Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Kiedy będą wypłacane bony świąteczne?

Właśnie, i ile procent odbijają ??

Xyz

A co ty go zamkniesz haha

Ja.

Ile zarabia pracownik na 5 kategorii mając na koncie 2 soboty w miesiącu?

Były na 5????
@Ja.

2200zl żal pl xd????

Zieliński

5 kategoria to(usunięte przez administratora) derkowskiego albo halabusa

Zosia
@Zieliński

Po tylu kategoriach to 10.000 , plus premia motywacyjna!

@Zieliński

Lizus wie co robi,może liczy na kawałek pizzy na inwentaryzacji,bo oni dostaną za nic nie robienie a szaracy nie... Żenada!!!

Ja.
@Zieliński

Nie mówię o krojowni i proszę tylko o proste dane :)

Sakwa
@Obserwator

zawsze możesz zostać lizusem.

@Sakwa

Żeby skończyć jak ty...xd dzięki,nie skorzystam

Sakwa
@Obserwator

Żeby skończyć jak ja musiał byś wiele przejść w tym zakładzie bądź odważny leszczu przyjdź podczas konsupcji tej tak wartościowej dla Ciebie pizzy i powiedz to wszystkim tam obecnym i nic nierobiących dzięki którym jeszcze pracujesz prosto w oczy, może dostaniesz kawałek albo i dwa jeżeli przedstawisz konkretne argumenty potwierdzające że jesteś niezastąpiony w tym zakładzie i zasługujesz na coś takiego co podniosło by twoje morale. Jeżeli nie masz na to odwagi to zostaje Ci dalej wypisywanie i narzekanie na wszystko i wszystkich i użalanie się nad sobą jaki to ja jestem wspaniały a wszyscy co mnie otaczają to lizusy stań przed lustrem i dobrze się sobie przypatrz.

@Sakwa

Leszcza to ty widzisz w lusterku (usunięte przez administratora) albo codziennie im lizesz,a ja gardzę takimi i waszą pizzą również

@Sakwa

I pamiętaj to ty pracujesz dzięki tym szarakom,a nie odwrotnie! Bo gdyby nie szara masa już dawno stałbyś w kolejce w pośredniaku lizusie jeden

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Xyz

Wy tu tak operujecie nazwiskami a przecież rodo jest ???? halllooo

nik
@Xyz

tym to akurat strona powinna się zająć, poczytaj trochę o RODO.

Pracownik 10

Bardzo dobrze sobie dziewczyna daje rade i dobrze nam się z nią pracuje. Pod nieobecność brygadzisty wszystko jest na jej głowie , drukowanie markerów, obliczanie wydajności itp. ale ty nie masz o tym bladego pojęcia. Potrafisz tylko pisać głupoty z zazdrości.

mrswoman ZM B

dziewczyna bardzo sumienna, starannie wywiązuje się z wszelkich obowiązków , potrafi zastąpić osoby wyżej postawione w hierarchii od siebie, a przede wszystkim bezkonfliktowa wprowadzająca dobrą atmosferę między pracownikami co jest niezwykle ważne w firmie gdzie pracuje tyle ludzi A teraz zamiast próbować wywołać(usunięte przez administratora)na osobie która jest pilna w swojej pracy weź się za robotę bo znowu cię przeniosą na inną zmianę albo co byłoby lepsze dla firmy podziękują ci za twoje mieszanie i wywoływanie sztucznych afer

Ciekawy

Dlaczego administrator usuwa niezręczne a tak prawdziwe komentarze...?

Koniec

To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść

@Koniec

Co pewnie Cię wyje...Ha ha

Stary
@Nowy

Te nowy ciebie też wyje... Poczekaj a się przekonasz

Kiedy będą bony płacić i ile

Brygadzistka

@Liderka

Jaka decyzja?

Brygadzistka
@Liderka

Trzeba podkręcić atmosferę i rzucić nowy temat ha ha ha

Adek

Ludzie co wy robicie piszecie jedni na drugich zajmijcie się swoimi sprawami a jak ktoś ma coś do powiedzenia to niech ma odwagę powiedzieć w oczy a nie pisać na forum tylko każdy cwany anonimowo szkalowac i niszczyc komuś reputacje no ale każdy wie że takich osób się nie słucha co tutaj wypisują bo tak właśnie się dowartościowują

Ciekawski

Jak zostać przydupasem Miazgi i chodzić na 1 zmianę??

