Opinie o PRETA - Narzędzia do obróbki drewna w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PRETA - Narzędzia do obróbki drewna. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRETA - Narzędzia do obróbki drewna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRETA - Narzędzia do obróbki drewna w Swarzędz

Jaka jest kultura pracy w PRETA - Narzędzia do obróbki drewna? Obowiązuje typowy dress code?

EDI Nowy wpis

Kilka lat temu pracowałem w tej firmie. Tak jak ktoś wcześniej napisał nie ma płacone za dodatkowe godziny. trzeba zostać i zrobić robotę aby wysłać narzędzia do klienta ale nikt za to nie zapłaci co najwyżej szef Tomek jak będzie miał dobry dzień to powie dziękuję. Szef Tomasz najmądrzejsza osoba na świecie, ma do tego prawo bo jest szefem i jakąś wiedzą i doświadczeniem dysponuje. ale głowę zadziera wysoko i potrafi być chamski w wypowiedziach. Osobiście nie tęsknię za tamtą pracą.

ewa Nowy wpis

@ani od tego jest szefem że ma prtawon jak najbardziej tak uważać, nic ci do tego kolego. as poza tym to mają fajny asortyment narzedzi dla tartaków, polecam

andi Nowy wpis

pracowałem jakiś czas temu w tej firmie, tak jak pisał ktoś wyżej szef Tomek, uważa się za najmądrzejszą osobę na świecie która wie wszystko, robi najdokładniej i nigdy się nie myli! płaci jak najmniej się da choć ma gest bo na święta potrafi dać 100zł, standardowo najniższa na konto reszta "pod stołem" bez zusu i us. w przypadku większej ilości pracy trzeba zostawać godzinę lub dwie dłużej lecz za te "nadgodziny" nikt nie płaci bo przecież robota musi być zrobiona!

tartacznik

nie polecam firmy Preta sprzedają buble i co lepsze reklamacji nie uwzględniaja.Kontakt nie miły ,

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PRETA - Narzędzia do obróbki drewna się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Walus

Praca w niedużym warsztacie dość lekka. Zarobki średnie, możliwości rozwoju marne , narzucanie obowiązków dodatkowych po pewnym czasie za tą samą kasę. Czasem praca jest czasem jej nie ma, kontakt z biurem przyjemny , chodz szef sprawia wrażenie postaci która zjadła wszystkie rozumy Świata. Dobra praca dla osób młodych na start by nabrać wprawy. I osób poszukujących pracy stacjonarnej mieszkających w Swarzędzu.

Zostaw merytoryczną opinię o PRETA - Narzędzia do obróbki drewna - Swarzędz

PRETA - Narzędzia do obróbki drewna