Opinie o Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn w Radom

Asia Nowy wpis

Jakiego docenienia za wyniki może oczekiwać sam handlowiec? Jeszcze ze dwa lata temu pisano tu o tym, że Pracodawca docenia swoich pracowników, interesuje mnie zakres tego stwierdzenia, zwłaszcza ze gdy z rok temu wystawiali ofertę to nie podali widełek płacowych. Opisze ktoś wiec warunki? czy będą szukać kogoś na dział w tym roku?

Paweł Nowy wpis
@Asia

Drogi bocie :) Nasza firma jest tak wyjątkowa, że nie potrzebuje żadnego handlowca aby móc się stale rozwijać. Nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko handlowca. Pozdrawiam

@Paweł

Witam, ja to aż z ciekawości sprawdziłem i faktycznie na takim portalu jest oferta zatytułowana „Handlowiec” od firmy. Tylko jedna osoba pełni tę funkcję czy jednak stanowisko zostało zredukowane?

Administrator Nowy wpis

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn jako Kasjer. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

księżniczka z złotego pociągu

ludzie piszecie głupoty jak nie z tego świata. Jak szanujesz tak masz. Jeśli starasz się i przełożony to widzi zawsze jesteś doceniony . Dyrektor i Prezes naprawdę w porządku jak normalni ludzie tylko trzeba umieć rozmawiać.

Paweł Czupryn

Niestety poziom niektórych wpisów świadczy o tym, że nie wszyscy pracownicy powinni być traktowani poważnie. Niejednokrotnie proszę aby zgłaszano mi jakiekolwiek problemy związane z firmą. Jednocześnie zachęcam do zgłaszania pomysłów, które mogą poprawić atmosferę lub np. bezpieczeństwo w pracy. Szkoda, że niektórym odwagi starczy jedynie na anonimowe wpisy na wątpliwym poziomie na portalu dla frustratów. Szanuję te osoby, które na spotkaniach zgłaszają swoje uwagi i sugestie, taki głos zawsze zostanie wysłuchany i poddany analizie. Na żółć w internecie nie będę nigdy reagował. Pracownikom obrażającym inne osoby przypominam, że anonimowość w internecie kończy się tam gdzie zaczynają się odpowiednie środki finansowe firmy, która chce wyciągnąć konsekwencje za niepożądane działania. Pozdrawiam rozsądnych.

Kamila
@Paweł Czupryn

Czy takie pomysły są faktycznie wdrażane? Mógłby Pan podać jakiś przykład? Przypuszczam że nie każdy pracownik ma odwagę aby przedstawić osobiście swoje propozycje, może warto wprowadzić jakąś formę anonimową np. ankietę?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlowych w firmie Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
My

W imieniu całej załogi chcieliśmy przeprosić kierownika, mianowicie Mateusza Z. Za małe niejasności... to jest jedyna osoba która nadaje się na stanowisko kierownicze moze i jest wymagający ale za to uczciwy, takich ludzi tam trzeba... pozdrawiam

Zofia
@My

Czemu przepraszacie tutaj, a nie osobiście? Ktoś wam może kazał tak napisać?

My
@Zofia

Osobiście tez było, trzeba wiedzieć co sie dzieje na zakładzie A nie czytać w internecie, nie pozdrawiam

Aaaa
@Zofia

Co to Panią obchodzi!!! proszę sie zajac własną praca i życiem

Elżbieta
@Aaaa

No jednak chyba może trochę obchodzić, skoro ktoś z premedytacją pisze takie rzeczy na publicznym forum? Bez powodu by tego nie pisali, a jeżeli przeprosiny odbyły się też osobiście, no to jeśli są też upubliczniane to raczej ludzie docelowo chyba mają prawo się zainteresować o co tak naprawdę chodzi? A zwłaszcza potencjalni kandydaci. ;)

Karol

Solidna firma z porządnym podejściem do pracownika. Fajna atmosfera, bez śmieciowych umów, pieniądze zawsze na czas. Nie mam zastrzeżeń.

pozdro z Techmatiku
@Karol

Z tobą to Tyroz bedzie łobota zrubiona. Typowy Janusz z Odec.... Powodzenia.... Nie Polecam narwaniec z wiedzą włożona dzięki rodzinie

Jerzy
@pozdro z Techmatiku

Chciałem się tam do roboty dostać, ale czy warto? Szanują ludzi?

Agata
@Karol

Czyli umowa o pracę? Na jaki okres czasu ?

Pan Michał dyrektor wgl nie szanuje ludzi nie polecam.

Biuro

Kadra zarządzająca składa się z kompetentnych i profesjonalnych ludzi, którzy są obdarzeni zaufaniem Właściciela. Jeżeli jednak według Pana opinii doszło do naruszeń ze strony któregokolwiek z pracowników, prosimy o bezpośredni kontakt z Właścicielem lub biurem w niniejszej sprawie. Dołożymy wszelkich starań aby wyjaśnić sytuację, która mogła wpłynąć na Pana opinię. Nr telefonu do biura: 667 369 005 e mail: biuro@zbkradom.pl

Agata

Niby co takiego robi, że twierdzisz, że nie szanuje ludzi? Rozwiń...

