Opinie o MBA-system w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MBA-system. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MBA-system o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MBA-system w Toruń

Kacper Nowy wpis

Czy ta toruńska firma jest znana ? Jak długo już jest na rynku?

Iwo Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Tori Nowy wpis
@Iwo

Zapewne tak ale jak znasz dobrze ruski albo ukraiński to Cię przyjmą odrazu na zmianie średnio jest 9-10 Polaków reszta firmy to ruski

portofino Nowy wpis

Mistrzu, ile tam przytulałeś że tak Ci się podobało?

pirx

Pracowałem w MBA-SYSTEM , jeszcze na terenie APATORA na żółkiwskiego , praca bardzo fajna i w miłym młodym zespole na produkcji szaf metalowych , praca 3 zmianowa , z miłą chęcią bym jeszcze powrócił do pracy MBA-SYSTEM,. Szkoda że firma przeniosła się do solca-kujawskiego , Pozdrawiam prezesa starszego i młodego oraz derektora.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MBA-system? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
,jhb.jh

oczywiście że atmosfera ma znaczenie i to duże @tori. to że nie ma znaczenia, to móią tak chyba tylko osoby.,. któe nie doświadczyły złej atmosfery w meijscu pracy, nie sądzisz? A swoją drogą czy szukają aktualnie do MBA-system? bede wdzieczna za odpowiedz

tori
@,jhb.jh

Sądząc po piśmie to kobiet nie przyjmują no chyba że na sprzątanie, jest tam ciężko ale idzie wytrzymać jak bym miał oceniać to 6+/10

tori

jak to atmosfera nie ma żadnego znaczenia?! to może pracujmy tak jak niewolnicy?! to by byli wszyscy zadowoleni...

ktoś

Mnie z kolei strasznie rozbawił Twój wpis gdzie piszesz, że przypadkiem się tu znalazłeś, nie znasz firmy i nigdy nie byłeś w Toruniu. Twoje życie musi być strasznie smutne skoro przeglądasz strony w internecie o firmach których nie znasz i które Cie nie interesują. Powodzenie życzę i ciekawszych zajęć w życiu.

XYZ

Kompletnie nie znam firmy, nawet z Torunia nie jestem. Znalazłam się tu przypadkiem, ale nie mogłam powstrzymać się od komentarza! Post ''prawnika'' i pracownika MBA pozamiatał :D ! Strzal w stope. Mysle, ze bardziej sie osmieszyc nie da niz w sposob jaki zaprezentowali Panowie (jesli faktycznie maja cos wspolnego z firma MBA). Która powazna firma robi nagonke w internecie za zla opinie. Prawda boli, ale to nie piaskownica ! Hahahahahah

Fopapo

@poo średnio rozumiem ostatnie dwa zdania, które napisałeś, gdybyś mógł prostszymi zdaniami jeszcze raz napisać to samo to byłbym wdzięczny, każda opinia na temat jest cenna. A wracając do MBA-system To te ich meble raczej takie na użytek przemysłowy niż domowy, no ale na produkcji może przyda się jakaś dodatkowa para rąk ... wiecie cos o rekrutacji ?

poo

Zastanawiam się jak odbywa się u nich ta produkcja mebli. Bo sprzedaż to inna działka - sprawna sprzedaż jest w stanie wszystko klientowi wcisnąć za rozsądną cenę. W takim przypadku sprzedaż mebli powinna być naprawdę całkiem zadowalająca nie mówiąc o tym wszystkim osobom pracującym na konkretne stawki. Zawsze coś się może zdarzyć.

umeblowana olga

mam już doświadczenie zawodowe w produkcji mebli jak i sprzedaży - tera chciałabym zająć się meblami metalowymi więc myslę o zatrudnieniu w tej firmie MBA-system, co o tym sądzicie? ogólnie to się tez boję że nie przyjmą kobiety takiej jak ja bo to dość męśka branża, jak wygląda sytuacja w tym przypadku?

felek

MBA-SYSTEM Sp. z o.o. jest znanym od 1995 producentem mebli metalowych: biurowych, socjalnych oraz regałów jezdnych. Ludzie pracujący tutaj to raczej osoby , które są tu długie stażem i nie szukają w tej chwili zmienników dla siebie, stąd może brak ofert pracy do tej firmy. Poprawcie mnie jeśli się mylę

Twinek

Jak pracy dużo to i szybciej czas mija w robocie. A co do ofert - może nie potrzebują na chwilę obecną nikogo, skoro szukałeś i nie znalazłeś.

marek

jak dla mnie firma bardzo pozytywna !!! widać nie takie najgorsze szefostwo skoro do okoła nie maja zamówień a u nas nie można sie od pracy odgonić pozdrawiam !!!

b.pracownik

pracują tam ludzie po 50 którzy pracy nie znajdą i trzymają się tej tyrki kadra kierownicza do bani brak perspektyw na przyszłość i to tyle a co do pana prawnika to informuję go że jest coś takiego jak Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów a firma o której mowa nie należy do wzorcowych pozdrawiam byłych i obecnych pracowników

pracownik MBA - System Sp. z o.o.

kolego już jesteś podany do sprawdzenia Twojego IP pozdrawiam

Ja pracuje tam od 8 lat. Wszystkie negatywne opinie jakie tu widzę są od byłych pracowników. Ci ludzie jak widać po komentarzach nawet nie wiedzą że firma od kilku lat nie mieści się już w Toruniu. Ja jakoś nie mam problemu żeby tam zarobić dobre pieniądze.

b. pracownik

tam jest tylko kilka osób, które pracują dłużej i nie wiadomo czemu trzymają się tej pracy. Ogólnie nie byłoby źle gdyby zmienił się prezes, który ma problemy z głową i nawet nie potrafi się odnosić z szacunkiem do swoich klientów a co dopiero mówić o pracownikach. Trzeba tyrać za marne grosze będąc na każdym kroku poniżanym. Jest to jedna z najgorszych firm w Toruniu jeżeli chodzi o pracę.

Prawnik
@b. pracownik

Jako prawnik firmy MBA-System informuje Pana że, obecnie sprawdzany jest Pana IP. Zgodnie z kodeksem Karnym art 212 § 1 - zostanie Panu posatawiona sprawa o zniesławienie więc wkrótce się spotkamy.

Pracuje tam i jest fatalnie 90% załogi szuka pracy.(usunięte przez administratora)

Pracowałem w tej firmie i nie polecam.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MBA-system - Toruń

MBA-system