Opinie o Hotel Bristol w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hotel Bristol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Bristol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Bristol w Warszawa

Amadeusz

Dla wszystkich przyszłych adeptów którzy chcą pracować w hotelu Bristol. Praca tutaj na własne ryzyko , wyzysk na maxa . Obsługa to głównie Ukraińcy i kolorowi .Kolega tam pracował przez sezon , (usunięte przez administratora) tzw ukryty jest obecny cały czas i stosowany przez kierownictwo hotelu , także nie polecam nikomu tego miejsca .

@Amadeusz

To taka relacja z drugiej ręki? Kolega przedstawiał przy jakich okazjach i w jaki sposób przejawiało się zgłaszane przez Ciebie zachowanie kierownictwa wobec pracowników? A może ktoś inny też się wypowie...

Lena Nowy wpis

Skoro chętnie podajecie kwoty wynagrodzeń, to podrzucicie te dla Restaurant & Room Service Manager :) Aktualne oczywiście poproszę. Elastyczny grafik plus zmiany to jak to w praktyce wychodzi, jakiś schemat jest?

Anonim Nowy wpis

Atmosfera bardzo niedobra, zarobki niskie. Nie polecam

Amadeusz Nowy wpis

@Amadeusz

Szukam pracy w hotelarstwie i akurat trafiłem na rekrutację na Office Managera. Mam wymagane doświadczenie, ale też widzę że jest sporo obowiązków, czy to się przekłada na zarobki? Co możecie powiedzieć o atmosferze w biurze?

Deweloper

…. Tak przedkłada się to na ogromne wynagrodzenie …. Dostaniesz może 3600 na rękę i talon na balon….

@Deweloper

Serio talon na wycieczkę balonową? Ale wracając na ziemię, czy zakres obowiązków podlega negocjacji i skoro 3600 zł netto to jakiś maks, to czy możne te zadania znacznie okroić? Nie zamierzam się zajechać, czy siedzieć po godzinach nie mając co miesiąc co najmniej 5000 zł netto. Na ile kierownictwo hotelu jest w tym elastyczne i na ile rozumieją, że nie samą pracą człowiek żyje?

Recepcjonistka

II etap rekrutacji - z kierownikiem recepcji, p. Cristina B. i Pania Joanna, specj. od relacji z goscmi ok. 45 min. Po przedstawieniu szeregu benefitów pracowniczych zapytalam o wynagrodzenie. Niestety poinformowano mnie, ze taka informacje udziela dopiero w momencie zatrudnienia. Gdy podalam stawke, na która licze: 2700 PLN (wykszt, wyzsze, 5 lat dosw. w obsludze gosci), pani zapytala: brutto czy netto? Po takim potraktowaniu uswiadomilam sobie w jednej chwili, ze nie chce tu pracowac. I to, ze ilosc gwiazdek i prestiz hotelu ma sie nijak do poziomu traktowania i motywacji swoich pracownikow.

Motywacja do zmiany pracy Czego Pani lubila / nie lubila w poprzedniej pracy Dlaczego chcialaby Pani zmienic prace Co opisalaby Pani prace w poprzednim zespole Co Pani sie podoba w Warszawie Jak Pani sobie wyobraza prace na recepcji Czego Pani oczekuje od pracy na Recepcji Gdzie Pani widzi siebie za 5 lat Co Pani by wniosla do naszego hotelu

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Aneta

Rozglądam się za pracą na stanowisku recepcjonistki i rozważam ten hotel. W jednej z opinii przeczytałam o braku wiedzy na wysokich stanowiskach. Czy to oznacza, że nie są tutaj prowadzone żadne szkolenia zwiększające kompetencje pracowników? A co ze szkoleniem wstępnym stanowiskowym - odbywa się takowe?

Jen
@Aneta

Poszukaj lepiej innych hoteli, ten na chwile obecna nie oferuje nic oprócz pięknych wnętrz, pensja dużo mniejsza niż na tych samych stanowiskach w innych miejscach. Mng na wysokich stanowiskach sami gubią się co robią, to nie chodzi o to czy mieli szkolenia czy nie, tylko wychodzi ich brak zdolności interpersonalnych. Nie polecam będziesz musiała żyć z prestiżu;)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hotel Bristol?

