Opinie o MPM agd S.A. w Milanówek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MPM agd S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MPM agd S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPM agd S.A. w Milanówek

Dyrektor handlowy w końcu zrobił średnie wykształcenie?

Roxa

No a można coś mu zarzucić jeśli chodzi o kompetencje? Bo niezbyt rozumiem, w jakim celu to podkreślanie braku wykształcenia. A od pracowników wymaga?

Czarna Nowy wpis

Chętnie dowiem się czegoś więcej o pracy na stanowisku pracownika działu handlowego, bo właśnie szukają. Z tego co rozumiem to praca w ogóle nie polega na sprzedaży, a bardziej na wystawianiu zamówień, fakturowaniu. Czy na początek współpracy przeszłabym szkolenia z systemu CDN XL, którego znajomość jest jedynie "mile widziana"? Firma daje wystarczająco zasobów i czasu na spokojną naukę i wdrożenie?

Renata Nowy wpis

Miesiąc temu kupiłam lodówkę MPM-216-KB-38W,największe badziewie tej firmy, chodzi bardzo głośno jak sie włancza i wyłancza w nocy nie da się spać.Dzwoniłam do serwisu a pan powiedział ze tak musi byc.Serwis tej firmy MPM jest nie kompetentny i nie uczciwy nic nie chcą pomóc tylko odsyłają do sklepu.Zgroza drugi raz kupiłam badziewie z tej firmy.Wcześniej miałam odkurzacz piorąco - odkurzający szkoda pieniędzy na produkty z tej firmy.

Administrator Nowy wpis

Firma MPM agd S.A. poszukiwała pracowników na stanowisko Koordynator. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Piotruś Nowy wpis

Jak się sprawdza kobieta-magazynier na wózkach? Jest ok, czy tylko ładnie wygląda?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MPM agd S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystent/-ka działu importu?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Dyrektor handlowy w końcu zrobił średnie wykształcenie?

Roxa

Lala

Czy zdarzają się soboty pracujące w magazynie ( inwentaryzacja itp )? Czy jest to planowane?

Kornelia
@Lala

A ja jeszcze dopytam, bo ktoś pisał, że kobiety na magazyn zatrudniane są, jeżeli mają uprawnienia UDT. Czy firma pomaga finansowo zdobyć takie uprawnienia lub poczeka aż kandydatka do pracy je wyrobi na własną rękę? Czy raczej po prostu odrzucają taką aplikacje na starcie ?

CAR

Pytanie. W grudniu została zwolniona koleżanka MH bez podania przyczyny. Jeździła na wysokim składzie, czy może ktoś coś wie?

@CAR

Nie wiem bo nie pracuję tutaj ale w sumie mam pytane. To kobiety u was mogą jeździć? Jeśli chodzi o płacę i traktowanie to na równi z facetami? Stawki jakieś dobre w ogóle tu są na wysokim składzie?

CAR

Nowy nabytek daje radę. Plus dla Kierownika za decyzję.

@CAR

To jakieś zmiany w kadrze zaszły, tak? Poprawiła się dzięki temu atmosfera czy co się stało, że jest lepiej? Jest tu w ogóle jakies szkolenie dla nowych osob?

Helena

Znacie może zarobki na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac? Bo firma teraz rekrutuje z tego co widzę w sieci i myślałam o zgłoszeniu kandydatury ale wolę dopytać o takie rzeczy. Piszą tam że oferują przyjazną atmosferę, czy rzeczywiście taka jest w biurze? Jak to oceniacie? :)

kandydatka

Czy przyjmowane są kobiety do pracy na wózkach?

Ooo
@kandydatka

Tak jeżeli mają uprawnienia UDT

@Ooo

A jak tu ze stawkami na magazynie? jest równość jeśli chodzi o płace? Czy poza tym jakieś premie są u was możliwe?

new

Czy są plany zwiększenia załogi w magazynie, ostatnio pojawiła się nowa osoba na wózkach widłowych?

Helena

Widziałam w necie, że firma szuka specjalisty ds marketingu. Mam tylko pytanie, jakie widełki płacowe są na tym stanowisku? Bo nie podali. Ile osób w ogóle pracuje w dziale marketingu? I czy jest u was możliwość pracy zdalnej?