NIE MOWI DZIEN i DOBRY
@Agata

Dowidzenia tyz nie mówi. W ogóle nie mówi tylko się sepleni. Czasem przemówi.. DAWNO MIAŁO BYC ZROBIONE, NIE MA CO SIE PIER.. naumiał się brzeszczot w elektro...Jak jesteś byłym pracownikiem to nie wiesz??

Maciunio z kresów nie znanych

Mądry pan przy władzy zasiadł. Nie znać asortymentu nikt nie wymagał...ale to taka słaba pała co mało robi i dużo gada.... Z rysunkiem technicznym on nie szalał THE BEST...panie siedź pan z drugim mądrym w tym biurowym raju. Nie ośmieszaj stanowiska ...bo pokazujesz że każdy może być dyrektorem w tej firmie. CAŁA HALA Z CIEBIE WALI I JUZ WIEMY ...TECHMATIK TEŻ NIE CHWALIŁ.

Wszystko ladnie

Wszystko ładnie tylko Ci brygadzisci co walą z (usunięte przez administratora) żeby dyrektorzyna był zadowolony i jak najgłębiej mu wejść w (usunięte przez administratora) Kierownicy nie wszyscy ale większość to ciężkie pały nie pozdrawiam Zawsze Brak Kasy

@Wszystko ladnie

Cieszy mnie, że wszystko ładnie :) Brygadziści znają swoją odpowiedzialność więc naturalnym jest że informują o nieprawidłowościach. Kwestie personalne są wiecznym problemem w ogólnych kontaktach międzyludzkich, problemy zgłaszane osobiście są omawiane i rozwiązywane bezpośrednio z zainteresowanymi. Ciężko rozwiązywać problemy na podstawie anonimowych wpisów w internecie. Nie rozumiem tylko gdzie i komu brakuje kasy :) Wszystko w firmie jest wypłacane na bieżąco z miesiąca na miesiąc włącznie z wyliczanymi nadgodzinami i umówionymi premiami. Pozdrawiam

Jestem byłym pracownikiem firmy. Firma jest solidna, godna polecenia. Bardzo miło wspominam współpracę z szefostwem. Wypłaty zawsze na czas, stawki bardzo dobre. Firma przykuwa dużo uwagi do kwestii bezpieczeństwa pracowników, co jest bardzo istotne.

noga
@Andrzej

'Andrzej " ty chyba nie w tej firmie pracowałeś. to co piszesz o bezpieczeństwie to kompletne bzdury!!!

Edyta
@noga

Pamiętaj, że każdy może mieć inne doświadczenia - nawet jeśli chodzi o tego samego pracodawcę. Z tego co zrozumiałam - masz chyba jakieś wątpliwości co do tego, że Zakład Budownictwa Kolejowego Radom przykuwa dużo uwagi do kwestii bezpieczeństwa pracowników. A mógłbyś rozwinąć ten temat? Chodzi o jakieś szczegóły.

Czy zdarzają się nadgodziny w Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn?

ZBK Radom

Nadgodziny występują w brygadach sieciowych. Wypłacane są na bieżąco.

Czy zakład zmienił coś przez wirusa?

Wirus pokonany
@Kasia

Tak opracowalismy szczepionkę, na dniach opublikujemy dokumentację oraz przystąpimy do szczepień.....

@Wirus pokonany

Najbardziej pozytywny komentarz na tym forum :D Pozdrawiam

okrutny

Napiszcie jaka jest stawka na kierowce operatora/i montera to trzy różne stanowiska ale już to pominę w komentarzu z 12zł na godzinę netto płacą.Następne pytanie jest takie czy płacą delegacje jak ktoś pracuje 2 tygodnie poza domem. Następne pytanie po ile godzin trzeba orać dziennie i czy pracują w niedziele jak są w delegacji jak tak to czy płacą nadgodziny jak pracują ponad 8 godzin dziennie należy się dwie przerwy i tu stawiam kropkę bo było tu więcej pytań.Pozdrawiam kumatych

@okrutny

Ciekawe podejście żeby o takie informacje wypytywać na forach internetowych gdzie raczej trudno o wyczerpującą zgodną z prawdą odpowiedź co jest domeną internetu a szczególnie gowork :) czyli portalu dla sfrustrowanych byłych pracowników. Biuro jest otwarte codziennie w godzinach 8-16. Ewentualnie zapraszamy do kontaktu droga telefoniczna bądź mailową. Dane kontaktowe na naszej stronie internetowej. Życzę wszystkim zdrowia i zdrowego rozsądku. Pozdrawiam

1982

Może ktoś powie jak wygląda praca w tym zakładzie ile zmian, atmosfera i jakie zarobki wiem że szukają operatorów z uprawnieniami na wózki widłowe i suwnice które posiadam. Czy można liczyć na premię i jak płacą za nadgodziny

@1982

Człowieku daj sobie spokój z pracą u nich, dyrektorzyna wymyśla sam nie wie co nie szanują ludzi

