Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Lepiej już nie będzię

I jak zwykle Nieroby i Podpierdalacze z wyższymi kategoriami pupilki majstrowych i kierowniczek

Zm C
@Lepiej już nie będzię

40 osób w tym 10 osób z krojowni tkaniny i 15 z krojowni skóry. Ja sie pytam kurła za co? Za to że ciągle wymieszane elementy ? Za to że ciągle pełno skaz na produkcji? Pytam się za co ?

@Zm C

Po co piszesz takie głupoty?? powiedz

Zm C

Coś źle napisałem?

...
@Zm C

Bardzo dobrze napisałeś. Prawda w oczy kole.

@Zm C

z jednej i drugiej krojowni po 4 osoby dostały kategorie...po co piszesz bzdety że 15 jak to bzdura jest......!!!!!

Ccccc
@zapaleniec

Ktoś tu jest chyba nie doinformowany.. krojownia tkaniny zmiana C dostało 10 osób...

zmiana c
@Ccccc

mylicie sie oficjalne zebranie z kierowniczka na krojowni i dostalo tylko 5 osob nie powtarzajcie plot slyszalem bo bylem na tym zebraniu i odrazu napisze nie ja nie dostalem kategori

MASAKRA.
@Lepiej już nie będzię

Yeaaa ,teraz dopiero pupile i podpier****cze będą mieć pole do popisu.Skoro 2 zm. to ktos będzie musiał iść do domu ,a kto pomoże takiego wysłać na zieloną trawkę jak nie podpier***acz.

Dlaczego teraz są lub mają być zwolnienia-skoro nie tak dawno brakowało im ludzi do pracy co jest tego przyczyną?

Ha Ha co za patologia wiekszosc ludzi w tym zakladzie to nie roby przez duze N nic nie robią i jeszcze płaczą ze ktos sie ich czepia ,jakas masakra

Padalec
@Andrzej

W tym Zakladzie prym wiedzie slowo masakra, jak w przedszkolu . Sprawdz sobie slowo hipokryta bo nim jestes.

Andrzejov to sie zwolnij nikt cie tam nie trzyma na sile musisz byc niezlym nie udacznikiem skoro innej pracy nie mozesz sobie znalesc albo LENIEM ktory mysli ze wszystko samo do niego przyjdzie

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Poziom 1 klasy podstawówki ????????????

A KTO WAM KAŻE TAM PRACOWAĆ,ZWOLNIJCIE SIE WSZYSCY I NIE BEDZIECIE MIEC JUZ PROBLEMOW Z PLOTKAMI ZLYMI KOLEZANKAMI I NIE WIEM CZYM JESZCZE ,PO CO TU TE GLUPOTY WYPISUJECIE

Od kiedy mają wejść te dwie zmiany ?

Z pierwszej ręki

Od sierpnia i zwolnienia tez !

Capatha
@Z pierwszej ręki

Kolejne plotki? Nie strasz ludzi bo nadal zostają 3 zmiany i nie będzie aż tylu zwolnień...

Ja Wiem
@Capatha

Po wczasach mają byc zmiany tylko 405 ma chodzic na 3 zmiany reszta tylko na 2 zmiany

Yyyn
@Ja Wiem

A co z krojowniami?

Joanna

Ostatnio forum to zostało zdominowane przez osoby pozostawiające opinie o charakterze raczej obyczajowym niż merytorycznym, ale myślę, że o wiele bardziej interesujące dla osób spoza firmy Lear Corporation Poland II, byłyby informacje dotyczące warunków pracy w zakładach należących do tej firmy. Zachęcam zatem do pozostawienia swojej opinii te osoby, które rozumieją jak cenne są takie informacje dla kandydatów szukających dla siebie miejsca na rynku pracy.

Aaa.b
@Joanna

Prawdą jest to że mają zwalniać. Że tylko dwie zmiany ma być w zakładzie co się dzieje że nie ma roboty

@Joanna
@Aaa.b

Lear się powoli kończy zyski są ale koszty produkcji niestety rosną i moi drodzy mają byc tylko 2 zmiany

Ja.
@@Joanna

Koszty produkcji i tak chyba najniższe w europie.Polska ma "dobra" infrastrukturę w porownaniu do sąsiednich "tańszych" państw.

