Opinie o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agro-Visbek Bydgoszcz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro-Visbek Bydgoszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

Jeden z trzech Motyli !!!

Ludzie dajcie sobie z nimi spokuj. Bo to frajertwo. Koordynator (opiekun Polaków) przyjmujących ludzi, w Niemczech bazuje na swoji rodakach. Zaliczki idą miesiąc bo on czyma nad tym łapę żeby przychodzić do niego prywatnie i pożyczać kasę na procent. Bo on mówi że on też musi z tego coś z tego pożyczy 100 euro i podsuwa papier do podpisu że czeba mu oddać 200euro.Ludzie to opste do nieba woła... Na opcej ziemi Polak, Polakowi tak traktuje... Mieszkanie tragedia mini pokuj karaluchy... Pokuj na dwóch i nie ma jak się ruszyć a płacisz 260euro za miesiąc na osobę mieszkania w (usunięte przez administratora) ... A na pytanie o dniu wolnym lub gdy jest się chorym cytuję...Dzwonie o Dzień wolnego a opiekun odrazu odpowiada..."takie rzeczy KOSZTUJĄ".... "Opiekun Polski...!!! Tak powinien nas traktować rodaków... Nigdy!!! Dużo dużo jest jeszcze tam akcji takich że to w głowie się nie mieści... Wyzysk upokaznie itp... NAPRAWDĘ WIESCIE MI UNIKAJCIE TEJ AGENCJI I TEJ PRACY" NIE ZASŁUŻYŁ ŻADEN Z NASZYCH RODAKÓW NA TEN CHLEW".....!!!!!!!!!!!

pracownica

Ja pracuje 2 lata w Paderborn i jestem zadowolona z pracy i płacy.przez ten czas ogrom ludzi się przewinal którzy myśleli że na wiecznej imprezie są co róż nie chodząc do pracy a potem blagajc o kolejne szanse albo takich co myśleli że wystarczy pachnieć a robota sama się zrobi.nie mam opinii o pakowaniu bo tam nie byłam Ale w Paderborn jest on naprawdę.gdyby było tak złe jak się wyjedzie z Agro to tyle ludzi by tam nie siedziało już po tyle lat ....

Tomek34
@pracownica

Po ile lat? :-D Mieszkałem w Paderborn i warunki po za kilkoma pokojami (brygadziści)były fatalne:pluskwy, wszy, i stare zaszczane materace. Mam mnóstwo zdjęć. Zainteresowanych proszę o kontakt to przedstawię więcej szczegółów

Przyszly pracownik
@Tomek34

Wyslesz zdj na e-maila??

Masza
@pracownica

Bartek, pamiętaj o interpunkcji następnym razem :)

Jarek
@Przyszly pracownik

Potwierdzam!!!! Ludzie tam się nie da zarobić dobrych pieniędzy, a nawet ciężko o takie które spokojnie się zarobi w pl. Warunki są tragiczne. Paderborn i firmę Agro Visbek omijajcie z daleka. Banda (usunięte przez administratora)!!!!!

Wgip
@pracownica

Pracownica-piszesz glupoty.Napisz jaka tam rotacja ludzi i ile zarabiają za cholernie ciezka prace.W tej firmie. nie ma czegoś takiego jak urlop.Gdybym opisal wszystko to nikt nigdy by nie przyjechal juz do Paderborn.

@Wgip

Nie pisze głupot tylko tak jak mam.w paderborn nie ma tylko jednego zakładu w ktorym pracuje sie z Bydgoszczy więc nie wiem może i masz źle ale nie pisz że ja piszę głupoty skoro ja i urlop mam i wypłaty na czas.A swoją drogą skoro Ci tak źle to czemu tam siedzisz,bo w poście nie napisane ze zrezygnowales z pracy tam...Skoro tam pracowałeś to wiesz że i dotacja jest i stali pracownicy też są.Pozwól każdemu wyrażać swoją opinię. ...

Człowiek z Górnego Śląska
@pracownica

Siemanko pracujesz przy napojach w Paderborn???? Powiedz mi jak tam jest bo ,jak czytam te wszystkie opinie na temat tej firmy to coraz bardziej zaczynam wątpić że wyjadę tam pracować

@Wgip

Jest naprawę ok

@Człowiek z Górnego Śląska

Jest naprawdę ok

Lolek213
@Człowiek z Górnego Śląska

Byłem na napojach i cholernie mało zarobisz

Nie polecam

Nie polecam firmy agro visbex oplakane warunki we wlasnym zakresie trzeba mieć pralke nie ma wyplat na czas mieszkania 2 pokojowe z bułgarem dzielilem pokoj to jakis (usunięte przez administratora) był latał na skargi.1 i ostatni raz 900 euro na kocherei to malo jak na niemcy.

Feliks

Przecież pracownicy sami robią sobie takie warunki. Firma organizuje mieszkanie i tyle w temacie.

Agro-Visbek Bydgoszcz prowadziła rekrutację na stanowisko Zakład Produkcyjny gwarantuje - Umowa o Pracę. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
kosa12345679387373

Pracowałem przez wiele biur i mieszkałem w wielu firmowych mieszkaniach ale taki warunków jeszcze nigdy nie widziałem Melina totalna nie życzę nikomu aby tam mieszkał

Maja

@pracownica Rozwiń, proszę, swoją wypowiedź. Samo stwierdzenie "jest OK" niewiele mówi. Najcenniejsze są informacje zawierające konkrety. Napisz o warunkach pracy, o poziomie wynagrodzeń, o atmosferze.

