logo Centrum Kariery

Centrum Kariery

Kielce

Opinie o Centrum Kariery

admin 2015-05-16 01:58
Znacie dobrze firmę Centrum Kariery lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!
Adi 2017-05-18 14:20
Zainteresowany jestem współpraca z ta firma od 2 tygodni nie mogę sie dodzwonić . zawsze włańcza sie informacja "jestem na spotkaniu" aibo info "zadzwonię później to znaczy nigdy. Nie wiem co to za firma czy prawdziwa . nie zdarzyło mi się nigdy że nie można się z firma skontaktować Dziwne to?
Kara 2017-08-09 15:33
Dzisiaj do mnie dzwonili w spawie aplikacji, którą złożyłam. Po odebraniu telefonu najpierw nikt się długo nie odzywał, później Pani się przedstawiła i w zasadzie koniec rozmowy, w tle jakieś śmichy-chichy koleżanek, Pani też się śmiała do słuchawki po czym po kilku chwilach rozłączyła rozmowę. Zadzwoniła ponownie informując, że co rozłączyło. Podziękowałam uprzejmie informując, że już nie jestem zainteresowana. Cóż, taki brak profesjonalizmu na samym początku nie może wróżyć nic dobrego :(
Zostaw swoją opinię o Centrum Kariery - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Kariery