logo Ratio Systems sp. z o.o.

Ratio Systems sp. z o.o.

Opinie o Ratio Systems sp. z o.o.

miniek 2010-12-14 23:53
Omijać i to dużym łukiem!!!
no_ja 2013-05-17 01:25
a powiedz mi w jaki sposób miałeś z tą firmą do czynienia? pewnie odpadłeś przy rekrutacji...
akla 2016-04-26 21:50
je jeszcze nie pracuję, ale bardzo bym chciała. wiem że rozwiązania informatyczne dla biznesu to gigantyczne pieniądze i chcę kawałeczek ego tortu dl;a siebie
Pracownik 2017-04-11 14:40
Pracowałem tam ponad rok. Przychylam się do opinii miniek. Zarządzanie zasobami ludzkimi do niczego.
Brak możliwości rozwoju i szkoleń (chyba że weźmiesz sobie książkę do roboty). Brak jakichkolwiek benefitów i premii. Jedyny plus to dobre towarzystwo w dziale programistów i tylko tam.
. 2017-07-14 22:12
Zawsze warto iść porozmawiać z obecnym pracodawcą, niczego się nie traci (można tylko zyskać).
Współpracownik 2017-10-01 14:04
Firma jest okey, obsługuje duże tematy, można sporo zarobić jak się chce i traktuje się poważnie swoje życie. Problem jest tylko w Pani "JOlc" kobieta kompletnie nie nadaje się do zarządzania ludźmi, dawno bym ja zwolnił, jednak prezes cały czas jeździ po oddziałach i klientach, więc wszystkiego nie widzi. Mają bardzo dużo dobrych kontaktów i firm. Ale jest dużo pracy i kasy dla ludzi, co nie boją się zarabiać, więc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ostro.
Zostaw swoją opinię o Ratio Systems sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ratio Systems sp. z o.o.