Opinie o Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie w Warszawa

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie?

Maja
@Barbra

Ale wypłacaja uczciwie pieniądze za dni wypracowane przed podpisaniem umowy? Z tego co mi sie wydaje to można rozpocząć zatrudnienie jeśli sie złoży jakiś tam inny dokument wcześniej, a potem podpisze umowe. Tylko kwestia tego czy nie ma żadnych problemow z wypłacalnościa. Wiem że temat poruszany dawno ale może coś wiecej wiadomo w tej kwestii.

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie?

Zosia Nowy wpis

Chcę, aby ktoś opowiedział o stanowisku prorektor ds. organizacji studiów i jakości kształcenia. W ofercie jest info o umowie o prace, ale nie nic o benefitach. Czy to oznacza, że firma nie ma benefitów żadnych, czy dają, ale o tym po prostu nie napisali? Jak są jakieś, to jeszcze napiszcie, co dają.

Milena Nowy wpis

Ile płacą za godzinę pracy bo rozumiem, że jest to umowa zlecenie?

Barbra

Wszechnica nie jest dobrym miejscem zatrudnienia. Na podpisanie umowy trzeba czekać kilka miesięcy, oczywiście obowiązki służbowe należy wykonywać jeszcze przed podpisaniem dokumentu....szkoda czasu...tylko studentów żal...

Maja Nowy wpis
@Barbra

Czy rekrutacja na stanowisko Prorektor ds. organizacji studiów i jakości kształcenia w firmie Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.

Czy Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Gosc

Zlecenie i trzeba przepuszczać wszystkich studentów.

BOS

Jak powiesz, że zgadzasz sie na 50% średniej krajowej, masz pracę!

@BOS

Pewnie, ale to na pół etatu, tak? ;p

BOS

Jak pół? Cały, a nawet cały+. Benefity pozapłacowe: 0

@BOS

Ale to chyba niemożliwe? Na jakiej umowie to niby jest

Studentka

Polecam uczelnie, robiłam na niej licencjant z filologii angielskiej. Większość wykładowców z wielką pasują przekazuje wiedzę. Wykładowcy na prawdę na dobrym poziomie. Można się dużo nauczyć. Polecam specjalizacje tłumaczeniową. Jedynym minusem jest język drugi dodatkowy, każdy w grupie jest na innym poziomie. Powinien być podział na bardziej i mniej zaawansowana grupę.

@Studentka

Dobrze, że jeśli chodzi o produkt docelowy czyli wiedzę to wszystko w porządku, a jak tutaj się sprawy mają z załatwianiem całej dokumentacji? Nigdy nie było problemów z ich obsługą?

@Izabela

Zawsze są problemy... jak nie dociśniesz to nie dostaniesz. Polecam załatwiać wszystko osobiście, na maile i telefony dziekanat raczej nie odpowiada...

@Izabela

Jeśli chodzi o dziekanat, starają się zawsze iść na rękę. I szczególnie Pani Ula z dziekanatu bardzo miła, wysyła mailem nawet potrzebne dokumenty do pracy lub pocztą, wystarczy poprosić.

@Izabela

Najlepiej sama zadzwoń do dziekanatu i zapytaj o istotne informacje. Ja nigdy nie miałam problemu z dodzwonieniem się w godzinach kiedy pracują ;) Na początku semestru czasem jest zamieszanie z planem zajęć, ale to chyba na każdej uczelni.

@Studentka

A to już bardzo dziwne, bo rok temu kończyłam uczelnie i całą grupą mieliśmy problem z załatwieniem czegokolwiek, dopiero skargi do Dziekana pomagały

@Studentka

To chyba jesteś pracownikiem dziekanatu. NIGDY, podkreślam NIGDY, przez 3 lata studiów, w przypadku pytań dzienkanat nie odebrał ode mnie telefonu, dopiero zmasowany atak grupy pomagał wyciągnąć informacje...

@Monika

A w jakich latach studiowałaś? Może teraz się zmieniło. Ja nigdy nie miałam problemu. Nie jestem pracownikiem dziekanatu..