Karola
@Ciekawski

Ładna buzia i sukces gwarantowany!xD

Beti
@Ciekawski

Blond długie włosy i długie nogi wystarcza

@Beti

Przecież te stare łupy i niektóre trenerki nie maja pięknych nóg i chca na jedna zmianę.

Empatyczna patuśia
@Były prawnik lear z 6 letnim s

Te panie myślą ,że są nadal atrakcyjne jak pewna pani audytor , ktòra po wizycje w salonie fryzjerskim stwierdziła ,że nie ma już prawdziwych męszczyzn tylko dlatego ,że był dobrze ubrany i miał "wypindzlowane buty".Droga pani audytor "nie ocenia się książki po okładce", nie trzeba udawać "ę" i "ą"wystarczy być sobą.A tak na marginesie gdyby miała pani prawdziwego męszczyzę w domu to nie pozwoliłby pracowałaby pani w Lear.

Anonim.
@Empatyczna patuśia

Droga Pani ,,ęą''. Zacznę może od tego,że różnica między Pani męszczyznami a mężczyznami jest diametralna ,kolejną kwestią jest sposób w jaki Pani wyraża swoje poglądy .

Rysiek

Ludzie co wy gadacie zakład jest i będzie teraz trochę mniej roboty ale to nie oznacza że koniec zakładu. Ktoś puścił plotke i resztę sami dodajecie dajcie spokój i nie róbcie sztucznego zamieszania

@Rysiek

W chorych i pustych "glowach"tworza sie chore i wyimaginowane pomysly.Psychiatra nic tu juz nie pomoze , jedynie egzorcysta albo oddzial zamkniety .

Anonimo
@Anonim

Chore to są układy i ukladziki w tej firmie

Pracownica
@Anonimo

Ten zaklad zaatakowal wirus ogolnej glupoty i tak juz zostanie , trzeba o tym zawiadomic Gazete Jaroslawska i zaczac lament "laboga co z nami bedzie Bedzie ubaw po pachy .

Beti
@Pracownica

A gdzie komentarz od "pracownika" ? Szybko został usunięty... Może zamiast gazety lepiej inspekcje pracy,może w końcu kodeks pracy będzie uwzględniany a związki zawodowe otworzą oczy zamiast udawać że wszystko jest ok,bo jeden pracuje parę dobrych lat i zostaje wyrzucony jak zwykły śmieć a na jego miejsce przyjmują nowego,choć niby nie potrzebują,chory zakład,podobnie jak nim rządzący...

Pracownica
@Beti

Nie puste słowa a czyny się liczą !

Lider
@Pracownica

Za dużo pociotkow tam jest,fałsz i obłuda,bo kto się odezwie skoro związki mają taką sytuację gdzieś,lepiej organizować imprezę w polonezie niż walczyć o pracownika,o godność i szacunek dla niego

Aśka
@Lider

Co do Imprezy w Polonezie towszystko było dobre prócz zespołu wokalistka wyła jak (usunięte przez administratora) do Księżyca ale tak to już jest jak się nie ma talentu

@Aśka

Droga "Asiu" sporządzajac andrzejkową listę nie było nikogo o takim imieniu. Zespół jest popularny na rynku i cieszy się świetną opinią o czym świadczy pełny kalendarz imprez które grają oraz relacje na ich stronie. Polecam następnym razem zastanowić się nad swoją wypowiedzią . Według wszystkich gości impreza była na wysokim poziomie co nawet mozesz poczytać na ich Facebookej stronie pod zdjęciem z tejże oto imprezy. A może po prostu to tylko nienawiść do samej wokalistki, bądź zazdrość. Pozdrawiam ;)

Bogna
@Aśka

Wokalistka na pewno błyszczała i miała wianuszek adoratoròw a ty bidulko nie mogłaś tego znieść i stąd ten prymitywny komentarz , ty jesteś super utalentowana w obgadywaniu innych .Nie ma nic gorszego i poniżającego niż zazdrosna "baba".

