Bawaria Motors Sp. z o.o.

Opinie o Bawaria Motors Sp. z o.o.

NIKI Nowy wpis

Polecam Bawaria Motors jako Pracodawcę, jasne warunki wynagrodzenia, możliwość awansu, dużo przeznaczają funduszy na szkolenia i rozwój pracowników.

Nowy wpis

@NIKI

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa w stronę naszej firmy, a także udzieloną rekomendację! Ta opinia jest dla nas dużym wyróżnieniem, jak i motywacją do dalszej pracy w drodze do perfekcji! Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Bednarek Nowy wpis

Pan PZ , ksywka exel krąży, szuka, węszy, nic nie powie. Ale potem wychodzą jego "pomysły". Dużo psuje, atmosfera siada.

MH

Dzień dobry, dziś dodano ofertę dla doradcy ds. blacharsko-lakierniczych. Tak jak już sugerowano planuje aplikować, można jednak przy tym prosić o opinie? liczę przede wszystkim na ocenę aktualnej atmosfery oraz potencjału do dalszego rozwoju. na jakie stanowiska można awansować?

Nowy wpis

@MH

Szanowny Panie, Stanowisko, które oferuje nasza firma, zapewnia dynamiczne środowisko pracy, w którym innowacje są stale promowane, a kreatywność mile widziana. Ponadto oferujemy szereg szkoleń umożliwiających rozwój zawodowy, a także atrakcyjne świadczenia oraz benefity. Wszystko to sprawia, że praca w naszym zespole jest nie tylko satysfakcjonująca, ale także inspirująca. Jeśli poszukuje Pan miejsca, w którym będzie mógł Pan zdobywać nowe doświadczenia i być częścią dynamicznego zespołu to serdecznie zapraszamy do aplikowania na nasze stanowisko. Pozdrawiamy, Bawaria Motors

johny

Ogólnie jest ok, ale jak tylko przyjedzie PAN EXEL to wszyscy stoją na baczność. Zawsze coś nie pasuje....a tak mu miło z oczu patrzy (żart). Kto pracuje to wie o kogo chodzi. Więc nie oszukujmy się, jak zawsze będzie coś źle na siłę, to nigdy w danych działach nie będzie zgranej ekipy, która pracuje od lat. Słowa, że rotacja pracowników to normalne zjawisko, nabiera wyższy level :-( A wystarczy zwykłe ludzkie podejście do pracowników.

Firma Bawaria Motors Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
AD

Pojawiła się dzisiaj oferta pracy dla mechanika. Sam jestem ciekaw z czego wynikają te nie polecenia w postaci ostatnich komentarzy. Odnosić się mogły do pracy przy naprawach? W jaki sposób będzie teraz przeprowadzany proces rekrutacyjny? Ciekaw jestem jak sprawdza moje umiejętności. Czy jest tu może ktoś z serwisu i by opowiedział o warunkach na miejscu?

@AD

Dzień dobry, Najlepszą formą odpowiedzi na Pana pytanie, jest zaaplikowanie na nasze ogłoszenie i przekonanie się samemu jak wygląda praca w naszym serwisie w trakcie rozmowy z Mistrzem. Obecnie prowadzimy rekrutację związaną z rozbudową naszego serwisu, która będzie wykonywana w najbliższym czasie. Jeżeli chodzi o serwis, rotacja wśród mechaników jest bardzo mała, co chyba najlepiej świadczy o naszym dziale. Serdecznie zapraszamy do aplikowania na ogłoszenie. Pozdrawiamy, Bawaria Motors

BM

Witam, czy można prosić o bardziej merytoryczne uzasadnienie tego „nie polecenia”? interesują mnie bieżące warunki współpracy oraz to czy maja zajść jakieś konkretne zmiany w związku z nowym rokiem? które stanowisko w zasadzie jest odradzane? Widzę kilka dostępnych ofert

Szanowny Panie Stefanie, Dziękujemy za poświęcony czas na przekazanie opinii. Chcielibyśmy poznać przyczynę Pańskiego niezadowolenia, dlatego będziemy zobowiązani, jeśli zechce Pan podzielić się większą ilością szczegółów w bezpośrednim kontakcie z naszym działem obsługi klienta: customercare@bmw-bawariamotors.pl Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Rafał

Nie polecam

@Rafał

Szanowny Panie Rafale, Dziękujemy za pozostawienie opinii. Chcielibyśmy zapoznać się bliżej ze szczegółami Pańskiego niezadowolenia. W związku z czym prosimy o bezpośredni kontakt na adres: customercare@bmw-bawariamotors.pl. Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Czy w Bawaria Motors Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

HN

Na stronie firmy jest ogłoszenie, że szukają ludzi do call center. Wśród oferowanych warunków jest m.in. "Dostęp do narzędzi umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy." Czy chodzi o jakieś szkolenia lub np dofinansowania studiów?

