saia burgerrs

Dąbrowa Górnicza

Opinie o saia burgerrs

anonim 2011-04-23 13:37:36
pracowalam tam okolo 4lat niestety nie wspominam ostaniego okresu najlepij wszyscy z pracownikow umyslowych maja przerost formy nad trescia mysla ze zarzadzaja narodowym bankiem polskim a to tylko podupadla fabryka kierowniczka nie ma kompletnie pojecia jak dojsc do porozumienia z pracownikami ponadto jej wlasne problemy z zyciem ja przytlaczeja i przenosi je na podwladnych zaklad powinnien jej zalatwic wizyty u psychologa liderki to calkowita masakra to takie pieski na smyczy czarnej damy zastraszone pozbawione samodzielnego myslenia nastawiane przez swoja pania na kontrolowanie i przesladowanie ludzi czym gorsza dla ludzi tym lepsza dla kierowniczki czysty obled takze taki zaklad to dobra praca kto ma zdolnosci nie manualne ale dobra kondycje psychiczna zeby nie zwariowac odrebny temat to stanie ja bym prosila zeby wszyscy tam odstawili krzeselka nawet w biurach
Zostaw swoją opinię o saia burgerrs - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie saia burgerrs