Opinie o White Eagle Ltd w Milton Keynes

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie White Eagle Ltd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w White Eagle Ltd o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o White Eagle Ltd w Milton Keynes

crazypantera

Witam. Firma krzak z wrocławskiej gazety poszukuje ludzi na zmywak i do sprzątania w UK. Od początku można się zorientować, iż firma jest dwuosobowa - jest (usunięte przez administratora). Panowie od początku gubią się w zeznaniach - naganiacz obiecuje "złote góry"...rzekomy szef w większości nie wie o co chodzi. Raz jest to praca w hotelu...innym razem w restauracji...jeden mówi że wyjazd za tydzień - drugi że za dwa...jeden podaje inną stawkę za godzinę - drugi inną. Kontakt z Panami jest znikomy - w większości nie odbierają albo mają wyłączone komórki. Ponadto obiecują kontakt w sprawie np. dokładnego terminu wyjazdu po czym odzywają się po 4-5 dniach i "rżną głupa" że się nic nie obiecywali i że to Tobie się coś pomieszało. Po kilkukrotnych ponagleniach o dokładny adres miejsca pracy podali nazwę restauracji, która ma rzekomo funkjonować od wielu lat z tym że kontakt z restauracją jest niemożliwy - znalazłem nr i email do podanej restauracji na internecie i przez tydzień po 5-6 razy dziennie dzwoniłem i pisałem maile z prośbą o kontakt...brak jakiegokolwiek odzewu. Po datach komentarzy angielskich kientów owej restauracji można wywnioskować że firma jest zamknięta od prawie roku !!! Panowie podsyłają Ci na email śmieszną umowę w której nie podają ani liczby godzin pracy ani nawet stawki tylko zobowiązują się do pośrednictwa finansowego między rzekomym pracodawcą i Tobą. Dodatkowo w dość nachalny sposób namiawiają człowieka do przyjazdu własnym samochodem, gdyż rzekomo nie da się znaleźć mieszkania w Harpenden czyli rzekomym miejscu zatrudnienia tylko ponad 20km dalej i trzeba dojeżdżać. Ogólnie ani o firmie White Eagle ani o wspomnianymch Panach niczego nie ma w interniecie a z ich stronki możemy się dowiedzieć że rzekomo działają na rynku od 2002 roku !!! Reasumując korzystając ze swojego doświadczenia, które zdobyłem 4-kotnie wyjeżdżają do różnych krajów mogę stwierdzić że na 90% Panowie są [usunięte przez moderatora] których teraz jest pełno szczególnie w UK. Utwierdziła mnie w tym przede wszystkim finalna rozmowa z (usunięte przez administratora) w której wyrzuciłem z siebie wszystkie moje obawy wraz z podejrzeniem o oszustwo z ich strony - w zamian usłyszałem prawdziwe oblicze tego Pana, który w zawadiacki i prostacki sposób z drwiną w głosie poinformował mnie że "ZNAJDĄ SE KOGOŚ INNEGO" i nawet nie próbował polemizować ze mną że mylę się w którymś aspekcie tej podejrzanej oferty. Zapytałem się nawet (usunięte przez administratora) czy nie mają wyrzutów sumienia z oszukiwania swoich rodaków i usłyszałem kolejny drwiący tekst w stylu "niech mnie o to głowa nie boli". Dodam tylko że jeszcze na początku całej przygody z tą firmą (usunięte przez administratora)zobowiązał się do spotkania "na żywo" do którego oczywiście nigdy nie doszło gdyż albo zmieniał terminy albo udawał że zapomniał o spotkaniu. Radzę BARDZO DUŻĄ OSTROŻNOŚĆ w kontaktach z firmą WHITE EAGLE LTD która wg mnie itak niedługo znknie żeby po chwili pojawić się pod inną nazwą. Pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających i życzę Wesołych Świąt.

Zostaw merytoryczną opinię o White Eagle Ltd - Milton Keynes

White Eagle Ltd