Informatyk

Heh, ludzie wypełniają te ankiety niby '' anonimowo '' ale większość nawet nie zauważyła że kamerka w tych laptopach uruchamia się na chwilę i robi zdjęcie osobom które wypełniają te ankiety, dlaczego nie zakleją tych kamerek? :) później zobaczycie jak będziecie traktowani po wypełnieniu tych ankiet, szczególnie ci którzy wypełnili je z niezbyt dobrymi opiniami dla naszego Leara :)

Krzysiu
@Informatyk

Uruchamia się na chwilę? Hahahahah człowieku jeebnij się w łeb i strasz ludzi cebulaku xD

Obserwator
@Informatyk

Tą Ankietą to można sobie (usunięte przez administratora) podetrzec ten Zakład Prania Kasiory jest na Skończeniu jeszcze chwile i będzię kłódeczka na drzwiach brak ludzi a nowi zobaczą co jest grane i uciekają Szefostwo wie dobrze co jest grane tylko mydli oczy ludziom

@Informatyk

Ty wogule wiesz co piszesz?? Albo jest wlaczona albo nie!!!! Wiesniaku!!!! I ty sie informatykiem nazywasz????? Brak slow

taki tam
@Informatyk

Co to za durne ankiety kiedy odpowiedzi są gotowe,dajcie wyrazić swoje zdanie na temat może przełozonych,a nie na temat zakładu. To wtedy zobaczycie jakie będzie zainteresowanie,wtedy bedą kolejki przy laptopach i kto będzie w tym czasie pracował...

Informatyk
@Jowita

Pewnie że mozna ustawić wystarczy mieć program na kompie gdzie po wciśnięciu np enter albo start robi zrzut z ekranu i kamerki wiec jak wy nieacie o czymś pojęcia to cichutko siedzieć

szyjący
@Informatyk

zobaczycie jak bedziecie traktowani ..? a czy teraz traktuje nas ktos dobrze ? lub chociaż z szacunkiem ?

Yan
@szyjący

Tak, ja się czuję dobrze traktowany w tym zakładzie i nie mam na co narzekać. Majster i brygadziści zawsze pomogą, bez problemu wypiszą przepustkę kiedy potrzeba czy dadzą urlop, nie czepiają się o byle (usunięte przez administratora) Praca zawsze jest. Nie mam co narzekać. Kierownictwo z biura podobne ma podejście. Wszytko rozumieją bo sami też są ludźmi. Ja nie wiem czemu wy tak narzekacie :)

Obiektywny
@Yan

Drogi Panie jak się jest Dupolizem to masz wszystko Lear wiecznie nie będzię nadejdzie czas gdy to wszystko zamkną i taki Lizus jak ty będzię płakał do poduszki albo stał pod sklepem z Jabolem i wylewał swoje żale jak to było kiedyś pięknie także uwierz że większosc ludzi ma przewalone

Pab
@Obiektywny

Dupolizem? Heh pracuje tutaj od pół roku jak każdy inny, nie mam tutaj żadnych znajomości ani nic podobnego. Stać pod sklepem to ty możesz, bo z moim doświadczeniem i wykształceniem mógłbym robić wszędzie nie biorąc pod uwagi tego że dwie osoby z mojej rodziny maja własne firmy... A ja wybrałem lear akurat dlatego że najwygodniej i najszybciej mi tu dojeżdżać :)

Obiektywny
@Pab

Skoro pracujesz pół roku to nie wiesz wszystkiego co tu się dzieje wiesz Synu ilu tu pracuje Magistrów i ludzi z wyższym wykształceniem ?? Powiem Ci cała masa w (usunięte przez administratora) byłeś i (usunięte przez administratora) widziałeś jeszcze będziesz płakał po nocach i tylko Kosciuszki Cię ratują