@HN

Szanowny Panie/Pani, Niestety nie ma możliwości dofinansowania studiów, natomiast wiele szkoleń jest prowadzonych w naszej firmie. Warto zapytać o tę kwestię na rozmowie kwalifikacyjnej, zważając na fakt, że każdy dział ma różne możliwości rozwoju. Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Inga
@Bawaria Motors Sp. z o.o.

Czy jest tu ktoś kto właśnie w tym momencie zatrudnia się na tym CC i mógłby przy tym podzielić się opinia z pracy? mam doświadczenie i ciekawi mnie współpraca. Jaki występuje średni staż pracy na dziale? jest gdzie awansować?

F
@Bawaria Motors Sp. z o.o.

Przy tej wątpliwości zastanawiąjąca stała się zatem geneza samej nazwy. Jaka ostatecznie jest? działalność tak przy okazji może być poszerzana w najbliższym czasie po kolejne lokalizacje? ciekawi mnie czy padłoby na mój rejon

Sławcio58

Czy Bawaria Motors jest w Niemczech?, czy może ta przyjemna nazwa wywodzi się z Niemiec?, a może nie ma nic wspólnego z Niemcami, proszę o odpowiedz. 26 listopad 2023 rok.

@Sławcio58

Szanowny Kliencie, Nasze salony znajdują w pięciu lokalizacjach w Polsce: w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Gdańsku oraz Katowicach. Nie posiadamy salonu poza granicami państwa. Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Jacek88

Czy w oddziale w Gdańsku jest wg kadra kierownicza? Dodzwonić się do kogoś ciężko, nic tylko słyszę, że kierownika serwisu nie ma, że ma być jakiś inny, a kierownik działu części będzie za chwilę nowy (kolejny). Obecny jest cały czas nie osiągalny...i to jest premium???? .Już chyba sami nie ogarniają ilu już ich tam było. Co kilka miesięcy jest zmiana. (usunięte przez administratora)

@Jacek88

Szanowny Panie Jacku, Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Najwyższa jakość świadczonych usług jest dla nas priorytetem w związku z czym chcielibyśmy podjąć kontakt z Panem w celu weryfikacji napotkanych niedogodności. Jednakże nie jesteśmy w stanie ustalić Pańskich personaliów, wobec czego prosimy o przesłanie nam numeru kontaktowego na adres: customercare@bmw-bawariamotors.pl. Pozdrawiamy, BMW Bawaria Motors

NW

Nie wiem co innego można byłoby odpowiedzieć na tamten komentarz ale widzę dość sporo wypisanych kierowników w jego treści. to ilu docelowo jednocześnie się zatrudnia i na jakich wszystkich działach? Na to stanowisko się awansuje czy tylko przez ogłoszenie się dostane?

@NW

Szanowny Panie/Pani, W dziale pracuje jeden Kierownik, w wielu jest również Koordynator. Na oba stanowiska jest możliwość awansu oraz przyjęcia do pracy poprzez rekrutacje. Aktualne oferty pracy znajdują się na naszym profilu: https://pracodawcy.pracuj.pl/emil-frey-polska,6930. Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Jak w Bawaria Motors Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Szanowny Panie/Pani Na awans w firmie wpływa wiele czynników, wobec czego nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Pańskie pytanie. Warto zapytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej o taką możliwość lub jeśli jest już Pan/Pani naszym pracownikiem to porozmawiać bezpośrednio z przełożonym. Pozdrawiamy, BMW Bawaria Motors

Luk

Bawaria Motors Gdańsk - Doradca ds sprzedaży. Czy może ktoś podrzucić jakieś informacje na ten temat? Jakie warunki pracy, jakie wynagrodzenie, jak wygląda wdrożenie i czy wogole biorą pod uwagę pracowników z po za branży motoryzacyjnej?

