Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

bezrobotny

jestem chętny do pracy w tym zakładzie są przyjęcia, na jak długo dają umowę?

pierwsza umowa na 3 miesiace a potem na 6 czy 8

Zdezorientowana

Tak więc. Będzie w końcu ten postój jakiś? Mówią coś w zakładzie? Sama nie wiem, co myśleć po opiniach pewnych osób w pracy.

bezrobotny
@Zdezorientowana

a co zakład na stanąć skąd takie nowiny?

Zapraszam
@bezrobotny

nie mówili na zebraniu z wielką świtą że klient nie dał czcimościom czasu na decyzję? Banda imbecyli zarządza tym zakładem ja marzę o tym żeby to padło żeby te wiejskie bożenki i tym podobne zostały wylane na zbity pysk szybko by się skończyło wasze cwaniakowanie. Bo gdzie wielki pan M czy pani M znaleźliby pracę? w biedronce by latał wymachiwał rękami to tu to tam. Darmozjad człowieku jesteś i zero dla mnie, kupa (usunięte przez administratora) i nie na darmo mówią na to (usunięte przez administratora). Przekręty robicie walicie klienta na każdej skórze zamiast 1 blockers=1 skóra to przecież po co lepiej się męczyć i dodać plan do tego.Więcej ludzi do biur na co czekacie wujki ciotki mamusie kuzynki kuzyni to jest corpofamilia

Kazimierz
@Zapraszam

Twój komentarz jest napisany w sposób wulgarny i obrażasz w nim innych użytkowników forum. Nie wnosi nic do wątku dotyczącego pracy w Lear Corporation Poland II, co jest powodem tego, że może zostać usunięty. Proszę o dodawanie opinii zgodnych z prawdą, napisanych w sposób przystępny. Tak by była to wskazówka dla tych osób, które są zainteresowane pracą w tej firmie.

@Kazimierz

W tej firmie nie ma już pracy to koniec

@Zdezorientowana

Firma ma stac od 8 grudnia az do swiat bo nie ma zamowien na wiazki

@bezrobotny

Liderka mowila ze od 8 grudnia wszyscy ida na przymusowy urlop bo nie ma zamowien na wiazki

A jednak zamykamy

Przeszlosc

Kto na b zmianie na krojowni jest teraz liderem?

hihihi
@Przeszlosc

nie ty mariusz

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS

A nie mówiłem był Sven

szwaczka

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zarobki powinny byc wieksze .

Ha ha jak ten zaklad ma byc powazny jezeli na lidera krojowni tkaniny wybrano pana Grzegorza K. przeciez ten pan nawet na kalkulatorze nie potrafi liczyć???? Co tu sie wyprawia ja na miejscu pana Dyrektora z Tychów samemu sprawdził bym kompetencje pracowników zasiadających na stanowiskach kierowniczych podkierowniczych i wszystkich działów w Lear Jarosław,gdyby pan Dyrektor zobaczyl kto i dlaczego ma takie stanowisko pewnie złapał by sie za głowę i od razu sam by sie zwolnił????

jola

ANETA dam ci dobra rade ,twoj lovelas biedny nie jest wiec wymus na nim aby wynajmowal jakis pokoj,hotel bo to troche wali bieda ze w sluzbowce cie obraca, a tak to po wszystkim sie umyjesz i czysta wrocisz do chlopa swego bedzie wybaczone amen

produkcyjny
@jola

A najlepsze jest to,że w styczniu tego roku nasz Hr busines partner dostała nagrodę jako dla najlepszego pracownika HR. Widać żeby tam pracować dużo nie trzeba umieć.

produkcyjny 2
@jola

teraz wiadomo czego się tak mylą w naszych wypłatach - zamiast skupić sie na ich naliczaniu skupiają się ,ale na kierownikach. W końcu zwykły szarak z produkcji podwyżki i awansu im tam nie załatwią.

...
@produkcyjny

Wystarczy na smartfonie ciagle wisieć udając zapracowaną , a później dobrze dogadać się z chłopakami wyższego szczebla ... Biedny ten nasz Lear , oj biedny.

...
@...

A Ty mozesz o tym pomarzyc , brzydule tak maja , ale nie przejmuj sie tym ,Lir jest pelen takich jak Ty zakompleksionych i jadowitych zmij , (udajac mila i dobra kolezanke ).

@jola

jola wnioskując po twoim prymitywnym komentarzu albo sama startowałaś do dyrektora i ci nie wyszło albo jesteś tak paskudna (nie tylko z charakteru) ze facet cie nawet kijem nie szturcha... Współczuję pracować z ludźmi, którzy załatwiają swoje sprawy na jakimś forum publicznym. Jak masz coś do tej kobiety czemu jej tego bezpośrednio nie powiesz? Żałosne i prymitywne!! Ale czytając komentarze jakie się tutaj pojawiają nie spodziewałabym się nikogo inteligentnego! Nędzny prymityw skupiający się na cudzym życiu bardziej niż na swoim. Mogę jedynie ci współczuć!