Janusz

Unikaj tego miejsca jeśli nie chcesz być wykorzystywany, brak wiedzy na wysokich stanowiskach i zakompleksienie. Nieumiejętność zarządzaniem.

Sylwia

Zastanawiam się nad aplikowaniem do nich na recepcjonistkę. Czy ktoś wie jaka stawka jest na takim stanowisku? Czego mogłabym się spodziewać na rozmowie? Będą sprawdzać znajomość języka? Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje!

@Sylwia

Maksymalnie 3k netto. Pytania o twoje doświadczenie zawodowe, standardowe pytania i krótka rozmowa w języku angielskim.

@Anna

I tylko angielski będzie sprawdzany? Inne języki już nie są wymagane? Do tych 3000 premii żadnych brak?

Nicola
@Anna

Ostatnio zwolnili Managera FO i podobno jego pensje rozdzielili na recepcjonistów, teraz wychodzi ok 5200 netto.

@Nicola

A to ilu recepcjonistów aktualnie jest zatrudnionych? Dwóch?

Nika
@Nicola

Co za kłamstwo! Żaden recepcjonista w historii hotelarstwa nie zarabiał więcej niż Supervisorzy i Duty Managerowie. @Nicola masz bujną wyobraźnię. Proponuję uważać na to co jest Wam mówione w trakcie rekrutacji, bo niestety mija się to potem z rzeczywistością.

Iwona
@Nika

pracujesz tam ze potwierdzasz to mijanie sie z rzeczywistoscia? czy poza kasa na cos trzeba zwracac uwage jeszcze?

Nika
@Iwona

Na szczęście już nie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Hotel Bristol odbywa się również w języku angielskim?

Misia

Zalezy od stanowiska

@Misia

Pewnie recepcja? A w restauracji od kelnerów też wymagają?

Czy Hotel Bristol oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

W zależności od działu, od zapotrzebowania i wolnych wakatów. Umowa zlecenie i umowa o pracę są praktykowane.

Brad

Czy rozmowa jest w jezyka angielskim ?

Na jakie benefity można liczyć w Hotel Bristol?

xzz

multisport,luxmed, stołówka pracownicza(na której jest raz lepiej raz gorzej).

@xzz

To w sumie niezły pakiet. :) Jakieś premie też dochodzą w ciągu roku? Jeśli tak, to od czego są zależne?

Krauzer

Pracowałem ponad rok - na samym początku bardzo fajnie i miło lecz z czasem się to zmieniło (szczególnie w okresie kiedy Covid rozpoczął swoje ponure żniwa ) dochodziło do mobbingu w białych rękawiczkach - nagłe wzywanie do kadr, w którym stawiali się przed faktem, że musisz podpisać papier, który zmienia Twoje stanowisko nie zmieniając pensji ( w moim przypadku zmieniono ją z pracy intelektualnej na pracę fizyczną (którą mi nie było można wykonywać - choć manager HR uważał to za całkowitą bzdurę i za całkowite symulowanie - co w ostateczności doprowadziło mój stan zdrowia w której prawie pół roku byłem na zwolnieniu lekarskim z powodu dwóch przepuklin między-kręgowych oraz dyskopatii - z którego do dnia dzisiejszego jeszcze w pełni się nie wyleczyłem). Aktualne kierownictwo na wielu szczeblach [szczególnie HR - pomijając podwładnych w tym dziale] ( z którymi miałem na codzień doczynienia ) postępuje wobec podwładnych nieuczciwie (faworyzując innych pracowników - bycie złośliwym do nie lubianych przez nich ). Nie pracuję tam już od pół roku - aktualnie poszukuję pracy w branży i fakt, że pewne osoby teraz powodują (ze zwykłej złośliwości) sfabrykowane i sztuczne problemy, które nie miały miejsca, przez co hotele sieciowa po skontaktowaniu się z nimi już dziękują za branice udziału w rekrutacji po czym odrzucają. Rozumiem to ze strony pracodawcy, też bałbym się zatrudnić osoby słysząc takie rzeczy - ale nie spowodowałoby to, że nie przesłuchałbym takiego kandydata ( każda historia ma dwie strony ). Jest mi przykro bowiem uważam, że hotel Bristol jest wspaniałym miejscem do pracy ( i ma potencjał by być jeszcze lepszy ) pełen fajnych ludzi - poza wyjątkami, którzy są złośliwi. Zarobki nie najgorsze ale też nie ma na co się nastawiać na wielkie zyski czy pensje ( to wszystko zależy od działu ). Pozdrawiam

