GeoBud T.b.m

Żory

Opinie o GeoBud T.b.m

geo-bud 2010-02-07 23:11:11
Jest to solidna firma.Ludzie którzy tam pracują są bardzo pracowici i dokładni,a także bardzo mili.Bardzo chwale sobie tą firmę i nie można nic za żucic taj firmie.
marcin k.emigrator na mazowsze 2010-02-26 21:02:52
pracowałem w tej firmie prawie 10 lat,bardzo wiele jej zawdzieczam,genaralnie to tam sie ukierunkowłem zawowodowo(operator sprzetu ciężkiego),firma z tradycjami,profesjonalna,umiejętnie zarządzana,uczciwa,pozdrawiam wszystkich chłopaków oraz biuro i p.prezesów
poszkodowany przez geo-bud 2010-05-19 10:15:40
Nie słuchajcie tych pochlebstw bo jest to bardzo nieuczciwa firma, pozostawiają po sobie szkody w budynkach sąsiadujących z placami budowy, koszty naprawy trzeba kryć na własny koszt bo wygranie odszkodowania z tą firmą graniczy z cudem, mają w nosie efekty liczą się zyski. NIGDY W ŻYCIU NIKOMU NIE POLECIŁBYM TEJ FIRMY!!!
Obiektywny 2014-03-29 22:54:38
RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĘ FIRMĘ I NIE ROBIĆ Z NIMI ŻADNYCH INTERESÓW....ICH ROBOTNICY OD ŁOPATY, TO CHYBA NAWET PODSTAWÒWEK NIE POKOŃCZYLI NAWET DO KOPANIA ROWÒW SIĘ NIE NADAJĄ!!!
stach 2014-08-26 21:38:44
Warunki proponowane przez tę firmę to jakiś żart: 10 zł brutto (!!!) na godz., do tego na umowę zlecenie. Na takich warunkach to pracują u nas Ukraińcy...
m 2016-05-20 23:13:11
chyba nie jesteś w stanie przewidzieć przyszłości.. lepiej życzyć im powodzenia, w sensie pracownikom :)
Zostaw swoją opinię o GeoBud T.b.m - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GeoBud T.b.m