LOCUS SECURITY Sp zo.o

Legnica

Opinie o LOCUS SECURITY Sp zo.o

Stały pracownik 2012-09-27 20:56:40
Cóż mogę rzec - jako pracownik, który pracuje już jakiś czas w tej firmie, rozumiem że w niektórych miastach ludzie mają zdania bardzo mieszane (z różnych względów) - natomiast ja mogę się wypowiedzieć na temat pracy na terenie Legnicy. Atmosfera tutaj... Powiem tak: w żadnej innej pracy nie doznałem tyle ciepła i zrozumienia ze strony przełożonego. I nie mówię tego na wyrost. Każdy ma prawo do swojego zdania. Moje właśnie jest takie: rzadko się zdarza, aby pracodawca walczył o swoich ludzi, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Mówiąc pracodawca, mam na myśli tak naprawdę osobę bezpopśrednio odpowiedzialną za ten rejon. Uważam że właśnie on zasługuje jak najbardziej na opinię pozytywną, zwłaszcza od stałego pracownika. Atmosfera pracy w Legnicy - oraz okolicach - bardzo ludzka i przyjazna. Dzięki takim ludziom chce się pracować. Niewielu takich ludzi jest dzisiaj. Człowiek do rany przyłóż! Także mówta co chceta- ale właśnie dzięki niemu: ja bardzo doceniam pracę w Locus Security !!! Pozdrawiam Panie Adamie :-)
Zostaw swoją opinię o LOCUS SECURITY Sp zo.o - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOCUS SECURITY Sp zo.o