Lala
@Anna

Anno, bardzo Ci dziekuje za ten trafny komentarz , bo juz stracilam wiare w "ludzi " pracujacych w tym zakladzie Mysle podobnie jak Ty , z wyjatkiem takim , ze tu nie chodzi o inteligencje tylko o kulture osobista , ktora trzeba wyniesc z domu , a tym "ludziom " niestety jej brakuje ... Gdzie się podziało do cholery wasze człowieczeństwo ?No gdzie ....

Zniesmaczenie

Przestój klienta i oczywiście gdzie są związki darkozjady pensje wiedzą jak brać zamiast postojowe płacić to urlop szkoda słow na ten zakład niech właśnie tak walczy się tutaj o nasze prawa brawo związkowcy żebyście tak samo walczyli o nas jak jeździcie na wycieczki

@Zniesmaczenie

Dokładnie, Zgodnie z art. 81 Kodeksu pracy pracownikowi przysługuje wynagrodzenie postojowe. Lepiej zabrać urlop. I jak pracownik ma poważnie podchodzić do pracodawcy ? Zacznijcie normalnie traktować pracownika.

Debili nie brakuje
@.

Gdyby ten Zakład był poważny to tak by było ale że w tej Pseudo Firmie pracują sami Imbecyle i Tumany to tak robią byle by zabrac urlop

fgn
@Zniesmaczenie

Oczywiście, że tak. Jeżeli postój nie jest z winy pracownika to pracodawca nie może wysyłać go na urlop. Ludzie, zaprotestujcie!

Ciekawa
@Zniesmaczenie

Z tego co mi wiadomo kolejny postój szykuje się na grudzień. Czy tym razem ludzie się postawią i będą walczyć o postojowe?

Były szef

Witam szytkich tutaj obecnych nie będę pisał ile tam byłem ale szmat czasu przeszedłem przez wszystkie etapy pracy i zdanie swoje mam na ten temat jak zapewne większość z was praca wsama w sobie nie jest zła jest porostu źle zorganizowana ale czyja to wina moi kochani wasz bo każdy wylewa tutaj żale ale nie powie otwarcie do przełożonego lub kierownika tylko uśmiechy i ładne słowa byle by nie pomyślał o was źle a mają wszyscy was dalego w du... Tak jak mnie mieli wiem że ciężko zostawić coś po tylu latach Ale jest was tyle że możecie działać wiadomo większość kocha lira i jednostka nie wiele zadziała ale próbować chodź można a tam się nic nie próbuje zmienić a szkoda....... A co do bezpłatnych nie musicie się godzić po co idziecie jak by nikt nie szedł to by zaczeli działać ale w tym zakładzie jak w żadnym innym przepustki i chęć nie robienia jest ogromna a jak ktoś chciał by robić więcej to są głupie teksty no niestety tak jest macie spoko zakład tylko brakuje tam mądrych osób na stanowiskach ale to możecie zmieniać.... Pozdrawia pracownik były ????

Zieliński

Dawaj urlopy postoje nie przepustki ani bezpłatne. Związkowcy róbcie coś a nie jezdzicie na wycieczki i chodzicie na jedną zmianę. Zaraz was zmienimy!

Mareczek

Brawo panie Kierowniku nareszcie pan przejrzał na oczy zmiany liderów na Krojownii są dobre teraz czas na zmiany majstrów co nie którzy są za długo na swoich zmianach

Rysiek

Ludzie co się dzieje w tym zakładzie czy to już pada? Roszady zwolnienia urlopy bezpłatne co jest?

Kinia67

Liderki zabieraja premie dla siebie a czlowiek ciezko pracuje w pocie czoła,nie chodzi na przerwy i do lazienki,krzyczą,straszą że zwolnią a sama brygadzistka bierze kase za spacerowanie i ploteczki i rozkazuje i traktuje czlowieka gorzej jak scierke od podlogi.ta firma i tak upadnie bo nikt normalny w niej nie wytrzyma????

Kamila
@Kinia67

Nie martw sie nie padnie ,skoro tam nadal pracujesz,a wypisujesz jakies glupoty. Dam Ci dobra rade jesli chcesz byc normalna zwolnij sie , jesli chcesz byc nie normalna i nadal tam pracowac nie narzekaj , nie obgaduj , pomaluj paznokcie , wloz na nos okulary i dla relaksu idz na spacer do lazienki gdzie aby wydajnosc nie spadla i podlizac sie majstrowej zaloz sobie pampersa , tak dla wygody ...