Hanna

Wszędzie brakuje ludzi do pracy ale z całą pewnością tu nie zabraknie. Trzeba być zorganizowanym i nie udawać pracy. Fajna praca i tyle.

Hotel Bristol od zawsze jawił się w mojej głowie jako piękne miejsce z cudowną historią. Pierwsze miesiące pracy tylko utwierdziły mnie w tym przekonaniu - jednak.. po paru miesiącach sytuacja zaczęła się diametralnie zmieniać. Braki w personelu, nieprzyjemna atmosfera, dyskryminacja (wśród pracowników głównie), przytłaczająca liczba obowiązków, brak tygodnia (ba, dnia?) bez nadgodzin - które nie są płatne, słaba płaca, pracodawcy nie mają podstawowej wiedzy na temat tego jak rozkładane są obowiązki w firmie, faworyzowanie. Jedyne plusy - można się wiele nauczyć, ale czy warto?

@Stella, jaką Ty masz opinię odnośnie pracy w Hotel Bristol? Uargumentuj swoją wypowiedź. Napisaliście trochę odnośnie zarobków. Natomiast dobrze by było jakbyście wypowiedzieli się również odnośnie warunków pracy. Czy w chwili obecnej prowadzona jest rekrutacja do Hotelu Bristol na jakieś stanowiska? Jeśli jest i coś wiecie to napiszcie na jakie. Jak przebiega rekrutacja oraz jakie wymagania należy spełniać? Jak wygląda kwestia, jeśli chodzi o możliwości rozwoju zawodowego, szkoleń oraz benefitów? Zachęcam do dodawania merytorycznych komentarzy.

Stella

Jeśli jest tak źle to zwolnijcie miejsce a gwarantuję, że zaraz będą następcy. Doceńcie pracę w dobrej firmie.

@Stella

Biorąc pod uwagę braki w kadrze to jest trochę słabo z tymi nastepcami chyba że masz na myśli ukraińską siłę roboczą.

Gość....

Zarobki średnie z możliwością nabicia wielu godzin o to tyle z plusów ,po za tym ogromne braki w kadrze i bardzo nieprzyjemna otmosfera ,szczególnie ze strony współpracowników (kuchnia,bufet) nie szczególnie polecam ale jeśli jesteś odporna osobą i czujesz się dobrze w tej branży to masz szansę się tam odnaleźć.

@Gość....

Przepraszam za pisownię pisałem z telefonu.

NOWY

Miejsce pracy w dziale BARu i Restauracji pozostawia bardzo wiele do zyczenia. Awansują ludzie ktorzy nie maja pojecia o tym co robia ale dobrze kabluja glownemu managerowi gastronomii; albo zwyczajnie wysiedzieli swoje. Chwile temu bylo tam kilka osob ktore swietnie prowadzily restauracje i bar ale niestety odeszly..a szkoda bo chociaz chcialo sie wstawac do pracy bo i atmosfera i praca byla mila z kims kto wie co robi. to juz nie ten sam hotel co wczesniej..chociaz mialem nadziej ze jakos to bedzie.. Pozdrawiam M.

aak

swego czasu mówiono, że Polbet płaci bardzo mało swoim pracownikom. Zastanawiam się, ile w tym prawdy.

Bardzo piękne miejsce, malo placą ale można się wiele nauczyć

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Bristol - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Bristol?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Bristol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Bristol?

Kandydaci do pracy w Hotel Bristol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Bristol
2.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Krakowskie Przedmieście 42/44
    00-325 Warszawa