2017-2020

???
@Monika

Zmasowany atak grupy? Ale bzdury! Bardzo niesprawiedliwa opinia i nieprawdziwa! Wszystko można napisać, Internet wszystko przyjmie.

@???

Co uważasz za bzdury? Dlaczego uwazasz, ze to nieprawdziwa opinia? Jesteś studentem tej uczelni? Bo ja byłam i w pełni zgadzam się z negatywnymi opiniami

Maria

Uczelnia poinformowała mnie o braku utworzenia kierunku filologia włoska dopiero 6 października.Ta sytuacja pokazuje jaki stosunek do przyszłego studenta mają władze uczelni. Jeśli ktoś zastanawia się nad rekrutacją na studia, to szczerze odradzam to miejsce.

aaa

Czy ktoś wybiera się na fiologie hiszpańską od podstaw? Czy na kierunku przeważają osoby starsze czy tez takie od razu po liceum?

Cześć, zastanawiam się nad studiami w trybie zaocznym na kierunku filologia angielska + drugi język. Polecacie czy raczej odradzacie?

@Kandydat

Jeśli zależy Ci na spokojnym studiowaniu i osiągnięciu wyników to poszukaj innej uczelni. Wiem, bo tam studiowałam...

iz
@Balkonikowa

Powiesz coś więcej? Ja też myślałam o tym kierunku i tej uczelni.. Co dokładnie jest nie tak?

kinia

A jak wygląda obrona na Wszechnicy

@kinia

Całkiem zwyczajnie. Prodziekan, recenzent i promotor w komisji. Odpowiadasz na 3 pytania, 2 z wiedzy ogólnej i jedno ze specjalizacji. Polecam dobry kontakt wzrokowy z promotorem, w razie zacięcia zawsze pomagają, prodziekan zwykle śpi albo się nie włącza do rozmowy. Zdajesz i zapominasz o tej uczelni :)

Izabela

Czy Wszechnica nadal funkcjonuje? Bo zauważyłam, że od dłuższego czasu nie piszecie nic na temat tej szkoły wyższej w Warszawie. W związku z tym zastanawiam się, z czego taka sytuacja może wynikać. Bardzo proszę, żeby osoby, które wiedzą coś na temat firmy, powiedziały chociaż parę słów o tym, jaka jest obecna sytuacja.

Halina

Witam, jak aktualnie wygląda praca w Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie? Intryguje mnie to jak wyglądają obecnie zajęcia na uczelni i jakie zdanie mają na ten temat wykładowcy. Czy wszystko odbywa się zdalnie czy może jednak jest pół na pół?

Czy pracownicy Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Werandziak

Wszechnica i integracja... :DDDDDD

FairPlay

Dobrze się zastanówcie, jeśli nie chcecie stać ofiarą MOBBINGU! A przecież niektóre pracownicy nawet nie znają znaczenia tego słowa... I nieważne studentem jesteś czy pracownikiem- będziesz ciągle OBGADYWANY i DYSKRYMINOWANY. Najgorsze jest to, że 'wladze' w żaden sposób nie reagują na to. Przykro, bardzo przykro ... Bo to wlanie ludzie formują nikczemność tego miejca. Ludzie, którym brakuje elementarnych kompetencji i szacunku do innych. Dbajcie o siebie, OMIJAJCIE to miejsce!

Mikołaj
@FairPlay

Słaba atmosfera i mało przyjacielskie relacje miedzy współpracownikami to faktycznie kłopot. Czy myślałeś jak można by je poprawić, żebyś mógł pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu? Daj znać, czy sytuacja się poprawiła.

