ABOost

Marknesse

Opinie o ABOost

anonim 2011-04-20 17:42:27
ABOOST TO BANDA ZŁODZIEJI mieszkałem w zeewolde warunki mieszkanoiwe znosnie i ludzie wporządku byli , mieszkałem tez w marknesse tak zwanej stodole , odradzam komu kolwiek tomiejsce bo ludzie któórzy tam mieszkają to dosłowne bydło , oczywiscie nie wszyscy ale połowa conajmiej , co niektórzy uciekali z tamtad po tygodniu mieszkania z nimi ................mieszkancy 9 to prymitywy i centósie którzy patrzą tylko na swoje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jak sie im nie spodobasz to dadzą ci niezle w skóre , zwyzywają od najgorszych
anonim 2011-06-17 08:07:29
HAH AB TO NAJWIEKSZY SYFFF KORDYNATORZY SA [usunięte przez moderatora]MIESZKALEM NA MARKNESSE I NIEMA ROZNICY GDZIE KOLWIEK SIE MIESZKA WARUNKOW NIEMA W MARKNESSE ZWANEJ STODOLA BIEGAJA SZCZURY PO SUFICIE JEDNO WIELKIE [usunięte przez moderatora]DZIEWCZYNY Z MARKNESSE W SOBOTY CHODZA DOBRABIAC [usunięte przez moderatora] NA DYSKOTECE BO ABOST ZWLEKA Z NUMERAMI SOFI PO 2-3 MIESIACE SIE CZEKA NA PIERWSZY PRZELEW ,LUDZIE PRZYJEZDZAJA I ODJEZDZAJA JAK WIDZA CO SIE TAM DZIEJE PROSZE SAMEMU ZOBACZYC JAK JEST MOIM ZDANIEM NADAJE SIE TEN MATERIAL DO TELEWIZJI BO W ZADNEJ FIRMIE TAK NIEMA JAK W ab JEDNO WIELKIE [usunięte przez moderatora] PODWADNY KORDYNATORA SPRZEDAJE LUDZIOM [usunięte przez moderatora] ,[usunięte przez moderatora] Z POD NUMERU 1 SPRZEDAJE ALKOHOL I WSZYSCY TAM ZYJA NA KRADZIERZY LUB PRZEKRETACH TAKZE LUDZIE FIRME ABOST OMIJAJCIE WIELKIM ŁUKIEM !!!!
bubu 2013-01-10 22:57:16
Zaliczyłem ten SYF ! To PRAWDA CO PISZĄ ! Masakra wypłata po miesiącu choc pracowałem jako jeden z niewielu dzień w dzień tylko miesiąc potem nagle pracy nie było ! Ludzi posciągali , bięacy bez kasy , bez Sofih bez konta i czekali pełni nadzieji ! Tak to tam działa , za kazdego nowego biuro dostaje kasę państwa , a ludzie bez języka bez dokumentow, sprzedawali co mogli by wracać !!! Ten ślązak co rządzi autami to [usunięte przez moderatora]. A biuro to toleruje tam trzeba dać chyba znać władzom a są takie ! Omijajcie rodacy ten bałagan !!!!!!pracuję teraz u Holendra jak to czyta to się dziwi źe tak AB działa !!!
były mieszkaniec 2015-02-15 15:21:00
Aja mieszkałem tam 3 lata i nie widzialem szczurów jak był syf to na tych mieszkaniach gdzie przyjechali brudasy a wśród polakow ich pełno na 9tce dbali o porządek zeby nie mieszkac jak swinie ktore były na innych mieszkaniach ale niektorym nie chciało sie sprzątac ani pracowac najlepiej zeby dali kasę kupic za tp wódy i trawy i jest kolorowo pewnie ze jak wszedzie zdazało sie ze nie było pracy ale to dwa lub trzy dni a to co piszą wyźej to pewnie jacys nie udacznicy lub cpuny pewnie zaraz napisza ze mnie ktos nakłonił zebym tak napisał ale naprawde nie jest tak jak to oni opisali
andi 2015-02-15 15:35:04
Tak popieram tez tam mieszkałem i to na mieszkaniu nr 9 fajni ludzie czysto zadbane mieszkanko a jak przyjachał jakis brudas to wynocha mieli racje za nikogo sprzątac nikt nie bedzie a sofi nie od biura zalezy kiedy bedzie tylko od urzędu praca była tylko dla pracowitych lenie którzy pojechali do pracy i sie nie sprawdzali siedzieli w domu za kare a takich tez pełno bo tam trzeba robic a nie jak w polsce odbic karte ze się jest w pracy chociaz w polsce tez juz tych leni gonią pozdrawiam wszystkich z ABoost miły personel a wszèdzie znajdzie sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak to w zyciu bywa
były mieszkaniec 2015-02-15 15:37:15
ab oost srost 2016-07-01 14:44:21
To są kpiny a nie agencja. Koordynatorki mają cię w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prac ujesz tylko na czynsz i jedzenie, a jak sie zwolnisz po tych wszystkich akcjach to kasy nie wypłacają.
son 2016-07-06 21:11:05
Widocznie nikogo nie szukają @irek, bo każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie, a relacje między pracownikami opierają się na przyjacielskich relacjach.
Zostaw swoją opinię o ABOost - Marknesse
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABOost