GLS Poland

Legnica

Opinie o GLS Poland

adik 2009-09-10 18:52
oszusci umawiaja sie z ludzmi a robia zupelnie co innego
Nowak 2012-09-11 16:37
Całkowicie sie zgadzam ! Banda oszustów, kurier miał przyjechac w poniedziałek odebrac ode mnie paczka ale jak to oznajmił \'PRZEOCZYŁ JĄ\' GLS Legnica to żart a nie firma kurierska !
w o c 2015-05-17 14:40
Straszne oszustwo ta firma i brak wlasciwych ludzi kurierzy daja przesyłki nie wlasciwy osoba masakra i w dodatku ,,, az szoda slow oszusci i nic wiecej!!!!!!!
vhn 2016-04-21 19:12
ja też @ośka. Pierwsze słysze o takiej firmie kurierskiej
Jel 2016-10-25 18:13
Nie POLECAM kurier wulgarny i brak chęci doręczenia paczki prosiłem aby poczekał 10 minut nie ma czasu, ok podjadę po paczkę nie wie gdzie jedzie co to jest kpina oni dla nas czy my dla nich kto tu komu płaci. Mamy płacić i płaszczyk się przed wulgarny nastolatkiem.
Czarny 2017-01-27 02:35
Witam jak dostać się do GLS na kuriera, są przyjecia do pracy ? Pozdrawiam
Edward 2017-03-02 18:25
Beznadziejna firma nie jest w stanie dostarczyć przesyłki na czas, kurier ordynarny i mający złe podejście do pracy.
nik 2017-07-12 17:34
Brak kontaktu z kurierem, brak możliwości zmiany godzin dostawy, obsługa w ParcelShop już chyba nie może wysłuchiwać skarg bo tez niemiła.
Oki 2017-09-28 21:25
Hej mam pytanie chciałbym zatrudnić się w tej firmie powiedziano mi że zarobki nie spadają niżej niż 2500 na rękę :) to prawda ? Jak wyglądają realia tej firmy :)
Zostaw swoją opinię o GLS Poland - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLS Poland