FanLogic

Wałbrzych

Opinie o FanLogic

Turbo 44 2016-01-20 12:08
Wypłaty 20-tego na konto oczywiście od najniższej,reszta pod stołem,70% kierowców to Ukraince oraz emeryci,mechanicy to patałachy mają na wszystko wyłożone,jedynie kasa się zgadza co do złotówki,żadnych bonusówm
Ragnar 2017-02-23 18:42
Wypłaty terminowo trafiają na konto czyli 20-tego każdego miesiąc, moim zdaniem to tyle zalet ma ta firma reszta to same minusy. Tak jak pisze Turbo44 Ukraińców jest coraz więcej na tą chwilę stanowią już 80% załogi kierowców. Dyspozytorzy nie potorfia dobrze współpracować z kierowcami ich praca jest chaotyczna . Ukraińcy dostają lepsze trasy niż Polscy kierowcy oczywiście chodzi o kilometry a co za tym idzie pieniądze. Szefowie nie mają szacunku do ludzi słowo kultura u nich nie istnieje. Kierowcy z dużym stażem odchodzą czyli coś jest na rzeczy.
wyjadacz 2017-03-28 21:00
hajs po 50 dniach jak zaczniesz robote 1 dnia miesiaca, spedytoży ohujali,kutasówa, ukraina i buraki szefowie, szcunku do ludzi brak
Zostaw swoją opinię o FanLogic - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FanLogic