Opinie o VIA SMS PL Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VIA SMS PL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VIA SMS PL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIA SMS PL Sp. z o.o. w Toruń

Michał Nowy wpis

Uważacie ze w Waszej firmie ważne jest aby być odpornym na stres ?

też była klientka Nowy wpis

Mam podobne doświadczenie jak zawiedziona była klientka. Ostatnio skontaktowałam się z działem windykacji żeby uprzedzić że spłacę pożyczkę 3 dni później, odebrała jakaś bardzo niemiła pani. Rozmowa była bardzo nieprzyjemna, pani bardzo opryskliwym tonem do mnie mówiła. Historię kredytową mam u nich krótką ale dobrą, a usłyszałam sugestie że jestem oszustką i że pewnie wzięłam pożyczkę z zamiarem by jej nie oddać. To mnie do nich zniechęciło na tyle, że już więcej nie skorzystam. Jest dużo tego typu firm na rynku, z dużo lepszym podejściem do klienta.

zawiedziona była klientka Nowy wpis

chamska windykacja nawet jak 1 dzień się spóźnisz, nawet jak wszystkie poprzednie pożyczki były spłacone w terminie, trochę przesada. ostatni raz u nich wzięłam, nie pozwolę by jakaś sfrustrowana pindzia wyżywała się na mnie za swoje niepowodzenia życiowe.

erykos Nowy wpis

Pożyczam u niech ze względu na te szczęśliwe środy, bo najbardziej mi się opłaca. Taka znika 50% to spory odciążenie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie VIA SMS PL Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
paul

Szybka pożyczka w viasms już nie raz mnie uratowała. Zaskoczony byłem szybkością z jaką dostałem pieniądze. Po wpłaceniu grosza na konto firmy po kilkunastu minutach miałem pieniądze na koncie.

mink

Teraz dają 1500 zł nowym klientom, a dla stałych klientów pożyczka wzrosła do 4000 pln. Takze ciagle jakies zmiany na lepsze.

jaro

Ja dostałem za polecenie pożyczki u nich 50 zł bonusu od firmy :) W sumie w lepszej nie pożyczałem, viasms ma super warunki

idzi

1000 zł pożyczasz w viasms za 0% prowizji, a w każdą środę możesz wziąć pożyczkę z 50% zniżką, ale już jako stały klient. Dla mnie to super sprawa.

anna

Brałam już 4 pożyczki w Via Sms, jestem bardzo zadowolona, wszystko spłacam w terminie, ostatnią przedłużyłam na 2 tygodnie. Teraz jako stała klientka mogę brać w każdą środę pożyczkę z 50% zniżką na prowizję.

admin

Uważacie, że firma VIA SMS PL Sp. z o.o. dobrze prosperuje? Podzielcie się z nami swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o VIA SMS PL Sp. z o.o. - Toruń

VIA SMS PL Sp. z o.o.