Opinie o Tolos S.C w Żory

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tolos S.C. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tolos S.C na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tolos S.C w Żory

AntyTOLOS

Nie wiem komu tam dobrze jest w tej firmie, ludzi tam mają za nic, częste wyzwanie od strony kierownictwa jak i szefostwa,zastraszanie ludzi głównie przez szefa Pawła,traktuje ludzi jak by Tolos był ostatnią firmą na ziemi.Nie ma mowy tutaj o jakiś zasadach pracy czy o prawie człowieka...Robisz w Tolosie to jesteś traktowany jak ich własność I nie masz prawa głosu.Brak możliwości rozwinięcia zawodowego,owszem musisz robić praktycznie wszystko bez papierów.Kierowcy często praca na telefon zero życia prywatnego.Tam nie ma czy możesz coś zrobić tam musisz albo wyzwa Cię od najgorszych I zaleIstraszanie zwolnieniem z pracy. NIE POLECAM TEJ FIRMY I RADZĘ JĄ OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM.

Baron

Pracowałem ciężko, ale uczciwie zarobiłem, dostałem lepszą ofertę pracy więc zmieniłem firmę. Wszyscy wiemy, że jak jesteś w delegacji, to żeby nie głupieć chcesz wypracować godziny - zresztą część ludzi pracowała w dekadach to wówczas tym bardziej kumulujesz ilość godzin.

MDPV

Zależy czy będziesz podwykonawcą czy pod Tolos. Każdy jest płacony inaczej, poza tym a też zależy co będziesz robił bo są jeszcze dodatkowo wypłaty akordowe.,

Niemiły

Pracowałem tam przez rok czasu, byłem spawaczem, do tego kierowcą, 340 godzin pracy w miesiącu to standard. Moja żonę to widziałem przez parę godzin z soboty na niedzielę, wiecznie wyjazdy. Ci co w (usunięte przez administratora) wchodzą szefostwo to mają ciuchy i auta, reszta ubiera się sama i starymi lupami jeżdżą. Totalnie powiem dno dla desperatow, nie polecam. I jeszcze jedno, załóż sobie działalność gospodarczą.

@Niemiły

Musiałeś popaść bo (usunięte przez administratora) Jak chcesz to robisz 340h Ale nikt cię do tego nie zmusza. Ja robię różnie,wyjazdy i na miejscu ale od swoich lat pracuje od poniedziałku do piątku.

Hej nie widzę ofert pracy ale i tak mam w planach podzwonić do firmy z pytaniem o prace. Mogę prosić aby ktoś mi dokładnie napisał jak wyglądają delegacje i gdzie najczęściej? Wtedy zapełniają nocleg czy faktycznie trzeba dojeżdżać do miejsca? Zdarzają się delegacje do mocno oddalonych miejsc od Żor?

AntyTOLOS

Niemiły

MDPV Nowy wpis
@Niemiły

Fabian
@Baron

Co z tym kumulowaniem godzin? Za wszystko płacili normalnie czy miałeś trochę do odbioru jako wolne? Jeśli chodzi o delegacje to diety ile wychodziły? Takie wyjazdy były opłacalne?

@Fabian

Wszystkie godziny pracy wypłacone. Dieta 45 zł.

@Fabian

Kumulacja ,nie zjeżdzasz na weekendy tylko co dziesięć dni więc masz więcej przerobione. Diety standard.

@MDPV

Cześć, a ktoś tutaj miał rację, że w miesiącu wychodzi 300 h roboczych? I że pracuje się na własnej działalności, a nie na umowie o pracę? Już nie wiem co mam brać na serio, a co nie, a chciałbym się przyjąć za spawacza. Kilka lat za granicą robiłem, tam zjazdy do kraju były co 3/4 miesiące, wiec 10 dni delegacji brzmi dobrze. A tak mniej więcej możesz zdradzić widełki? Lub czy firma płaci rynkowo czy konkurencyjnie tu w okolicy?

MDPV Nowy wpis

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tolos S.C? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tolos S.C?

Cześć, orientujecie się, jak często poszukiwani są pracownicy na stanowisko spawacza? Szukam pracy w tym zawodzie, a widzę, że pisano tutaj o tym wakacie... Jakie warunki trzeba spełniać, aby mieć szansę pracować na tym stanowisku? :)) Poza tym, na jakie zarobki można liczyć? Podacie widełki? :))

MDPV

Jeśli jesteś dobrym spawaczem to automatycznie spełniasz wszystkie warunki,a i wtedy będziesz doceniony przy stawce...

Katarzyna

Cześć, ktoś z was w firmie zajmuje się Inżynierią Lądową i opowie mi coś o pracy, warunkach, wymaganiach — aby dostać się do pracy? :) Zakładam, że informacje tutaj mogą już być nieaktualne, a fajnie byłoby się czegoś dowiedzieć, żeby nie wysyłać cv w ciemno. Gdzie w ogóle znajdę jakieś oferty? W internecie pustki:(

Wicek

Cięzka praca - konkret, dużo wyjazdów - prawda, zarobisz uczciwie, nie czekasz na wypłatę, dobra atmosfera. Diety masz wypłacone, noclegi opłacone, dojazd zapewniony, tylko trzeba się narobić.

