Hotel Sheraton

Opinie o Hotel Sheraton

kocia 2009-06-10 11:27:43
bardzo prestiżowe miejsce, chodzę do technikum hotelarskiego i mażę o pracy tam
pracownik sheratonu 2011-05-22 15:51:17
beznadzieja, nie polecam
pracownik 2012-02-01 22:36:30
witam. nie polecam wyzysk, praca za marne pieniadze pod presja czasu i niedouczonych przelozonych, pracujesz do ostatniej kropli poty, [usunięte przez moderatora] niszczenie psychiczne i fizyczne czlowieki. nie polecam!
Hotelarz 2012-03-15 12:04:33
Podejrzewam pracownik Hotelu lub osoba z działu personalnego robi na maksa PR. Nie polecam tam pracy były Drektor HR niekompetentny i wredny przeniósł się teraz do innej firmy nie związane z branżą bo nigdzie go nie chcieli.
porywacz 2012-08-31 18:46:17
Siema, teraz kelnerom bez doświadczenia oferują umowę zlecenie i minimum 9,5zł netto/h. Jak to wyglądało wcześniej i kto był w kierownictwie zmiany?
wafelek 2013-07-09 11:25:03
tak to niestety gorzka prawdziwa prawda...........Hotel Sheraton to tylko zewnetrzny looksus bo wewnętrznie zaczyna śmierdzieć padliną.......jestem pracownikiem i wiem co mówie-napewno nie polecam!!!! a co do działu Ochrony to niestety prawda co pisza przedmówcy.
anonim 2014-01-18 13:30:31
Jak ktoś się nie może odnaleźć to i może dlatego mu się nie podoba. Ja osobiście nie narzekam i szczerze mówiąc to podoba mi się praca tam, trzeba mieć silny charakter bo jak nie, to w każdej jednej pracy będzie człowiek czół się jak pokrzywdzony.
Kłak 2014-03-05 23:53:33
Nie no już w Sheratonie nie mogą się pomylić co do klienta i co do pracownika. Musi być pełna profeska.
kolos 2014-03-20 23:31:25
aplikować mogę do sheratonu tylko przez ich ogłoszenia internetowe? nie łatwiej pójść będzie tam samemu?
jacek 2014-04-04 16:01:30
@kolos, jesli lubisz się fatygowac, to zanieś CV do Sheratonu, może trafi do działu HR'u, ale nigdy nie wiadomo.
K 2014-05-14 18:27:22
Miałam praktyki w Sheratonie na bankietach. Nogi bola, ale sama praca bardzo przyjemna :) Rzeczywiście proponowali mi umowę zlecenie i myślę, że bym chętnie skorzystała gdyby nie szkoła. Goście, którzy tam przychodza sa mega, a jak zdarzy się jakaś większa impreza na Wielkiej Sali to atmosfera jest nieziemska. Zdarzaja się tylko wredni praktykanci, którzy myśla, że mogliby być już dyrektorami...
adidas 2014-08-23 20:43:17
Może ktos coś powiedzieć o stanowisku Supervisor ds. Technicznych ?
Może kto podać ile płaca. Na co można liczyć ?
ona 2015-04-09 22:53:39
trzeba tam popracować żeby się wypowiedzieć, ja powiem tak, marne pieniądze, praca ponad siły, beznadziejna organizacja, okropna atmosfera w pracy ,wyniszczenie fizyczne i psychiczne no i o umowie o pracę trzeba zapomnieć, nie polecam nawet najgorszemu wrogowi!!!
I am Sheraton 2015-05-13 10:29:09
Pracy w dobrym hotelu - w ogóle (!) nie polecam tym, którzy myślą, ze "czy się stoi, czy się leży...itd." Hotelarstwo i usługi generalnie to ciężka praca, także w weekendy, święta, dni wolne - hotel pracuje non stop. A w hotelu dbającym o najwyższy standard dla gości i pracowników, po prostu trzeba ten standard zapewniać 100% i cały czas. Ale jest podstawowy benefit - doświadczenie. Doświadczenie jakie zdobywa się w takim miejscu jest bezcenne.
A jeśli dobrze radzisz sobie w pracy w takim miejscu, angażujesz się, dbasz o swoja prace, dbasz o gości - którzy Cię chwalą i jeszcze potrafisz zdobyć kolegów - masz pełną szanse pewnego dnia zostać Kierownikiem, Managerem itd. Tak naprawdę, wystarczy naprawdę chcieć i coś z siebie dać. Wiem o tym, bo tak jak ja, taka właśnie drogę przebyło w tym miejscu 99% obecnej kadry Kierowniczej wywodzącej się z podstawowych stanowisk tego hotelu. Osobiście, polecam prace w tym miejscu zaangażowanym i chcącym cos osiągnąć ludziom. Tym, którzy skarżą się, ze "trzeba pracować" - sorry, no trzeba :) - tym nie polecam
Magda 2016-05-15 12:27:23
Czy napiwki, jakie uda się zebrać w ciągu dnia zostają dla kelnerki?
Zostaw swoją opinię o Hotel Sheraton - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Sheraton