@Obiektywny

Ci ,,wyżsi'' ludzie i magistrowsie to pewnie abiurenci po Wyższej Szkole w Jw

Yan
@Obiektywny

Japi**** ludzie do cholery... Dlaczego wy wszycy porównujecie innych swoją miarą? Tak ja też mam wyższe wykształcenie i co z tego? Ja nie pracuje tu bo muszę. Pracuje bo chce, jest to moja pierwsza praca i nie wymagam nie wiadomo czego. Nie mam nikogo na utrzymaniu, te 2500 na rękę spokojnie mi wystarcza na godne życie. Jak wam nie pasuje to sami idźcie gdzieś indziej robić a nie tylko strzaszycie nowych. Jakbym chciał to bym mógł nawet teraz się zwolnić ale po co? Jaki wy macie problem do tego? Powiedziałem swoje zdanie że czuję się dobrze traktowany i tyle. Nie obchodzi mnie to co gadają inni na temat tego zakładu.

Szszsz

:D :D :D

Polak
@Informatyk

Obawiasz się prawdy?Skoro tak się martwisz o pracowników, to sprawdź sobie ile osób pisało tę ankietę.

Anetka jest boska

MP
@Ccc

tak dokładnie, takie dziewczyny tez są potrzebne :)

Wierzba tak obciaga

Oj tam lubi to i już

Migotka

A ja się pytam gdzie są kategorię które miały być przyznawane w czerwcu.. Tak pięknie ładnie było mówione przez Panią kierownik M. A tu lipa. Lepiej upierdzielic niż dać zarobić.

dr
@Migotka

kategorie były, nie pewien lider, nie ważne z jakiego działu i zmiany otrzymał ją za pod****dalanie ludzi, nie kryje się sam z tym jakoś, prosto z mostu mówi, że idzie pod****dolić, po czym to właśnie robi. Dla takich osób między innymi zostały przyznane kategorie.

Ciekawy

A co tam u matek karmoacych one maja ten przywilej do 18 roku dziecka czu są przesuwane na inne linie.

stary pracownik

A jak ocenicie ostatni wymysł naszego szefostwa odjecia pewnej sumy od premi.. niby za wydajnosc.. Andrzej kto daje i odbiera ten ... ;)

@stary pracownik

Wszystko wyjdzie w ankiecie.

Br
@stary pracownik

a jak myślicie z czego w tym miesiącu liderzy dostali podwyżki?

Tuw
@Jowita

Czemu piszesz na moim nicku kretynko

GOL
@Tuw

Szkoda że krojczy,kj i inni pracownicy musza (usunięte przez administratora) na ta wydajność a tylko liderom należy się podwyżka tak? za darcie pyska pilnowanie i plotkowanie? pozazdrościć rozumu.

Info z pierwszej ręki
@GOL

Liderzy już dostali podwyżki od Wszechmocnego Kierownictwa zarabiali 150 zł więcej a teraz o kolejne 150 wszystko po to by dalej nic nie robic chodzic i scigac ludzi do roboty

taki tam
@Info z pierwszej ręki

Jacy "LIDERZY"przeciez to zwykłe tumany(nie wszyscy,ale wiekszość)ktoś dał im takie stanowisko albo nazwe.Niech się barany wezmą do roboty bo sie żygać chce...

Obserwator
@taki tam

Z tym się zgodze połowa liderów to Cymbały nic nie wiedzą wystarczy przyjsc z jakims elementem to jedna z drugą nie wie jaką podjąc decyzję istne Cepy w niebieskich koszulkach

Mgr.
@Obserwator

Audytorki też nic nie wiedzą jedna drugą pyta hehe żal.. Latają po zakładzie na plotki...

Marcinek

Prosze nie obrazac A n e t k i.

To tu to tam
@Marcinek

????

