logo Glocal Sp. z o.o.

Glocal Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Glocal Sp. z o.o.

eusebio 2011-12-03 10:11:22
Witam,
ostatnio dzwonił do mnie ktoś z firmy Glocal z koszalina w sprawie wyjazdu do pracy do danii. Czy ktoś już współpracował z tą firmą? Pracował w danii? Jakie warunki pracy zapewniają, jak jest z zakwaterowaniem no i oczywiście jak wygląda sprawa wynagrodzenia?
jolo 2011-12-09 13:00:10
To pewnie będziesz kierowcą? hm.. zobaczymy sami, też jestem ciekaw
Michal 2012-01-04 16:58:55
(usunięte przez administratora)Ogolnie bylem widzialem i juz nie jestem... Glocal to to samo co Eurotrucking, moze o tej firmie cos slyszales... Najlepiej pojechac i sie samemu przekonac... Pozdrawiam
Krzyś 2014-03-12 15:10:38
Czy ktoś zna firmę, proszę o informacje.W sobotę wyjeżdża grupa .
j 2014-03-19 11:14:53
Firma G.wspulpracuje dla jednej firmy transportowej w szwecji,oczywiscie jazda po calej skandynawi.przepinasz naczepy ladujesz odprowadzasz do portow i tam podpinasz nowe.Masz wszedzie dojechac i byc na czas.Reszta nie ma znaczenia.Zycze powodzenia.
Glocal 2014-12-02 13:02:14
Na tak wielu zadowolonych pracownikow zawsze może trafić się paru niezadowolonych...
Negatywne komentarze świadczą jedynie o tym, że funkcjonujemy od lat i nie są w stanie pogorszyć jakości naszych usług
endrjuDAF 2015-02-03 20:15:20
Jako kierowca pracuję od wielu lat i słyszałem że warto się zainteresować tą firmą. Wygląda na dobrze zorganizowana. Interesuje mnie jednak pare rzeczy. A dokładniej jak wygląda u nich sprawa z czasem pracy. Czy przysługuje dieta ? Jakie kraje w ogóle obejmuje praca jako kierowca samochodu ciężarowego ?
mądry 2015-04-09 04:45:01
Co to za firma z viby? eurotrucking? To prawda że jazda na działalności?
dsjkhcbsj 2015-08-09 22:16:10
Glocal to samo (usunięte przez administratora) byłem i nie polecam
byly 2016-02-10 22:06:20
Odradzam stanowczo
Olibi 2016-05-14 11:44:43
Ja myślę, że to kolega z konkurencji czy coś @Fej bo w firmie wszystko jest w porządku. Rozumiem, ze się zatrudniłeś na tego specjalistę, bo już nie ma oferty. Jest tylko na kierowcę C, gdzie wymagają prawa jazdy C + kod 95, a także komunikatywnego angielskiego, bo praca jest w Danii.
Kowal 2016-11-08 00:21:56
Stanowczo odradzam. Jakieś dziwne zasady co do pracy. Na początku jest miło ale pozniej sie zaczynaja schody, nie dokonca komunikacja pomiedzy pracodawca pracownik jest ok do tego praca na byle jakim samochodzie. O odziezy ochronnej juz nie wspomne (rekawice itp) Pozdrawiam biuro
Alex 2016-11-17 23:06:53
Odradzam stanowczo wyzysk Polakow za marne grosze
Zostaw swoją opinię o Glocal Sp. z o.o. - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glocal Sp. z o.o.