Czarek

Jak się współpracuje z firmą? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Człowiek z Górnego Śląska

Witam chciałem się dowiedzieć czy to wszystko co piszecie jest prawdą bo mój kuzyn pracuje na napojach w Paderborn i sobie chwali pracę też chce mnie ściągnąć do Niemiec ale jak czytam te wasze opinie to coraz bardziej się zastanawiam czy wyjechać

Dariusz

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma!!!

Tomek 34

Co do osób , którze odpowiadają za ludzi, organizacje i miejsce gdzie i na jaką zmianę trafimy to jest dopiero dno. Trio :pan Bruno ma gdzieś wszystko, a przypomnę że jest głównym brygadzistą w całym Paderborn. Drugi pan mówią na niego kitek, to ciężko chory alkoholik, już od rana pije i w takim stanie jeździ z ludzmi meldować ich na tych spelunach. I ostatni z panów Maciej -Najbardziej fałszywy typ w Paderborn. Takie cuda obiecuje że masakra. Ciekawe czy Żona jak to się chwalił Policjantka wie że w Niemczech prowadzi drugie życie... Tak tak życie z przyjaciółką ;-)

rigl

Pracował ktoś przy sokach i może coś więcej powiedzieć?

Tomek34
@rigl

Proszę nie podejmować pracy przez to pseudo biuro. Byłem przy skokach. Zarobki +warunki =dramat!!!

Przyszly pracownik
@Tomek34

Asz taka lipa jest tam przy tych sokach bo chcem jechac i zaczynam watpic jak patrze na te opinie

DAN

Czy warunki placowe porawi się w tej firmie mam okazję wyjechać więc się zastanawiam?

Marian

Omijajcie ta firme z daleka szczerze radze

UWAGA

Niech nikt nie jedzie do zadnej pracy nie placa Zus zadne swiadczenia dostalem wezwanie do Sadu

bobas
@UWAGA

potwierdzam również otrzymałem powiadomienie z sądu o rozprawie kolosalne zadłużenie

pracownica

Do dwpx wypraszam sobie bo bo jestem poczciwa kobieta po 50 r.ż a nie żadną desperatka! !!przepracowałam w kraju równe 25lat ale jak skończy się przysłowiową 50 to w Polsce jest się jakby druga kategoria, a jeszcze jak ktoś nie ma prawo jazdy to wogole jest wykluczony na rynku pracy.chciałam pracować ale nie miałam jak w Polsce,wyjechalam 2lata temu i pracuje w Niemczech, nie z desperacji ale z przyjemnością bo lubię to co robię,jestem doceniona w tym wieku i spokojnie jeszcze sobie odkładam.

BB

TA FIRMA W OGOLE NIE POWINNA ISTNIEC BO TO SA OSZUSCI CHOLERNI MOWILI ZE BEDZIE SIE ZARABIAC DO 1250 EURO LUB 1300 EURO A W OGOLE NIEBYLO TYLE ZA MIESIAC TYLKO ZA MIESIAC BYLO ZALEDWIE 650 EURO DO 700 EURO TO SA OSZUSCI PROSZE NIE POLECAM TEJ FIRMY ZA MIESIAC MIESZKANIA POTRACAJA 240 EURO TO SA MIESZKANIA W KONTYNERACH W TYM BUDYNKU SA MYSZY I SZCZURY AZ STRACH TAM MIESZKAC TO NIE SA WARUNKI MIESZKALNE W TOALETACH MESKICH JEST PO PROSTU SYF CHOLERNY I PO PROSTU ZOSTALEM OSZUKANY WYPLATA PIENIEZNA ZA MALO DOSTALEM WYPLATY W EURO ZA MIESIAC PRACY

zuza

@Bywalec. W jakiej branży lub mieście pracowałeś, proszę o odpowiedzi bo nie chce się naciąć wyjeżdżając.

majko

@pracownica wszystko z Twojej perspektywy wygląda inaczej, bo Ty chciałaś i się starałaś. Ja zawsze powtarzam, że zamiast narzekać na wszystko w okół warto zacząć zmiany od siebie. Przecież dobry pracownik to wartość dla naprawdę każdego pracodawcy...

dwbx
@majko

desperaci zawsze w cenie....

pracownica

Dodam że pierwszej młodości nie jestem i pierwszy tydzień dwa lekkie nie byly-zanim się nie wdrozylam co gdzie,z czym i kiedy szybko załapałam bo...Bardzo chciałam pracować! !!i być gdzieś doceniona w moim wieku,bo tu w kraju to niemożliwe. Nie chce żeby ktoś mnie niesłusznie atakowali tematu rzeźni nie znam więc się nie wypowiadam Ale tu w Paderborn jest ok.a co do biura w Bydgoszczy to zawsze mieli czas żeby odpowiedzieć na pytania i dalej służą pomocą gdy się czegoś nie wie.

dec

Pracowalem w tej firmie ok 3 lat,,, Bak szacunku do ludzi ,mala placa za tak ciezka prace. DAJCIE SOBIE SPOKUJ LUDZIE!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Visbek Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Visbek Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Agro-Visbek Bydgoszcz