obrzucac innych którzy mają w sobote co w domu robic to już im nic nie wolno tylko chodzic i pilnowac tego Kołchozu

Gumiś

Ludzie czepcie się w końcu roboty, bo to co wyprawiacie wywołuje wymioty. Forum to forum, banda (usunięte przez administratora) Którzy usiłują swoimi wypocinami tutaj coś zdziałać. G***o możecie. Możecie gdybać. Ja codziennie jestem w każdym miejscu, nie narzekam bo bywały gorsze prace, jest ciepło i sucho, a robota nie jest ciężka, wystarczy chcieć i mieć głowę na karku. Ale co niektórzy wolą tylko pierniczyć bzdety o tym że weekendy pracujące, że kasy mało. Nie znacie świata, nie wypowiadajcie się. Weekendy ratują wynagrodzenie, są bo przez takich jak Wy są braki i ciągle mamy w plecy, włażenie w odbyt, obgagdywanie, romanse i dłubanie w nosie, nie zdajecie Sobie sprawy jak ludzie na to reagują, wszystko się widzi, i każdy wie jakie skutki przynosi rżnięcie głupa. Czepcie się roboty. Inni tyrają na chleb, drudzy tylko łażą na chorobowe, przepustki i urlopy, to nie gimbaza, tylko dojrzałe podejście do wykonywanych obowiązków. Jedyny i tylko jedyny problem to LUDZIE. Dlatego nowi odchodzą po kilku dniach, a starzy pracownicy zapadają w tą chorobę, nieróbstwa i obrabiania tyłka za plecami. Pracuję już 4 lata i się przyzwyczaiłem że są ludzie i parapety. Ale ludzkiej, obrzydliwej, zepsutej do szpiku kości natury nie da się zmienić. Pozdro.

Taka prawda
@Gumiś

Gumiś czy jak się tam nazywasz forum jest po to żeby wypowiedziec się o wszystkim co tu się dzieje mówisz że pracujesz 4 lata powiem Ci tak w (usunięte przez administratora) byłes i (usunięte przez administratora) widziałes po twojej wypowiedzi widac że jestes w (usunięte przez administratora) cały czas kopany jak się dajesz tak poniewierac po stanowiskach ja pracuje 9 lat i widziałem nie jedno nawet sobie w snach nie możesz tego wyobrazic co było ale takiego kniotka to warto trzymac te 4 lata co do weekendów jak nie masz rodziny to (usunięte przez administratora) ile wlezie kiedys Ci wyjdzie ta praca (usunięte przez administratora) żebys miał z 1000 % to i tak kokosów nie zarobisz bo Lear ma gdzies twoje soboty i niedziele pamiętaj pięniędzy do trumny nie wezmiesz

xyz
@Gumiś

Popracujesz tu 13 lat to pogadamy o tym, na co Ty zachorujesz ...

Gumiś reaktywacja
@Taka prawda

Jesteś bystry jak woda w sedesie ;)

Gumiś reaktywacja 2
@xyz

To się umyj bo ludzie na urlop uciekają.

Taka Prawda
@Gumiś reaktywacja

Lepiej byc bystry niż woda w sedesie niż byc Totalnym Popychadłem które kopią w (usunięte przez administratora) na każdym kroku i teraz to popychadło uczy innych co mają robic

Nasza królową na 494 zna się na robocie a zachowuje się jak typowa blondynka dostała trochę wladzy potraf tylko na skargi latać.

Ciekawy
@anonymous

Na jakiej zmianie jest ta królowa ? Z modelu 494?

Bbbb
@Ciekawy

To nasza pani. Ela zmiana a

@494
@Bbbb

Na tylko że na Panią pasuje mieć coś w głowi a o wyglądzie to już nie wspomne.

Gienia

Co sie dzieje na porsche, ludzi biorą z łapanki ... i pozniej dziwia sie czemu tyle kasacji na tym modelu, ludzie sie zwalniaja lub chodza na chorobowe ..Kied sie to .zmieni ?

Roznoszaca
@Gienia

Nowy model nowe szycie ludzie jeszcze nie wiedzą co z czym się je każdy model to przechodzi nawet jak na stary model do szwaczek ktore tam szyją wchodzi nowa wersja dzieje się podobnie klient zwraca na najdrobniejsze detale uwagę muszą go zadowolić żeby go zatrzymać Jeszcze nie dawno był szał na 494 i 405 z "my-kami" przejdzie jak się wdraża w Szycie i ogarną co jak ma być i jak ma wyglądać

abcd

Witam ja mam pytanie odnośnie zwolnienia lekarskiego czy jest cos takiego ze jak sie będzie 3 bądź 4 dni na zwolnieniu to nie zabierają premii albo tylko czesc czy jak to jest?

ZM.B

Kitting na zm. B zawsze był do (usunięte przez administratora) Ale to nie winna samej liderki tylko pań co tam pracują dać połowę z nich na szycie. A jak już mówimy o liderach to lider ze zmiany B pan Łukasz Buks... to jest chama człowiek bez wychowania i więzy. Człowie który go wybrat na lidera pomylil się i to bardzo. Ale mam nadzieję że majster który jest teraz zmieni go bo z tym człowiekie nie da się pracować. Prosze o zmiany na KT mamy fajnego majstra to może ekipa się zmieni dzięki niemu.

Przemysl

Z Przemyśla jeździ bus zakładowy pracuje około 30osob na jedną zmianę

Beata

Czy dużo pracuje tam osób z Przemyśla? Proszę o odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II