Zły wybór

Filologia angielska zaocznie na tej uczelni to Żart.... Wykładowce od gramatyki zmieniano nam 2 razy bo pierwsza Pani która nas uczyła odeszła. Wykładowca, który przyszedł na jej miejsce był pod wpływem alkoholu.... Jeszcze tego samego dnia wyleciał ale osoba która przyszła po nim... No cóż krótko mówiąc niekompletna nie umie tłumaczyć o ile wgl coś tłumaczy... Cały semestr przerabialismy jeden temat... Porażka... Kolejna sprawa zajęcia z dydaktyki i pedagogiki to dramat... Prowadzone są nudno jak flaki z olejem... Pani od pedagogiki to osoba oderwana od rzeczywistości... Literatura prowadzona po polsku... I ani śladu lit. Angielskiej... Na plus jedynie wykładowca od fonetyki... Kobietka z pasją sympatyczna fajnie tłumaczy potrafi zainteresować. Bardzo pomocna o i niskie czesne ale w sumie nie wiem czy to plus bo rzedklada się na równie niski poziom. Kontakt z dziekanatem... Lepiej żebyście go nie mieli jak na większości uczelni ręka rękę myje... Ogólnie nie polecam tej uczelni i żałuję swojego wyboru.

Anonimowa
@Zły wybór

Co sesja poszła nie tak? :D

Magda

@Fairplay myślę , że tak poważne oskarżenia powinny być zgłoszone ,a nie pisane na forum.

Inga

@Zły wybór Warto czasami sprawdzać czy na właściwy adres wysyłamy swoje uwagi. To forum pracownicze!

Toska

Obecnie studiuję II semestr filologii angielskiej. Dużo nauki, sporo osób odpadło po I semestrze. Szkoda tylko, że przedmioty typu literaturoznawstwo czy dydaktyka są prowadzone w języku polskim. No ale cóż, wiadomo, uczelnia prywatna, brakuje pieniędzy na zorganizowanie małych grup. Nie rozumiem też po co komu takie przedmioty jak przedsiębiorczość czy technologie informacyjne, jak dla mnie, strata czasu. Przedsiębiorczość prowadzona na poziomie szkoły średniej (w zasadzie powtórka ze szkoły średniej), a technologia informacyjna zajmuje dużo czasu (e learning). Dzisiaj z Worda potrafi korzystać każdy maturzysta, Excela można się nauczyć szybko w pracy (kwestia tygodnia), a zmuszanie studentów do wykonywania prezentacji w power point to już czysta kpina. Zmieniłabym też podejście do czynnych nauczycieli z tytułem mgr, którzy zaczynają kolejny kierunek (są tacy). Po co zmuszać nauczyciela dyplomowanego z co najmniej kilkuletnim stażem pracy do studiowania przedmiotu dydaktyka ogólna i pedagogika...???? Nauczyciel, który przeszedł całą ścieżkę awansu w szkole ma zdawać egzamin z pojęć typu "uczeń", "metoda nauczania", "program nauczania" i pisać jakieś scenariusze??? Tacy ludzie powinni być odgórnie zwolnieni z takich przedmiotów na podstawie dyplomu i udokumentowanych lat pracy w szkole. Inna sprawa (ale to problem nie tej konkretnie uczelni, ale ogólnych durnych przepisów) to sprawa drugiego języka. Jak ktoś, kto zaczyna naukę drugiego języka od podstaw ma zdać egzamin na B2 z tego języka po 4 semestrach zaocznie????? Kto to wymyślił??? Bzdura...No, ale tak właśnie jest. Poza tym- wykładowych sympatyczni, atmosfera fajna. Fonetyka i fonologia na wysokim poziomie, gramatykę trzeba wkuwać (zapomnij o ściąganiu), trochę gorzej z listeningami i readingami, ale to akurat można sobie ćwiczyć samemu (i trzeba, bo nie nauczysz się tego tylko w ramach zajęć w trybie zaocznym). Filologia jest dla ludzi, którzy chcą się uczyć i sami w siebie dużo inwestują . Jeśli myślisz, że przyjdziesz na te studia i nic nie będziesz musiał robić (zaliczysz, bo płacisz), to się przeliczysz.

Mała

Witam, Posiada ktoś odpowiedzi do egzaminu dyplomowego-licejncjat na kierunku bez. wewnętrzne?

Zostaw merytoryczną opinię o Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie - Warszawa

• Jak się pracuje w Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie?

Zobacz opinie na temat firmy Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Plac Defilad 1
    00-901 Warszawa