Opinie o Projekt Prymus w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Projekt Prymus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Projekt Prymus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projekt Prymus w Biała Podlaska

Miszel Nowy wpis

@akros a opiszesz dokładniej jak ta praca wygląda?

akros Nowy wpis

Sama opcja pracy w tej firmie jest ciekawa, ale trzeba być cierpliwym, ponieważ nie planują masowych zwolnień

romano Nowy wpis

@ester mi sie dokłądnie tak samo wydaje. Nie sądzę, żeby w firmie działo się coś ciekwego i nastąpiły zmiany od czasu oststniej wypowiedzi, więc sam widzisz jak to działa. Poza tym zastnawiam się jeszcze nad jednym faktem - jak to wygląda jeśli chodzi o zatrudnienie samo u nich? Teraz to jeszcze są rekrutacje czy nie?

ester Nowy wpis

Może faktycznie te negatywne opinie, nie były prawdziwe, skoro do tego czasu nie pojawiła się żadna nowa, najwyraźniej ktoś urażony lub konkurencja pisała takie brednie. Napiszcie proszę, czy obecnie warto zgłaszać się do Projekt Prymus, czy firma nadal działa stabilnie? Jak wyglądają tutaj w ogóle rozmowy rekrutacyjne?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Projekt Prymus? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Biała Podlaska
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Biała Podlaska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Nie zgodzę się jeśli chodzi o to że firma prymus oszukuje ludzi. Jestem w niej od Ponad roku i nigdy nie zdarzyło się żeby ktoś był oszukany.

kimbo

ktoś pisał, że ich strona nie istnieje. Jednak owszem strona normalnie działa choć nie jestem pewny czy to ta sama firma użytkuje te domene

Porada d

Pracodawca niewypłacający pracownikowi wynagrodzenia za prace pamiętać powinien o artykule 282 Kodeksu pracy, który przewiduje sankcję za naruszenie przez pracodawcę obowiązków wynikających z przepisów Kodeksu pracy. Zgodnie, bowiem z art. 282 KP § 1. Kto, wbrew obowiązkowi: 1) nie wypłaca w ustalonym terminie wynagrodzenia za pracę lub innego świadczenia przysługującego pracownikowi albo uprawnionemu do tego świadczenia członkowi rodziny pracownika, wysokość tego wynagrodzenia lub świadczenia bezpodstawnie obniża albo dokonuje bezpodstawnych potrąceń, podlega karze grzywny od 1 000 zł do 30 000 zł.

Porada c

pracownik na podstawie art. 13 KP ma prawo do wynagrodzenia, stąd też zakazana jest praca bez wynagrodzenia

Porada a

Pracodawca jest obowiązany wypłacić wynagrodzenie w miejscu, terminie i czasie określonym w regulaminie pracy lub w innych przepisach prawa pracy.[ Art. 86 1. KP]

flexi

a moze zanim kogos okradniesz zastanow sie ! to co jest pisane na tym forum jest niepodwazalna prawda, a jest pisane zeby nie dochodzilo juz do takich rzeczy

Porada 4

Zanim kogoś obrazisz zastanów się!

Porada 2

Zgodnie z art. 24 ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie.

Porada 1

Zgodnie z art. 23 Kodeksu cywilnego dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska – pozostają pod ochroną prawa cywilnego.

ka

To Ja\" ale co trzeba pisać na tego emaila?

kkk

Dobre!A jakie prawdziwe!

koziol

o cholera, moja znajoma u niego pracuje! Jutro musze sie z nia sontaktowac i powiedziec jej co tu wyczytalem! Czy to co poszecie to prawda? Znajoma tak sie cieszyla z tej pracy!

Mama

nie ma już strony projektprymus.pl....o co w tym chodzi?

Witaj kaki i jo Jeśli masz jakieś reklamacje to napisz maila na biuro@projektprymus.pl. Jeśli masz zamiar narzekać to pisz dalej.

xxx

To niech firma ogłosi upadłość :) jeśli ją na to stać :D :D :D

HJHJH

FIRMA JEST BANKRUTEM A TY CHCESZ ZALEGŁE PIENIADZE? :-) DO ROBOTY SIĘ WEŹ I ZNAJDŹ NOWĄ PRACĘ A NIE MARNUJESZ CZAS I PIENIĄDZE NA TOPIENIE STATKU KTÓRY JUŻ JEST POD WODĄ.

Zostaw merytoryczną opinię o Projekt Prymus - Biała Podlaska

Projekt Prymus