Zwarszawiakansradomiaka

Proszę sprecyzować który to dział czy to produkcja czy sieć trakcyjna

Brygadzista

Witam . Jestem byłym pracownikiem tej Firmy , Pracodawca pozwala nierobówi (kierownikowi) na złe traktowanie pracowników . Robia wszystko żeby nie było atmosfery w pracy mieszają ludzi, a od brygadzistów donoszenia do nich .(usunięte przez administratora)Jego zadaniem jest siedzenie w ciepłym biurze i zwalnianie niewygodnych osób . Jest tak pewnym siebie człowiekiem ,że wymyśla bajki do szefa . I Jego gadanie do pracownikow ze za pieniądze, ktore zarabiaja on by tu nie pracował.(usunięte przez administratora) Jeśli jesteś pracowita osobą i masz chęć rozwijania się to żadnej Kariery w tej Firmie nie osiągniesz !

Ojoj
@Brygadzista

Chyba nadal pracujesz w tej firmie. Ale nie masz odwagi powiedzieć. Bo się boisz. W szatni jedna osoba gada podobne rzeczy. Ściany mają uszy ????a z tego co kojarzę kierownik mówił trochę inaczej o płacach ale niech będzie po twojemu. Powiedz kto został zwolniony w tej firmę. Każdy kierownik nie robi nic to po co to piszesz, dowiedziałeś się dopiero?? praca spoko trzeba swoje robić kasa na czas Da Się Dogadać z szefem i z kierownikiem też mimo że wkurza jak każdy kierownik...

Haha
@Ojoj

Oo proszę bardzo jakiś przekupiony kolega się wtrąca. Trzeba uważać co się mówi bo od razu wszyscy będą wiedzieć. Przejrzyj na oczy człowieku Ty też uważaj bo zrobisz coś źle i będzie na Ciebie a kierownik będzie czysty.

Ryszard

Czasami najlepsi popełniają błędy ,ale firma jest z tych dobrych, więc warto pracować .

Znasz mni3

Witam. Chciałbym się wypowiedź na temat tej firmy. Jestem byłym pracownikiem i wiem dużo o tej firmie. Ogólnie do pracodawcy nie można mieć zażaleń bo stara się zapewnić dużo. Ale za to kierownik to jak dziecko we mgle nic nie wiem, nie wie co się dzieje na zakładzie czy towar jest czy jest zrobione jego interesują tylko kamery i alkomat, nie potrafi nawet zamówić masek bo twierdzi że on nie jest od tego to od czego jest ?? I chciałbym tutaj powiedz że oglądanie ludzi to jest mobing, kamery powinny służyć jak zdarzy się jakiś wypadek a nie oglądać hobbistycznie jak natflixa. Proszę znając sobie inne hobby ;) pozdrawiam chłopaków trzymajcie się i nie dawajcie się ^^

XXX

W kraju panuje koronawirus a kierownik w ZBK nie może załatwić płynu dezynfekującego .Od czego On jest od oglądania całymi dniami kamer wraz z żoną . Jak sie zarazimy to dopiero ktoś załatwi środki dezynfekujące. Żono kierownika Ty nie masz nic innego do roboty?

@XXX

Pracodawca jest odpowiedzialny za środki bezpieczeństwa na miejscu pracy. Działania mające za zadanie zakupienia płynu dezynfekujacego były podjęte niezwłocznie po ogłoszeniu przez rząd Stanu Epidemicznego. Do dnia dzisiejszego jest ogromny problem z uzyskaniem tego typu specyfików. Nie jest Pana sprawą życie prywatne kierownika. Jeśli czuje się Pan zagrożony to zgodnie z tym co mówiłem na organizowanych przeze mnie spotkaniach z pracownikami mógł Pan skorzystać z urlopu lub zwolnienia. Żel antybakteryjny został umiejscowiony w takim miejscu że możliwym jest korzystanie z niego w każdym dowolnym momencie. Dlaczego nie zgłaszał Pan swoich uwag podczas spotkań albo osobiście? Milczac na spotkaniach a następnie opisywanie sytuacji dodatkowo w tak nieelegancki sposób na portalach internetowych jest bynajmniej niepoważne. Podkreślam to co często staram się przekazac, jeśli pracownik nie jest usatysfakcjonowany z warunków pracy które jestem w stanie zagwarantować, proszę podjąć działania mające na celu zmianę Pracodawcy na takiego który będzie w stanie sprostać Pana oczekiwaniom. Konstruktywnej i otwartej krytyki zawsze jestem w stanie wysłuchać i wejść w polemikę . Do wpisow na portalach internetowych ciężko się odnieść ponieważ piszą to osoby, które nie mają na tyle odwagi żeby podpisać się pod swoimi wypowiedziami. Życzę zdrowia.

xx

Płyn dezynfekujący już mamy .Tylko dlaczego nie w szatni a na hali . Co mamy kamery odkażać ? Żeby " kierownik " M nie zaraził się oglądając kamery.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn - Radom

• Jak się pracuje w Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn

Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn