Opinie o GLS Poland w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GLS Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie GLS Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLS Poland w Legnica

Bleki Nowy wpis

Firma nie rzetelna ,przesyłka szła 5 dni i w dodatku pisali ze nie została odebrana ,gdzie klient był ze mną w stałym kontakcie, nie polecam

Przesyłka Nowy wpis

Firma do D.... z legnicy ni pozwalają sprawdzić przesyłki co otrzymałę dopiero po zapłacie

Hanna Nowy wpis

Parę lat temu negatywnie ocenialiście tę firmę - że kurierzy nie dostarczali przesyłek, a na infolinie nie można było się dodzwonić. Czy sytuacja się zmieniła i obecnie macie o nich lepsze zdanie?

Paweł Nowy wpis

Stawki są adekwatne do obowiązków ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie GLS Poland? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zbigniew T

Odradzam korzystanie z ich usług. Przesyłka wydana do dostarczenia i za każdym razem kurier nie miał czasu jej dostarczyć ( adresat był w domu).Kontakt telefoniczny zerowy (wyłączony telefon) a po otrzymaniu innego nr z infolinii kurier mówi że będzie za godzinę i oczywiście nie przyjeżdża.TO ŻART BY MANAGER TOLEROWAŁ TAKIE PRAKTYKI KURIERÓW CHYBA ŻE TO W GLS JEST NORMĄ.

dowcipniś

Jeśli kurierzy nie są dobrzy to trzeba swoje paczki brać na plecki!!!

Barakuda
@dowcipniś

Najlepiej w zęby dać że za kogoś podpisują się

Castiel

Nawet na jedną gwiazdkę nie zasługują . Paczka miała dojść 17.06 niestety nie było mnie w domu a kurier nie liczył zadzwonić , więc myślałem ze podejmą się próby dostarczenia w następnym dniu. Po powrocie do domu z pracy o 22:00 ujrzałem stwierdzenie z odmówiłem odbiory paczki . Zadzwoniłem na infolinie i na magazyn w dniu następnym z rana by wyjaśnić sprawę , magazyn zapewnił mnie ze paczka zostanie doręczona 19.06 po czym jak wróciłem z pracy dnia 18.06 22:00 wchodząc na śledzenie paczki ujrzałem informacje paczka została zwrócona do nadawcy .. o godzinie 15:02 a o 10 rano było ustalone z magazynem ze wyślą mi 19.06 .... Firma kłamliwa , kurierzy księżniczki decydujące za odbiorce ... Nie polecam . trzymajcie się od nich z daleka !!!

Aloyz

Nie wiem jak czują się nadawcy, ale dla odbiorcy ta firma to jakiś dramat. Rano otrzymałem sms, że kurier wiezie paczkę. Czekam jak idiota cały dzień, a przed 17 kolejna wiadomość, że przesyłka dostarczona do punktu - i zapierdzielaj człowieku przez całe miasto bo pan kurier nie dał rady (DPD jakoś radę daje). Kontakt z infolinią to jakaś kpina - po 25 minutach oczekiwania odpuściłem. Napisałem reklamację, odpisał mi lokalny (wrocławski) oddział, że ponowią próbę dostarczenia i żeby napisać kiedy kurier ma przyjechać. Napisałem, znów kilka godzin oczekiwania na marne. Ja nie wiem kto tym zarządza, ale to jakaś zwyczajna kpina i szopka jest. Szczerze sugeruję omijać GLS jak najszerszym łukiem. Moje sugestie dla GLS Poland: Moje sugestie dla GLS Poland to zamknąć tą niby firmę kurierską

BRAWO

BRAK kontaktu na infolinii Tam nikt nie pracuje 6 x po 10minut oczekiwania brak podniesionej słuchawki; BRAWO GLS !!!!

Janusz

Beznadziejna firma , oszukują klientów ,że niby byli ale nie zastali adresata co jest niezgodne z prawdą.

coelka
@Janusz

dokładnie tak robia a koledzy na magazynie po znajomośći nie wypuszczaja towaru poraz drugi, znaja sie i maja swoje układy, pracowac im sie nie chce tylko kase brac.

coelka

Kurier kłamie , w Wałbrzychu powiedziął ,ze był nie było go a później wywwiózł paczke do Legnicy. Uwazajcie na tę firme i jak jest wybór kilka mozliwosci to bierzcie co innego juz poczta polska jest lepsza i mozna spokojnie odebrac przez 7 albo 14 dni. Moje sugestie dla GLS Poland: zeby kontrolowali kurierów i nie zatrudniali kłamców i obsługa magazynu tez mogła by byc bardziej profesjonalna Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: kurier nie miły, kłamie pan na magazynie go broni a wygadał sie neichcacy ,ze sie znaja mowiac ja uwazam ,ze to bardzo dobry kurier czyli nie obcy i tak załatwił sprawe zeby koledze było wygodnie

Yahoo

Banda oszustów. Kurier zostawia przesylki na busie mowiac ze nie zdążył rozwiesc po czym czas oczekiwania na paczke wydluza sie o kilka dni.

NIE DOSTARCZAJĄ PRZESYŁEK, MIMO INFORMACJI O DOSTARCZENIU!!!!!!!!!

Żenada beznadziejna firma pozdrowienia dla kuriera z kierunku Ścinawa nie trafi tylko na mnie

Luki

Paczka nie dociera na podany adres pomimo poprawnego adresu na paczce i w śledzeniu przesyłki paczka trafia do kogoś innego 300km dalej od mojego domu!!!!!!!!

Oki

Hej mam pytanie chciałbym zatrudnić się w tej firmie powiedziano mi że zarobki nie spadają niżej niż 2500 na rękę :) to prawda ? Jak wyglądają realia tej firmy :)

nik

Brak kontaktu z kurierem, brak możliwości zmiany godzin dostawy, obsługa w ParcelShop już chyba nie może wysłuchiwać skarg bo tez niemiła.

Edward

Beznadziejna firma nie jest w stanie dostarczyć przesyłki na czas, kurier ordynarny i mający złe podejście do pracy.

Czarny

Witam jak dostać się do GLS na kuriera, są przyjecia do pracy ? Pozdrawiam

Jel

Nie POLECAM kurier wulgarny i brak chęci doręczenia paczki prosiłem aby poczekał 10 minut nie ma czasu, ok podjadę po paczkę nie wie gdzie jedzie co to jest kpina oni dla nas czy my dla nich kto tu komu płaci. Mamy płacić i płaszczyk się przed wulgarny nastolatkiem.

Zostaw merytoryczną opinię o GLS Poland - Legnica

• Jak się pracuje w GLS Poland?

Zobacz opinie na temat firmy GLS Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLS Poland?

GLS Poland