elas-pol

Wieczne nadgodziny...
d105 2014-11-21 21:28:29
masz racje a na dodatek wielki brat patrzy 24 h
franek 2015-01-22 12:01:39
Bardzo, bardzo nie przyjemny szef, nie ważne na co sie umówicie i tak zrobi co chce, bo żadnej umowy z nim nie podpiszesz, przynajmniej na początku. Zdecydowanie odradzam.
W111 2015-02-10 17:21:32
Tak, zdobycie jakiejkolwiek umowy to wielki sukces. Podejrzewam, że większość osób przyjmuje na zasadzie dwa tygodnie okresu próbnego (bez żadnej umowy) a potem dopiero rozmowa o finansach- i tak najniższa krajowa. Nie zgodzisz się na to- odchodzisz bez niczego, bo "uczyłeś" się u niego i on poniósł straty. Szef bazuje na ludziach z okolicy, którzy i tak przyjdą do pracy, bo nie mają innej opcji. Pracownicy, jeżeli by mogli to i 24 godziny na dobę powinni pracować. Jak ktoś podczas nadgodzin się pomylił (już z przemęczenia, np.6-19) to oświadczał, że mu nie zapłaci za nie. Cała firma niby piękna i miła na pierwszej rozmowie, szef milutki i ułożony i taką ma niestety opinię w okolicy, a poznać go bardzo szybko można pracując tam zaledwie parę dni. Wyzysk! Omijajcie z daleka, nawet jeśli wydaje Wam się że nie macie innej opcji....
ambitny 2016-04-07 22:05:45
szukają konstruktora... na jaką stawkę może liczyć konstruktor ? czy w tej firmie przewidziana jest jedna osoba odpowiedzialna na stronę projektową ?
Zostaw swoją opinię o elas-pol - Żukowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie elas-pol