Zuza89
@Kamila

Nie wypisuje żadnych głupot bo pracowałam tam 15 miesięcy i widziałam co się działo,totalny brak szavcunku brygadzistki czy liderki wobec pracownika ktore maja czas tylko na picie kawy i ploteczki z ludźmi swojego pokroju a biedny pracownik dostaje (usunięte przez administratora) za to ze idzie do toalety czy na przerwe bo przecież można nie chodzić do łazienki czy na przerwe bo głupia wiazka ważniejsza a sama by tak stanęła i robila norma to by sie przekonala co znaczy ciężka praca bo jakas glupia norma wazniejsza niz czlowiek a jak inne kolezaneczki mają znajomosci czy podlizuja się wszystkim co sie da to liderka ani premii im nie zabierze ani normy nie podwyzszy aninie zmieni wiązki a czlowiek chcę pomóc innym czy pracuje uczciwie to nawet dobrze nie zarobi i gdzie tu sprawiedliwosc.czlowiek nie maszyna zeby pracowal po 12h,w nocki czy soboty bo kazdy ma swe zycie poza praca i nie dziwne ze tyle ludzi odchodzi i ciagle im tylko ubywa a nie przybywa pracownikow.

@Zuza89

No to masz proble z glowy , skoro tam nie pracujesz , ale mysle ze nie przedluzyli Ci umowy i dlatego narzekaz pracuje tam i nie znam w tym zakladzie ani jednej osoby ktora zrobila by cokolwiek bezintereswnie , co do plotek to nie tylko majstrowe plotkuja , bo wlasnie ze "szary pracownik "jest najgorszy , najpierw zbierze wszystkie ploty , a potem aby sie podlizac puszcza w obieg , a szara masa sie cieszy i ma czym zyc przez 8h. Tam nie ma kolezanek jak sami o sobie mowia tylko "znajome twarze" .Tak zachowuja sie toksyczni ludzie , ktorzy swoje kompleksy lecza kosztem innych porzadnych ludzi.. śpi

Danio
@Anonim

Nie ma to jak pracowac z falszywymi zmijamico zazdroszcza czlowiekowi figury,inteligencji,powodzenia i bogactwa

Aga
@Anonim

Anonim ty to najpierw naucz się korzystać ze słownika języka polskiego ,bo ortografia i interpunkcja to u ciebie masakra!!!

Hillary
@Aga

W odróżnieniu od Ciebie zdałam bardzo dobrze mature z języka polskiego i skończyłam ciężkie studia,a nie ledwo zawodóke jak Ty!żal tyłek ściska,że pracujesz w Mielcu,bo na nic lepszego Cię nie stać,bo nie masz wyglądu ani rozumu by znaleźć inną pracę gdzie ludzie odnoszą się do siebie z szacunkiem,a nie wbiją nóż w plecy jak człowiekowi się lepiej układa od jakiejś staruszki????

Jojo
@Anonim

To już nie mój problem,że będziesz pracować w tak głupiej firmie do emerytury bo na nic lepszego Cię nie stać i mi umowe zawsze przedłużali bo jestem piękna,mądra i mam szacunek do wszystkich a nie wbijam nóż w plecy.

Jojo
@Anonim

Wyszło szydło z worka bo skoro obgadujesz ludzi za plecami a nie umiesz im powiedzieć wprost co do nich masz to tylko żal ludzi którzy muszą mieć z Tobą do czynienia????

ram pam pam
@Zuza89

Babo kiedy Ty pracowałaś 12h ? Idz do prywaciarza to tam bedzisz mieć nie 8h a 15h. Zakłady miesne lub mondelez takich nieudaczników bierze, bo recedywa juz tam pracuje ;) Chce zobaczyć mine tych ludzi jak zakład kiedyś upadnie i co powiedzą wtedy jak pracuje matka ojciec itd. Ci narzekający tutaj boja sie powiedzieć co myśla i tylko tu wypisuja te pierdoły ..

Kal

Wiecie coś konkretnego o postojach w zakładzie. ?

Enea

Czy to prawda, że mają być jakieś postoje?

Kamil

Zarobki za małe niedekwatne do ciężkiej pracy ludzi,premia zabierana bo liderka nie ma humoru i może ją wziąć dla siebie,brak szacunku wobec drugiego,kłamstwo,obłuda i fałsz z każdej strony wobec niewinnego człowieka,lepiej pracować wgodziwych warunkach za mniejsze pieniądze

@Kamil

Lepiej nie mogłeś tego ująć,tak właśnie tu jest,brawo ty...

Hillary
@anonymous

Brawo ja????

