Wszechnica Polska - kier. Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Opinie o Wszechnica Polska - kier. Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Andrzej 2014-09-11 12:44:01
Nie ma zbyt wiele uczelni w Polsce, które oferowałyby studia z bezpieczeństwa wew. na podobnym poziomie. Mają bardzo dobrych, praktycznie doświadczonych wykładowców, więc można wiele skorzystać, jeśli oczywiście ktoś przykłada się do nauki.
filippo 2014-10-14 16:11:22
jeśli komuś zależy naprawdę na wyborze dobrej uczelni i gwarancji znalezienia dobrego stanowiska pracy po ukończeniu studiów polecam WP. Byłam na finansach i rachunkowości i nie żałuje decyzji. Wykładowcy bardzo dobrze przekazują zdobytą wiedzę, klimat jest naprawdę fajny.
henri 2014-10-15 15:36:46
Andrzej popieram, bezpieczeństwo wewnętrzne to kierunek jak każdy inny prowadzony w profesjonalny sposób, bo takim także zespołem wykładowców dysponuje uczelnia, zespołem, któremu zależy na prowadzeniu zajęć, a nie na odwaleniu swojego
Kamilek 2014-11-17 11:18:23
Macie rację, ale i tak nic nie pobije atmosfery i podejścia do studenta. Na WP wszystko jest jasne i zawsze możesz liczyć na pomoc (nie tylko kolegów)Polecam!!!!!!!
robson 2014-11-21 12:43:51
nie wiem jak wy ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie spodziewałem się, że zajęcia będą prowadzone na WP na tak wysokim poziomie, jestem na filologii angielskiej, a miałam wątpliwości czy by nie uderzyć w kierunku UW - ale dobrze, że tak się nie stało bo koleżanka, która jest aktualnie na 3 roku jest załamana, ciągła zmiana promotorów, którzy nie ciągną pracy do końca, a przed samą obroną wystawiają negatywne recenzje, nie no chaos z tego co się orientuję.
Także gorąco polecam Wszechnicę :)
Mała 2016-06-07 20:43:57
Witam,
Posiada ktoś odpowiedzi do egzaminu dyplomowego-licejncjat na kierunku bez. wewnętrzne?
Zostaw swoją opinię o Wszechnica Polska - kier. Bezpieczeństwo Wewnętrzne - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wszechnica Polska - kier. Bezpieczeństwo Wewnętrzne