Opinie o Konspol w Słupca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Konspol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konspol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol w Słupca

Nnnnnn

Prawda w oczy kole laska się urzala nad sobą zachowanie 15latki a ma dużo więcej ale chociaż jest o czym gadać i śmiać się jest z kogo ...

Ppppp
@Nnnnnn

No cały czas się urzala nad sobą

Kociak

Panowie na halii też są całkiem spoko , bardzo mili i kochani

Tararar

Najlepsi Panowie pod słońcem na 35 zmiana II! ❤️

Tararar
@Tararar

A w szczególności od mrożonek ???? Pozdrawiam was czule ????

Kkkkk

Laska ogarnij się bo się mężulek dowie już na granicy jesteś!!!!! Ale wszyscy wycie mają z ciebie !!!

Bdjdnc
@Kkkkk

A o którą zmianę chodzi? ????

Mehehege
@Kkkkk

A jakieś pikantniejsze szczegóły? Coś więcej masz do powiedzenia? ????

Kkkkk

Ponoć na 35 niby luz ale baby chore są latają za facetami a im to pasuje jedna z okolic strzalkowa to rozjechana......I te jej głupie końskie zaloty żal normalnie kobieto ogarnie się !!!!!!!A inni się wyśmiewaja po kontach .

@Kkkkk

Jeśli coś się nie podoba to dział nik na siłę nie trzyma

Kkkkkkama
@Kkk

Śmieszne jest to co tu piszecie ale w sumie prawdziwe !!!!!!!!

Misio

Kocham Konspol i prace w tej firmie jest cudnie, wszystkim polecam, fajne kolezanki przystojni kolesie, dobre jadelko za free, luzik i fajerwerki

Remek
@Misio

Jak Ci się kolesie podobają to gratuluję ciepły gościu a panie fajne bo za darmo daja oderwane od pługa taka agencja darmowa każdy Tu z każdym

Kkkkj

Mamy dosyć uchwalenia pan z biedronki jakie to wspaniale brygadzistki przychodzą raz na jakiś czas do nas na dział a non stop są chwalone wychodzi ze pani wioleya agnieszka i kasia super a my do niczego i one nie mają problemów z niczym a my jak pisałem wcześniej czy urlop czy coś załatwić nic nie możemy jeszcze smażalnia tesz cudowne dziecko a co z nami

Agnieszka
@Kkkkj

@Kkkkj, z tego co piszesz, atmosfera wśród pracownic nie jest zbyt dobra. Mnie ciekawią zarobki na rozbiorze. Jaki macie system zmianowy? czekam na info i z góry dzięki.

@Agnieszka

Nie wiem jaka atmosfera jest u pan i nie wiem o jakim dział pani mnie pyta ja nie jestem panią i nie pszy taśmie a zarobki to tajemnica. Ja urlopu nie mogę dostać prosiłem w poniedziałek znów kierowniczke karalucha Sylwia i znów nie

@Agnieszka

Zarobki u mnie na rozbiorze to tajemnica. A co do atmosfery to nie wiem jaki dział masz na myśli ale nie wiem nie interesuje mnie co jest grane przy taśmie gdzie kolwiek ważne by robota szla

Monikkk

Jola twój Adaś S jest cudny co 3 w konspolu już z nim spała i bardzo się z ciebie nasmiewa dla mnie to (usunięte przez administratora) Ale mowie jak jest brzydzi mnie jak widzę jak oblapia każda i te jego teksty żenujące. Zrywa biednego męża jak to on ma źle w domu jaka Ty nie wyrozumiala jesteś i nudna. To żenujące teraz pociesza to Marlena.

Wggyy

Praca na rozbiorze - coś strasznego. Nie polecam nikomu tej firmy. Śmieszne pieniądze za tyle godzin pracy i tak złe warunki. Do tego pani S.K - kobieta ewidentnie nie radzi sobie z życiem i wyładowuje frustrację na pracownikach i to w tak chory sposób. Obóz pracy to mało powiedziane. To niedorzeczne, żeby w tych czasach działy się takie rzeczy. Ludzie, obudźcie się!

Tadzik
@Wggyy

Najwidoczniej jesteś jakimś nieudacznikiem że sobie nie radzisz na rozbiorze . Większość osób jest tu zadowolona . (usunięte przez administratora) jest wymagająca po prostu i goni nygusów do pracy . Pewnie jesteś jednym z nich .

Rozsądek
@Tadzik

Zazwyczaj właśnie te nieroby maja najwięcej do powiedzenia. Weźcie się w końcu do pracy a nie narzekajcie na wszystko.