Wojciech
@Wicek

A na czym polega sama praca? No i piszesz o dobrych zarobkach, możesz podać jakieś kwoty? Byłbym wdzięczny ;)

Samo zło
@Wojciech

Za dwa miesiące w miesiącu zarobsz 6000 oczywiście na delegacji praca od 6:00 do 17:00 płatna od 7:00 do 17:00 tak godzinka za friko dziennie plus do jazdy za friko czyli jak to podzielisz więcej zarobisz na produkcji produkcji chyba płacą 4000 za 160 godzin

Uwaga to ściema

Pracuję w tolos kilka 2 lat nie ma problemu z wypłatami ciężka fizyczna praca BHP jest trzeba pracować 2 miesiące w miesiącu około 300 godzin wyjazdy za darmo jaką pasażer jedziesz do Gdańska na przykład za darmo z powrotem wracasz też za darmo tracisz około 50 godzin miesięcznie a hotel Maximus za 50 zł plus dieta za 30 zł praca ciężka fizycznie chyba że jesteś operatorem Gosiu nie narobisz nie masz świąt niczego jesteś na zawołanie gonitwa gonitwa gonitwa jestem zmuszony pracować z tej firmy bo jestem obcokrajowcem myślałam że to wszystkim szef wszystkich szefów Piotr W a mój szef to tylko zwykłe słup nawet nie ma gdzie się poskarżyć że trzeba pracować nad siłę ale ci się coś nie podoba to mówią że mamy wyjeżdżać do Putina

Adelajda
@Uwaga to ściema

Firma masakra jakie tam bhp.oni i bhp tam jesteś (usunięte przez administratora) 300 godz na własnej działalności i do tego 70 godz w trasie nie płatne. Hotele najtańsze i swoje wyrzywienie ludzie zdaleka od takich firm

Hanna
@Adelajda

Nie przestrzegają BHP? W sensie chodzi tylko o ilość godzin, o czym piszesz? Czy jeszcze czegoś się nie stosują? Zarobki są chociaż zadowalające? Można z 6 tysięcy wyciągnąć, jak tyle godzin się pracuje?

Duży

A ja pracuje w porządnej firmie w niemczech. 10€ na rękę bez języka. Z językiem wiecej. Zjazdy co 11 dni na 3. Ogólnie poszukiwani operatorzy na jednonaczyniowe... Mogę podać namiary. Jestem z Mikołowa.

Czita

Daj namiary do siebie

IREK
@Duży

Podaj namiary z Leszczyny jestem.

Max
@Duży

Siema podaj numer do siebie

Tomas
@Duży

Witam czy jeszcze szukaja operatorow do firmy w której pracujesx

Op1

Witam, czy są przyjęcia na operatora palownic? Jakie mnw stawki? Wiem ze od metra jakoś ale jak to wychodzi miesięcznie. Jaka atmosfera w firmie? Dzieki.

A ja nie lubię pracować, ale bym pojeździł w delegacje.

dlugi

Ciężka praca, ale dobra płaca. Dużo sprzętu, mile widziani operatorzy sprzętu ciezkiego. Szef zakręcony na punkcie maszyn.

maksimus

Ciężka praca, dużo w rozjazdach, doceniane umiejętności i uprawnienia. Nie ma problemów z wypłatą, zawsze na czas, stawki normalne wyższe niż minimalna płaca. Na początku sprawdzają co umiesz na niższych stawkach lecz szybko zmieniają jak sprawdzą. Firma rzetelna, bez ściemy, szef konkretny. Pracowałem U nich 8 miesięcy, musiałem zmienić pracę ze względów osobisty za dużo poza domem.

tregeze

Polecam firmę, wypłaty zawsze na czas. Praca ciężka fizycznie, ale wynagrodzenia adekwatne.

Beata

Oj, to nie wiesz co robić na problem z panem z PIPu? jak przykładowo to osoba z wojewódzkiej inspekcji, to zgłaszasz do Warszawy. Opisujesz jasno sytuację.

100% prawdy
@Beata

Pochodzę z Ukrainy więc nie znam się na przepisach ale dziękuję bardzo za wyjaśnienie

Czyli jeśli zna się język niemiecki to ma się lepsza stawkę ?

Daria

Czy trzeba mieć ukończone kursy na koparkę ? Pracodawca czasami zapewnia taki kurs, jak to wyglada w tej firmie ?

nieznany@

Witam czy są obecnie jakiejś przyjęcia na koparki jednonaczyniowe???

Konrad

@Prosty Możesz dodać więcej informacji, dlaczego tak uważasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Tolos S.C - Żory

• Jak się pracuje w Tolos S.C?

Zobacz opinie na temat firmy Tolos S.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tolos S.C?

Tolos S.C
2.3/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Kleszczowska 28
    44-240 Żory