Walażka

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Po pierwsze żeby ludzi traktowano z godnoscią a po drugie podwyższyc płace bo za takie pieniądze to niech sobie sami pracują

Dżesika
@Walażka

A co Ty robisz w tym kierunku ?Na pewno w realu plaszczysz sie przedkim trzeba tak jak wiekszosc z Was i liczysz ze ktos bedzie Cie traktowal z.godnoscia.Co do podwyzki , zawsze krzycza Ci co maja najwiecej , nikt Cie tam nie trzyma na sile , na tym zakladzie swiat sie nie konczy.Mam pomysl wez do reki transparent i przejdz sie srodkiem Leara ,mysle ze rozpatrza twoj postulat w trybie pilnym.(tylko uwazaj na wozki widlowe ).

Za tydzień przyjeżdża Dyrektor generalny

Nat
@405

A nie jutro

Karol
@Nat

Najbliszy wolny termin to niedziela , bedzie sie modlil i prosil o wybaczenie heheeheheh

Visitor z zewnątrz

Brakuje ludzi do szycia,przychodzą nowi ok,2 tyg szkolenia i rezygnują. A może by tak większość majstrowych i brygadzistek postawił na maszyny jest ich dużo a wydajność ciągle niska. Szczególnie,ze mają doświadczenie bo widzą jak się szyje.

dth
@Visitor z zewnątrz

A co cie interesuje wydajność i zarządzanie kogo stawiać do maszyn? Jesteś pracownikiem to wykonuj polecenia przełożonych.

Htd
@dth

A majstrowa czy brygadzistka to rzeczywiście fest przełożona,tylko niestety tu w Lear mają się nie wiadomo za co, a o zarządzaniu nie mają zielonego pojęcia,ciocia czy wujek upchneli to trzyma się stołka jedna czy druga,o kategorii czy umowie też nie powinna decydować,od tego są osoby odpowiednie rangą,a jeśli wydajność spada to niech stają do maszyn i pokaza co potrafią,zamiast oglądać paznokcie katalogi czy obgadywac ludzi- przełożone ha ha

dffh
@Htd

A co cie interesuje co one robią? Ty masz swoje zadania i je wykonuj. Jeśli jakaś brygadzistka cię obraża to idź zgłoś wyżej. Uważasz, że obgadują ludzi? Ok, a teraz przeczytaj swój post i zastanów się, czy sama tego nie robisz (paznokcie, katalogi, awans przez wujków, ciotki). Uważasz, że nie powinny decydować o kategoriach? Ok, teraz przeczytaj swój i zastanów się czy sama nie przypadkiem nie chcesz brać się za zarządzanie. (wysyłanie majstrowych do maszyn).

Dtgd
@dffh

Jesteś jedną z nich że cię ruszyło? Bo taka jest prawda,wyższa kategoria jest za włażenie w (usunięte przez administratora) a nie za wykonywaną pracę,a majstrowe robią co chcą ,byleby nie pracować,byleby poplotkowac,poobgadywac,a dyro chodzi i nie widzi za co im płaci,a szkoda!!! A szary człowiek spod maszyny nie ma czasu nawet wyjść do toalety bo wydajność...A tak wogole jak szyja dwie linie na jednym modelu to po co przychodzi tyle majstrowych i brygadzistka w sobotę?!

YOLO
@Dtgd

A Ty po co idziesz w sobote ? Nie masz nic lepszego do roboty , ktos Cie zmusza Czemu jestes biedny ?,bo jestes glupi. Czemu jestes glupi ?, bo jestes biedny. I to sie tyczy wiekszosci tam pracujacych (nie wliczajac tych paciotkow , ktorzy sa ustawieni ), zrob cos ze swoim zyciem i nie narzekaj i nie osmieszaj sie ze nie mozesz wyjsc do toalety ,nie zyjez w sredniowieczu , jezeli masz w sobie resztki godnosci to nie pzwol by ktos Cie tak traktowal,ale wiem ,ze nic z t nie zrobisz , lubisz tylko narzekac i to tylko tutaj na forum anonimowo ,bo do tego tylkjestes stworzona.

Loyo
@YOLO

Ja chodzę do toalety ale większość pracowników się boi nawet zejść na przerwę bo wydajność,nic nie wiesz jak tam jest albo udajesz że nie wiesz,w soboty chodzić nie chodzę,ale ci co się nie wpisują zaraz mają rozmowy z kierowniczka i muszą się tłumaczyć jak dzieci w szkole,żenada!

Loyo
@Loyo

A kto pamięta czerwone karteczki na wyjście do toalety??? To dopiero było... Niby XXI wiek a pracownicy jeszcze gorzej niż niewolnicy,tylko 5 osób mogło wyjść,szósta musiała czekać aż wróci poprzednia,chore

gk
@Loyo

Większość pracowników się boi? Może wystarczy niewiele do zmiany? Może na początek więcej odwagi wśród pracowników? Ale nie, wy się boicie jakichś kierowniczek. Masakra.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II