Opinie o Galerie Alkoholi Sp. Z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Galerie Alkoholi Sp. Z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Galerie Alkoholi Sp. Z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galerie Alkoholi Sp. Z o.o. w Łódź

Czy zdarzają się nadgodziny w Galerie Alkoholi Sp. Z o.o.?

Askier Nowy wpis

Oficjalne info.. Carrefour likwiduje GA. Pracownicy mają być objęci zwolnieniami grupowymi

Bogusia

Galeria łódzka/Galeria Alkoholi/ .Pani Edyta /brunetka/ pracująca na tym sklepie była bardzo zrozumiała panią...W stosunku do klientow jak i tam osob pracujacych na tym sklepie.

Popieram.

@Bogusia

Nie zrozumiała tylko zaruzumiala.

Dolores Nowy wpis
@Bogusia

W jaki sposób była zrozumiała ? Co takiego przy klientach się wydarzyło że zauważyła pani że jest zrozumiała w stosunki do klienta i pracownika ?

Dorka

Galerie alkoholi naprawdę fajna sprawa. Super praca. Super klienci Tylko szkoda że z końcem czerwca już galerii nie będzie. Postanowienie dyrektora o zlikwidowaniu wszystkich galerii na raz w sumie wstrząsnęła wszystkim pracownikami którzy niejednokrotnie wkladali całe serce w tą pracę... Szkoda naprawdę szkoda

Xxx Nowy wpis
@Dorka

Bardzo szkoda każdy kto miał przyjemność pracować jeszcze za czasów Pana M. Dobrze sobie wspomina pracę (przynajmniej ja wynagrodzenie było zawsze takie jakie oczekiwałam za wklad swojej pracy) sklepy z sercem z dużym asortymentem i fajnym klimatem. Szkoda ze carrefour to rozwalił. I zrobil wyścig szczurów między sklepami.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Galerie Alkoholi Sp. Z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Jak długo trwa proces awansu w Galerie Alkoholi Sp. Z o.o.?

Agata

Proces czego przepraszam? ????????????????

Dorota
@Agata

Awansu. To takie coś, że ktoś ma szansę za zasługi zarabiać więcej pieniążków, przy czym możliwe jest mu dołożenie więcej ciekawych obowiązków do robienia. ;p Czyli jak to tu wygląda czy jednak zorientowana nie jesteś? ;)

Agata
@Dorota

Jestem zorientowana, dlatego w ten sposób ironicznie odpowiedziałam. Jedyna opcja awansu, to jeśli ze zmęczenia lub choroby odejdzie kierownik sklepu, można zająć jego miejsce.

Dorota
@Agata

Teraz wszystko jasne. ;) Raczej brałam pod uwagę także sam awans finansowy, to by było motywujące. Czyli tu można mieć pewność, że aktualnie kierownik trzyma się twardo na swoim stanowisku?

Galerie Alkoholi w Łodzi w Manufakturze poszukuje pracownika na umowę zlecenie :) zapraszamy z CV

Czy MJ jeszcze jest szefem sklepów?

TezPracownik

Nazwa powinna się zmienić na Galerię Alkoholi / Carrefour Express, bo tak od około 1.5 roku została zmieniona duża część sklepów. Zaszły też zmiany w wypłatach i premiach. Kiedyś premie miesięczne około 350-400 , premia za lotto (po wypracowaniu progu) - obecnie premia kwartalna w wysokości 50-100zł, Lotto ..po prostu jest.Kase pewnie oni przytulają, nic dla nas. Pracownik podstawa 2950. Kierownik 2600 na rękę + niewiadoma premia roczna. Praca zmianowa . Niektóre sklepy czynne w niedzielę . Na expresach roboty od groma . Atmosfera siadła na sklepach . Dyrekcja nie ma pomysłu na te sklepy. Socjal Multisport i Luxmed. Z fajnych sklepów zrobiły się spozywczaki.

Jaka umowa obowiązuje w Galerie Alkoholi Sp. Z o.o. podczas okresu próbnego?

Często 1miesiac umowa zlecenie --> 3 miesiące okres próbny--> 6 miesięcy --> czas nieokreslony

Doradca

Witam. Jak długo czeka się na kontakt ze strony biura odnośnie zatrudnienia? Ogłoszenie widniało na witrynie sklepowej, więc zaniosłem CV, ale przez 2 tyg. zero kontaktu :(

@Doradca

Ciekawa jestem czy kontaktują się tylko z wybranymi osobami czy każdy kto składa CV może liczyć na jakąś odpowiedź. Może udaj się jeszcze raz do sklepu i zapytaj osobiście czy coś wiedzą?