Wggyy
@Tadzik

Tak bardzo mi przykro, że ktoś może mieć takie podejście... Fizycznie radziłam sobie bardzo dobrze, ale kontakt z przełożonym tj. SK jest karygodny. Kobieta niszczy psychicznie ludzi. Pracowałam przez dość długi okres czasu i mogłam poznać większość ludzi, którzy tam pracują, więc mogę powiedzieć, że zdecydowana większość była negatywnie nastawiona do sk. Aż żal patrzeć, że ktoś może negatywnie odnieść się do mojego komentarza. Podejrzewam, że to właśnie te (usunięte przez administratora) SK piszą te komentarze. Nie pozdrawiam.

@Wggyy

Masz racje sylwia k kazala codzienie czytac opinie i meldowac sobie o karzdym negatywnym wpisie żyje tym i odpisuje sama ona powinna siedzieć za mobing ktoś popełni błąd a ona rabie osobę która akurat jest na zmianie próba powiedzenia że to nie na mojej zmianie jej nie obchodzi drze mordę jak (usunięte przez administratora) robi zawsze po złości każe się dogadywać ludziom a sama z nikim nie może nie można zaplanować urlopu bo zawsze ona i jej merzus Maja pierwszeństwo łaskę robi że da wolne na pogrzeb ona się zastanowi nie wie bo dużo pracy Ty gnio pogrzeb ważniejszy

Xyz

Powiem tyle jak pracujesz to są bardzo dobre warunki, pozytywnie przełożeni, wszystko jest ok, a jak chcesz zarobić tak żeby się nie narobić to poszukaj sobie roboty na budowie jako pomocnik murarza Ale tam i tak nie zarobisz. Ogólnie polecam osoba chcącym pracować i zarobić godne pieniądze w pozytywnej atmosferze

Kama

W nugetsach które cchciałam dać dziecku znalazłam pełno robaków chyba mrówek masakra!!!!!! Ostatni raz kupiłam coś tej firmy.

Ela
@Kama

Jeśli to prawda to do sanepidu było zanieść. Ja już tam nie kupię.

Xyz
@Kama

Jeśli brudasie nuggetsy trzymasz na parapecie na słońcu przez kilka dni to robale na pewno tam się pojawią nie wiedziałeś o tym

Kkkk

Witam co sie robi na przetwurstwie ?

Stefan
@Kkkk

Uczą tam ortografii

Nnn1

Ile zarabiają na rękę w kaspolu ?czy na przetwórstwie jest ciężko?

xxx
@Nnn1

W Sącz dają 19 zł brutto

Pracownik na masowaniu dziale

Sami debil.ile i osły pracują na dziale masowanie sieroty jakich mało a kierownictwo to BURAKI a ten dyrektor to jest śmieszny udaje penera tylko a nic nie potrafi

Prawosc

Ja bym prosił rozwalić się od osób które muszą ponosić trudne decyzje różnie Artego wychodzi ostatnio pojawił się mój bzdury zarzut kradzieży zrobiłem to bo mam na okienku z Aga ale to było nie porządku chciałem ja udusić bo jej nie lubię ala święta mnie zmieniły dobrze pracuje ale splawskì świnka odszedł bym na twoim miejscu sam a zresztą zapraszam na spotkanie ziomek udowodnie jak kantujesz tą firmę razem z kierowcą dajcie spakuj Agnieszce bo ujawnia wasze prawdziwe machloiki

Gosia

Kto to jest ta Agnieszka z biedronki bo wiele słyszałam mam tam męża na tym dziale ponoć taka jest i wyróżniała sie proszę odpisać tym bardziej jestem zazdrosna o męża a wiele słyszałam o tej pani jak spraw wszystko by rozwalił zwiazeek boję się o męża poważne odpisy prosze

RENATA

Te wszystkie wigilje spotkania taka podpucha by wyrywac zakompleksione laski żenujące Pani Agnieszko z biedronki bez komentarza co Adama mówił po pijaku oby Pani chłop do nieba poszedł a pani zdechnie sama

Aaaa.

Czy przyjmują do pracy w konpolu w Słupcy?

Ojej

Wkoncu zamknęli ten sklep w Gnieźnie na Osiedlu i pozbyli się tej nie uczciwej kobiety. (usunięte przez administratora) karma wraca i znów musisz szukać pracy.

Mikołaj

Ktoś mi pomoże i napisze, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek? Jak z atmosferą w sklepie?

Pat
@Mikołaj

Jest spoko atmosfera Koło 3 tys zł

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol - Słupca

• Jak się pracuje w Konspol?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konspol?

Kandydaci do pracy w Konspol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konspol