Aneta

Omówiłby ktoś temat faktycznej dyspozycyjności w firmie? Jedna Pani napisała, że jej partner wziął podobno 2 dni wolnego i podziękowano mu za współpracę z powodu braku wspomnianej dyspozycyjności... To prawda? To jak praca obecnie jest tutaj teraz zorganizowana?

alepie

Z tak szybką komunikacją i konkretną pomocą nie spotkałem się jeszcze w serwisie żadnej firmy, a mam 66 lat. Sprawa dotyczyła uszkodzenia termorobota. Kilka maili i rzecz została załatwiona. Skorzystałem z konkretnej porady, w ciągu dwóch dni otrzymałem brakującą część, którą zdecydowałem się samodzielnie zamontować, by uniknąć kłopotów z nadawaniem przesyłki. W serwisie zapewniono mnie, że gdybym miał problemy to mogę część odesłać wraz z uszkodzonym robotem i naprawią. Wszystko szybko i życzliwie, bez pośrednictwa tele automatów, bezpośredni kontakt z życzliwym człowiekiem. Gratuluję firmie takiego podejścia do klienta, a firmę polecam.

Mieczysław Adamowicz
@alepie

Chyba jest Pan sponsorem MPM . Ja mam zupełnie inne zdanie o serwisie MPM. W drobnym sprzęcie jest zupełnie inaczej. Zakupiony robot mrk05. Po gwarancji uległa uszkodzeniu przekładnia. We wrześniu 2022 od serwisu uzyskałem odpowiedź - brak części. W styczniu 2023- odpowiedź brak części. Pytanie kiedy zamówią - brak odpowiedzi. Nadmieniam że roboty mrk05 i mrk17 są w ciągłej sprzedaży. Wystarczy "poświęcić" kilka robotów do sprzedania w częściach, a nie odsyłać klientów z kwitkiem. Uważam że jest to działanie nie poważne "polskiego" producenta. Mieczysław

Ksawi

Nie polecam a wręcz odradzam i sugeruję więcej pokory. Szkoda Waszego czasu. Dziw bierze, że taka firma jeszcze utrzymuje się w ogóle na rynku.

zadziorka

Mój pracował ... wziął wolne 2 dni na trzecim dniu pracował cały dzień ,a na koniec mu podziękowali .... Bo oni potrzebują dyspozycyjnych ....

Rekrut

W Żyrardowie koleś każe ładować na palety w pojedynkę lodówki 60kg, a 100kg w dwie osoby. Czy on nie wie, że to wbrew przepisom BHP i naraża firmę na potężne procesy odszkodowawcze w razie jakiegokolwiek wypadku?

Marzena
@Rekrut

To może mu powiedz? Powiedziałeś? Ja bym się nie zgodziła

Jack
@Rekrut

Dopuszczalna masa dźwigania określona w Dzienniku Ustaw wynosi 50kg dla mężczyzny. Powyżej tej wartości konieczna jest praca zespołowa.

Aneta
@Jack

No i jak to się przekłada np., na masę przypuśćmy 160 kg? Średnio liczy się 50 kg na osobę, więc potrzebne są 4 do tego czy jak to jest rozwiązywane?

MPM AGDd robotnik

Firma z tradycjami:)Dbająca o swój wizerunek,a nie dobro pracownika.Przebywajacy na zwolnieniu lekarskim,zazwyczaj dłużej niż 2 tygodnie są już zaliczani do grupy osób,które symulują chorobę i są już brani jako pierwsi do "odstrzału".Rotacja w tej firmie, zawsze będzie.(usunięte przez administratora)

Marzena

Wiem, że MPM to polska firma zajmująca się produkcją sprzętu AGD, bo znam ich niektóre produkty. Ale interesuje mnie, jak się pracuje w tej firmie, a o tym nie wiem na razie nic. Dlatego bardzo proszę, żebyście powiedzieli parę słów o tym, czy polecacie. Praca jest ciężka?

Robol
@Marzena

MPM nie jest producentem sprzętu AGD, a cała prawda o firmie mieści się w poprzedniej opini.

Karol

@x a co jeszcze zapewnia ?

Zostaw merytoryczną opinię o MPM agd S.A. - Milanówek

• Jak się pracuje w MPM agd S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MPM agd S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPM agd S.A.?

MPM agd S.A.

MPM agd S.A.