Znajoma
@Bogna

Super to ujelas. Zazdrość to jest nr 1 u osób pracujących w lekarze. Obgadywac innych tylko potrafią. Aniu nie czytaj tych bzdur. Pięknie śpiewasz a jeszcze lepiej wyglądasz. Twoja znajoma

Aśka
@Znajoma

Ujęła mnie twoja opinia,oprócz zazdrości w learze jest jeszcze jedno,włażenie w (usunięte przez administratora) Ty też to potrafisz, zwłaszcza Ani,liczysz na jakiś rabacik od zespołu?

XYZ
@Aśka

Żenujące jest to co piszesz.. Tracę wiarę w ludzi. Zajmij się lepiej pracą a nie obgadywaniem innych. Widocznie Twoje życie jest mało interesujące. Zdaje się, że trzeba Ci dorzucić obowiązków na krojowni "Joanno " bo masz czas na pierdoły. I już chyba właściwie wszystko jasne kto kryje się pod Twoim Nickiem... Wstydź się !! Hahhahahha

Zyx
@XYZ

To ty jeszcze wierzysz w ludzi z Leara? Żenada hahaha

Myślę że redakcja GJ powinna teraz troche się bać ujawniając taką nie prawdziwą historię szkalującą dobre imię Lear Corp. I zapewne zrobi to szybciej jak napisała ten słynny na caly powiat artykuł

@Piotr

Dobre imię to może kiedyś miał,teraz powinna gj ujawnić wszystkie niezgodności,mobbing,szerokie plecy i wszystkie inne nieprawidlowosci

Aaa
@Piotr

Kiedy lear miał dobre imię????

Dobre imię za 1700 zl na 3 zmiany??? Nie rozmieszaj mnie

Były prawnik lear z 6 letnim s

Jak zakład ma działać? Ludzie maja pracować za darmo za 1700zł na 3 zmiany? To jest praca za darmo!!! Dajcie chociaż 2tys na czysto bez sobot to będzie inaczej. Jesli zakład jest nieopłacalny to ograniczyć zarobki biurom kierowniczkom co z produkcją wydajnością i jakością nie maja nic wspólnego. A jeśli sie nie zgodzą wyrzucić na ich miejsce jest setki młodych osób po studiach a jest bezrobotnych

Liderka

Czy aby na pewno Rysiu

Antek88

Czy to już koniec Lear na stałe? ma być postój? jeśli tak jak długo? produkcja wróci?

Wilczek
@Antek88

"Przestój" Klienta. Prawdopodobnie i nieoficjalnie do końca roku mają być zmniejszone plany na wysyłki. Powodem są zmiany technologiczne i nowe modele poszyć. Pracuję już chwilę w Lear, z "nowinkami" w tym zakładzie spotykam się codziennie, zawsze to powód do radości z ludzkiej naiwności i niewiedzy. Każdy mówi co innego, drugi to usłyszy, trzeci doda coś od siebie i wychodzi niezła petarda. Na stołówce zamiast ciamkania, słychać gdybanie o dalszej karierze pracowników w zakładzie. Na palarni to inna bajka. Tam brakuje tylko kręgu wtajemniczonych i proroka Tych wszystkich ludzi, którzy zamiast palić fajki, słuchają gościa Który plecie głupoty o tym że to koniec. Zawsze w takich sytuacjach żałuję że w automatach nie ma popcornu i googli 3D, bo byłby z tego niezły film. To nie od Nas zależy przyszłość Lear, wszystko się kiedyś kończy i coś się zaczyna. Naszym zadaniem jest sumienne pracować i wykonywać powierzone Nam obowiązki, mamy za to co jeść i w czym chodzić. Pracując lepiej nie będzie obawy o utratę pracy, bo jak na razie ludzie bawią się w miejsce spotkań i intryg, chodzą na łatwiznę i żerują na zakładzie chodząc po L4 z bólem małego palca u stopy. Wszystko przynosi straty, a ludziom się po prostu nie chce robić, bo ciągle mało i za mało. Za dużo niekompetentnych z wysoko podniesioną głową, za mało szacunku do człowieka Który tyra jak beduin na pustyni, za mało wyrozumiałości i człowieczeństwa, zero pomocy i tolerancji. Potem się dziwcie że jest jak jest. Natura ludzka jest obrzydliwa i podła, inni przychodzą by plotkować i obrabiać tyłek, drudzy pracują dla przyszłości, to nigdy nie będzie szło w parze. Za dużo nieprzemyślanych decyzji ze strony kierownictwa, mnóstwo zbędnych pierdół które komplikują pracę na produkcji i innych obszarach, nie licząc biurowych, którzy jedyne co potrafią dobrze zrobić to tabelki w exelu. Zamieńcie się, choć ciepłej kawki i obrotowego krzesła nie znajdziecie. Jak zakład ma istnieć, skoro jest źle zarządzany, każde problemy są zamiatane pod dywan, a czy Ktoś wysłuchał Nas, co My pracujący na ten zakład ludzie myślimy? Nie, bo Każdy odwraca się plecami i udaje że nic złego się nie wydarzy, wstydzimy się własnego zdania, dajemy Sobie wchodzić na głowę, wracając do domu myślimy co będzie jutro w pracy. Więc jest i będzie coraz gorzej. Pracuję tu z tego samego powodu co Każdy, przyszłość, rodzina, starość, priorytety i zobowiązania. Dla młodych nie ma szansy rozwoju, bo ludzie z plecami już mają Swoje miejsce w hierarchii, starsi chcą już tylko doczekać emerytury. Na pewno Każdy zadaje Sobie pytanie po co tutaj?, dlaczego nie gdzieś indziej? To prosta kalkulacja. I to ma do powiedzenia zwykły szaraczek, taki jak ja, w szarej koszulce.