@Luk

Szanowny Panie, Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie: https://gdansk.bmw-bawariamotors.pl/kariera. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Pozdrawiamy, BMW Bawaria Motors

Nicoll

Nie polecam pracy w tej firmie na recepcji panuje fatalna atmosfera,kłótnie między dziewczynami,male awynagrodzenie a wymagania takie że Hej, zenada nie polecam raz jeszcze!!!! Ale pewnie opinia zaraz zostanie skasowana ponieważ bawaria jest administratorem strony i kasują negatywne opinie a nie biorą na klatę, omijać z daleka

Grand

Witam, na jakie zarobki można liczyć będąc na stanowisku Asystenta serwisu w państwa firmie? Pozdrawiam :)

@Grand

Szanowny Panie, Aktualne oferty pracy znajdują się na naszym profilu: https://pracodawcy.pracuj.pl/emil-frey-polska,6930 . W celu uzyskania większej ilości informacji, serdecznie zachęcamy do aplikowania na wybrane stanowisko. Pozdrawiamy BMW Bawaria Motors

kupujący

żenada sprzedają samochody każda czekać rok a po roku auta nie ma masz czekać dalej ale cena rośnie! śmiech na sali a na koniec roku robili wyprzedaże wariatów z ludzi robią i tyle kupiłem audi i jestem zadowolony

@kupujący

Szanowny Panie, Pragniemy poinformować, iż czas oczekiwania na samochód, jak i wzrost jego ceny nie są zależne bezpośrednio od dealera. Dbając o najwyższy poziom świadczonych usług, chcielibyśmy zapoznać się bliżej ze szczegółami Pańskiego niezadowolenia. Z uwagi na powyższe, serdecznie prosimy o kontakt na adres: customercare@bmw-bawariamotors.pl.

Natalia

Zależy co przez to rozumiesz? skąd masz takie info i co to tak właściwie znaczy, że bałagan jakiś jest? i z drugiej strony co Cię zachęca, żeby aplikować, że pytasz?

Bruno
@Natalia

Motoryzacja to branża, w której ktoś kogoś zawsze zna. Z tego co wiem, to na serwisie zawsze jest zapotrzebowanie. W moim przypadku szukam pracy jako mechanik. Co jakiś czas pojawią się w Gdańsku ogłoszenia. Pytanie, czy jest taka rotacja na serwisie bo są słabi mechanicy czy może jednak atmosfera lub kwestia finansowa? Na handlowym od dawna spokój, na częściach dramat, a serwis?

@Bruno

Rotacja jest stałym zjawiskiem. Na serwisie zawsze potrzebny jest mechanik. Na częściach już jest dużo spokojniej. Po zmianach na gorze generalnie jest spokojniej i lepiej w firmie.

Natalia

Zmiany na górze? Kiedy konkretnie mogły mieć miejsce i jak ostatecznie wpłynęły na warunki zatrudnienia? Piszesz, że na częściach jest spokojniej, pod jakim konkretnie względem?

Zainteresowany Pracą

Witam, jestem zainteresowany pracą na stanowisku Konstultant Contact center w Jankach. Interesują mnie obowiązki i system premii na tym stanowisku. Czy ktoś mógłby opowiedzieć coś więcej o tej pracy?

@Zainteresowany Pracą

Aktualne oferty pracy znajdują się na: https://pracodawcy.pracuj.pl/emil-frey-polska,6930 Serdecznie zapraszamy do aplikacji!

Co jaki czas w Bawaria Motors Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Natalia

A ktokolwiek próbował? Skoro tak stanowczo o tym piszesz to ciekawa jestem reakcji na podjętą próbę odnośnie rozmów w tym temacie. jaka reakcja / odpowiedź?

Aktualność
Grupa Bawaria Motors zdobywa 7 nagród za wyniki w 2022 roku.

Podczas corocznej konferencji dealerów BMW i MINI podsumowującej rok 2022 zostaliśmy uhonorowani przez BMW Polska w następujących kategoriach:
Bawaria Motors Group została najlepszym dealerem BMW M roku 2022!

Salon Bawaria Motors Katowice otrzymał status najlepszego dealera MINI w 2022 roku.

Salon Bawaria Motors Warszawa:
- Dealer Flotowy BMW w 2022 roku
- Największy wkład w rozwój sprzedaży do klientów Car Fleet Management 2022 i wzrost sprzedaży
- Najlepsze wyniki w kategorii BMW Premium Selection Sales Performance w 2022 roku
- Tytuł Partnera Serwisowego Roku 2022
- Najlepsze wyniki w kategorii MINI Used Car Next Sales Performance w 2022 roku

Serdecznie dziękujemy naszym Pracownikom, którzy codziennie udowadniają, że cechuje ich niezwykłe zaangażowanie, profesjonalizm oraz, że  są prawdziwymi ambasadorami marki BMW i MINI.
Pragniemy podziękować również naszym Klientom, którzy wybrali lokalizacje Bawaria Motors w Warszawie, Piasecznie, Jankach, Katowicach i Gdańsku.

Zostaw merytoryczną opinię o Bawaria Motors Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bawaria Motors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bawaria Motors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bawaria Motors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bawaria Motors Sp. z o.o.