Trends Trade Poland

Raszyn

Opinie o Trends Trade Poland

ktos 2016-06-02 21:17:26
Szczerze odradzam każdemu, mobbing, krzyki, brak pensji, donosy, dodatkowo firma ma problemu z kontrolą skarbową, służbą celną, policją.
Józef Tkaczuk 2016-11-27 01:49:45
Super zespol, jesli tylko jestes z odessy... albo innej ukrainskiej wioski... ale i tak na dwa miesiace bo jak sie nie sprawdzisz to cie wyj..bia... pracuje wystarczajaco dlugo zeby wiedziec ze najlepsi ludzie odeszli jesienia 2015.. szkoda czasu, kadza i obiecują.. wiec jesli najlepsi ludzie odeszli od cygana z chennai, ktory oszukał ich i wiele innych osob na 5 mln EUR - nie ma co polecac.. wlasciciel nie powie prawdy (bo go nie ma albo unika tematu) a reszta sciemnia albo jest niedecyzyna - najlepszy przyklad: kolezka Leon zwany Nieszczerze tchorzem,,, zeeroo dotrzymywania slowa .. musi sie pytac o byle bzdure hindusa (chociaz uwaza sie za zarzad - zenada)... moim szefem byl/byla dyrektor/dyrektorka ktory/ktora walczyl/walczyla za swoja ekipe.. chwala jej/mu za to bo czulismy sie pewnie i zarabialismy dobrze ale zaleznie od wynikow.. teraz juz nikt nie pamieta kto zbudowal te gowniana firme... przyszedl nowy zarzad i szefowie dzialów alkoholicy na odwyku ... a wlasciciel i dyrektor rossiya nadal oszukuje.. super sciema... teraz zapieprzam ile sie da ale czekam kiedy mnie wywala..
Zostaw swoją opinię o Trends Trade Poland - Raszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trends Trade Poland