@To tu to tam

Marcinek ty dupku bez zasad, jesteś zwykłem burakiem, który nie ma własnego honoru. Bawisz sie "anetką" a ona wielce zakochana liże cie obrzyganego. Tak naprawdę śmiejemy sie z niej, ciekawe tylko ile jej płacisz? Wiesz jak nazywa sie taką dziewczynę? dz..ka

Przestroga dla innych
@pracownik

Ludzie co się z wami dzieje !!!! Czy wiecie że zgodnie z najnowszą ustawą podawanie danych osobowych a tym samym wyzywanie czy obrażanie innych osób jest karalne !!!

Marcinek
@Przestroga dla innych

Widzę że boli was to że pani A. nie "daje wam" a mnie tak. Szkoda mi was... a co do wycieczki proszę sie odczepić

@Marcinek

Jakiej Anetki?

kasia
@Ccc

zapytaj sie marcinka tego "niby" pilota o jaka chodzi anetke. Ta która mu obc..ga Wszyscy o tym wiedzą a oni udają ze jest inaczej

Jola

Witam co się w tym zakładzie dzieje ze już w Poniedziałek tyle przepustek i tyle lini nie szyło, czyżby szły zwolnienia?

@Jola

Prawdopodobnie bedą duże zwolnienia. Zabierają Porsche z Jarosławia

@Marek

Co ty nie powiesz????? Wiesz ile modeli juz zabrali z Jaroslawia????? I jakos zaklad dalej istnieje bedziemy szyc co innego wielkie mi haloooo

Henry
@Marek

Porsche zabierają? Skąd takie info?

Pab
@Marek

Ciekawe że zabierają porshe jak na krojowni nowe wykrojniki powoli robią i wzorce na nowe poszycia... ????

Ja.
@Pab

Może wykrojniki pójdą za "modelem" w świat ...

Gibson

Witam. Mógłby ktoś przedstawić jak wygląda proces rekrutacji Lear Jarosław ? Jakie stawki oferują na początek, szukają nowych pracowników,podobno od razu biorą na zakład zeby sprawdzić jak się pracuje i oceniają-jak to wygląda ? :)

Joanna

Sprawdziłam, że na stronie internetowej firmy Lear Corporation Poland II zamieszczone są ogłoszenia o pracę dotyczące różnych stanowisk. Które Waszym zdaniem stwarzają największe możliwości rozwoju, które są najbardziej atrakcyjne finansowo, a które mogą być doskonałą odskocznią do dalszej zawodowej kariery? A może są i takie, które spełniają wszystkie powyższe warunki? Zachęcam do podzielenia się swoimi opiniami na ten temat.

Migotka

Na szwalni szwaczki z Porsche nagrodzone a krojownia też powinna być nagrodzona. Andrzej pomyśl czasami.. Bo ludzie się buntują.

IT
@Migotka

Ludzie już dawno powinni się buntować. Zakład to ludzie. Bez ludzi zakład nie istnieje... Niestety tutaj jest zbyt dużo osób mówiących co by oni nie zrobili... a gdy jednostka się odezwie, nikt jej nie poprze..

@Migotka

A jaka ta nagroda dla szwaczek?

Noooo jak jaka 5000 tysiecy na.reke

Boguś
@Anonim

Jaki/Jaka Ty jesteś głupi/głupia ehehhh bzdury totalne co Wy ludzie wymyślacie

Ktoś z krojowni
@Migotka

Dokładnie wszyscy na to pracowaliśmy panie dyrektorze

Joanna

@PRODUKCJA Zapoznaj się z regulaminem forum, gdyż ten zdecydowanie zabrania podawania jakichkolwiek danych osobowych. Tutaj podaję Ci link do regulaminu - https://www.gowork.pl/regulamin Do pozostałych użytkowników - chciałabym Was prosić o kulturę wypowiedzi oraz prowadzenie merytorycznej dyskusji na temat pracy w firmie Lear Corporation. Pojawiło się wiele postów w żaden sposób niezwiązanych z firmą. Dlatego proszę Was o konkretne oraz merytoryczne wypowiedzi dotyczące firmy.

Stary Lear

Kiedy będą płacone wczasy???

Magdalena
@Stary Lear

Prawdopodobnie do końca czerwca z tego co było mówione

...
@Stary Lear

Już są pieniądze za wczasy

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II