Doradca
@Ewa

@Ewa już byłem, ale w sklepie nie mają żadnych informacji poza tym, że moje CV dotarło do biura.

@Doradca

Kontaktując się z wybranymi osobami

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Galerie Alkoholi Sp. Z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nie ma nadgodzin

Reni

Firma oceniana dobrze pod kontem pracowniczym, więc mając smykałkę handlowca warto spróbować pracy!

ktoś

sklep w Manu szuka pracy ;) CV zanoście bezpośrednio do sklepu ;)

Pedro

Zastanawiam się dlaczego od dawna nikt nie zaglądał na forum?

mały

potrzebuję aktualny adres email do sklepu w Manufakturze. Poratuje ktoś?

Edward
@mały

Minęło kilka miesięcy od ostatnich wpisów pracowników Galerii Alkoholi. W odpowiedzi na Twoje pytanie podaje adres: sklep12@galeriealkoholi.pl Czy masz jakieś informacje na temat warunków zatrudnienia w firmie? Napisz na ten temat kilka słów. Piszcie, jaka jest specyfika pracy w tym miejscu, czy pracodawca dodaje benefity do wynagrodzenia i co sądzicie o atmosferze? Dyskusja na ten temat zainteresuje innych użytkowników forum szukających pracy.

Zuza
@Edward

Praca w sklepie całkiem w porządku. Pracy dużo, ale człowiek czuje się doceniony. Trzeba mieć cierpliwośc do klientów. Kasa tez ok

Mały
@Edward

Ten adres jest nieaktualny.

Agata z Głowna

Opisze wam swoją sytuację. Pracowałam przez 3lata, Maciej J ani razu nie miał do mnie żadnego zarzutu ani upomnienia. Po 3latach poważnie zachorowałam. Podczas mojej nieobecności atmosfera w sklepie bardzo sie popsuła. Dodatkowo sprawy wewnętrzne były wynoszone poza sklep a Głowno to małe miasteczko, wszystko było na językach. W takiej atmosferze postanowiłam nie wracać do pracy. Po rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron poprosiłam o refetencje. Maciej J nie potrafił napisać jednego dobrego zdania. Nawet 'wykonywała swoje obowiązki prawidłowo'. Tłumaczył, że to nie będzie prawda z powodu mojej długiej absencji chorobowej. Także jeśli myślicie, że zostaniecie docenieni, to zapomnijcie. Maciej jest miły dopóki pracujesz. Potem nie jesteś potrzebmy i idziesz do kosza. A przede wszystkim nie chorujcie, bo moja choroba przekreśliła 3lata porządnej z mojej strony pracy.

Natalia

@Adam, na jakie stanowisko masz zamiar aplikować? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Ja nie znalazłam żadnych nowych ofert pracy tej firmy. Jeżeli masz jakieś informacje dotyczące zatrudnienia napisz o nich. W ten sposób inne osoby szukające pracy będą miały większe możliwości znalezienia posady.

Firma ma opinie dobrego pracodawcy i mam zamiar aplikować. Trochę dziwią mnie niektóre wpisy?

Anonim czerwony

Tragedia, tragedia !!! Tak sie(usunięte przez administratora) Takie ekspedientki jak pracują na Sieraka daja obraz Lodzi menelow!!!! Napisalem skarge, ale pewnie do kierownika nie dojdzie!! Wiecie gdzie mozna napisac do nich skarge bo przeciez tak nie moze byc!

Klient
@Anonim czerwony

Na Sieraka pracowały fajne dziewczyny, ale to było z rok temu, obie uśmiechnięte, zawsze wesole. Teraz ich juz dawno nie widzialem, mysle ze znalazly cos innego juz. To juz nie ten sam sklep.

Zadowolona klientka

Bardzo miłe i młode Panie pracują na ul. Rzgowskiej, może w dziedzinie win nie są bardzo dobre, ale nie wciskają najgorszego syfu wiedzą jakie wina smakują klientą jeżeli nie są pewne co do jakiegoś wina powiedzą szczerze że nie chcą nas okłamywać i że nie wiedzą jakie jest to wino w smaku. Bardzo jestem zadowolona z ich obsługi i wracam do nich z uśmiechem na twarzy lubią sobie pożartować mało co kiedy są w złych humorach do takich ludzi chce się wracać :)

Pracownik GA
@Zadowolona klientka

Dziękujemy!!! :) staramy się :)

Zostaw merytoryczną opinię o Galerie Alkoholi Sp. Z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Galerie Alkoholi Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galerie Alkoholi Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galerie Alkoholi Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Galerie Alkoholi Sp. Z o.o.
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Targowa 72
    03-734 Łódź
  • NIP: 9820339966 KRS: 0000198922

Galerie Alkoholi Sp. Z o.o.