PACCOR Polska Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

Opinie o PACCOR Polska Sp. z o.o.

misia 2012-08-02 12:21:34
trochę gorąco na hali, ale bezpiecznie i w dobrej atmosferze :-)
Ekstruzja 2013-07-24 18:22:36
Ekstruzja rządzi i pozdrawia Bossa :-)
CZACHA 2014-07-15 21:54:42
dają pracę i umowę na tydzień,po czym wręczają zwolnienie.
Totalnie zła organizacja pracy,chamstwo i zbyt duże wymagania od pracownika co do umiejętności obsługi maszyn już w pierwszym dniu pracy.Żenada Omijajcie szerokim łukiem.
tedy 2014-08-23 10:24:10
wyzysk i praca do upadlego, kierownicy po zawodowkach
pracownik 2014-10-14 07:00:34
(tedy i CZACHA), jak Macie dwie lewe ręce do pracy to fakt możecie tak pisać. Pełny socjal normalna umowa o pracę, a nie śmieciówka po 3 miesiącach dostajesz umowę na 2 lata lub rok, wszystkie dodatki ustawowe, możliwość pracy w nadgodzinach +100% do wypłaty, czego chcecie więcej? Chciałoby się siedzieć i nic nie robić? no to nie na produkcji kochani. Tym co chcą pracować i coś umieją przydłużają umowy. Lebrom, po prostu dziękują i tyle. Co do zawodówki to właśnie tacy ludzie najwięcej wiedzą o wykonywanym zawodzie. Widać, że nigdy nie pracowaliście.
Agnieszka 2015-01-14 18:52:00
Witam
Czy mógłby ktoś mi pomóc i powiedzieć czy są przyjęcia
Koszmatno 2016-04-19 17:50:51
@Agnieszka odnośnie twojego pytania to firma Paccor nie prowadzi obecnie rekrutacji do siebie. Ciekawi mnie jak długo jeszcze trzeba będzie czekać, aż się jakieś stanowisko u nich zwolni. Słyszałem, że dają ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną, więc dbają o prcowników.
Zostaw swoją opinię o PACCOR Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PACCOR Polska Sp. z o.o.