Aa
@Wilczek

Jak mam mieć swoje zdanie jak tylko podam inne niż chce usłyszeć przełożony/a to człowiek jest od razu gaszony i ma przestać się wybijać

Obca
@Wilczek

Ale to ładnie i mądrze napisane!

Ktoś

Dzisiaj czarny piątek w Lear Jarosław - wielka wyprzedaż skóry i tkaniny na Ukrainę. Nawet lider z A zmiany przybył nadzorować export na wschód. Ciekawe czy te transakcje są na legalu i dyro wie o tym.?

Andrju
@Ktoś

Wiem

lear sie konczy od paru lat a pracuje tam sporo czasu i tylko postoje sa lub zmiany majstrowych

Krojczy

Pozdrawiam majstrową z krojowni na zmianie C. Która tylko ma swoich lizusów :) powiedział bym o tobie parę slow ale zatrzyman to dla siebie.

Andrzejek zm B
@Krojczy

A co się dzieje na tej Zmianie C ?

Anonimo
@Krojczy

Na niektórych rzeczywiście szkoda słów,bo tu nie trzeba umieć pracować,tu trzeba dobrze włazić w ... komu trzeba,tu za mobbing są awanse,a za wykonanie dobrej pracy jesteś zwyklym szarym pracownikiem,który zamiast mieć szacunek pracodawcy ciągle jest uswiadamiany że jest nikim,a to co dzieje się obecnie na zakładzie zawdzięczamy tym mądrym rządzącym pociotkom

Krojczy
@Krojczy

Przydało by się powiedzieć na głos parę słów!

Anka

Dlaczego piszecie , że liderki zabierają premie jeśli to nie jest prawda?

Ja wiem Ja tam byłem
@Anka

Może nie zabierają premii, ale robią zbędne zamieszanie na lini bo wydajność bo sztuki albo kablowanie bo ta nie szyję albo bo ta rozmawia...a za to mają urlopy kiedy chcą, zwłaszcza te liderki które wchodzą majstrowej w tyłek. Wystarczy, że liderka ma urlop, to na lini jest cisza spokój a nie darcie ryja lub rozmowy liderki z sąsiadka przez bite 8h ale majstrowa tego nie widzi ale widac to po sztukach i wydajności bo przeważnie jest lepiej xD

Ana
@Anka

Prawda wystarczy ze jest kobieta atrakcyjna,inteligentna i potrafi zrobic norme 1h przed koncem pracy i juz liderka krzywo na nia patrzy i zabiera premie dla siebie a sama stoi i nic nie robi

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II